Epizody(6)

Recenze uživatele Hrabovo k tomuto seriálu (2)

See No Evil (2020) (E04)

Nižší hodnocení než předtím kvůli debilním grimasám Hugha Granta. ()

The Bloody Truth (2020) (E06)

Poslední díl shodil celé dílko na dno. Jedna hvězda za prozrazení toho kdo je vrah v první třetině děje, za další grimasy Hugha Granta, za to, že psycholožka neumí psychologicky vysvětlit názory své tchýně, za debilní rozuzlení a za vztek všech diváků na něj! Celé je to postavené na psychologii, která je zhola nepřítomná v posledním díle! P.S. Všichni jsme schopni vraždy, opakují nám to v každé detektivce a mají pravdu!!! ()