Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (218)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od kolegů já jsem spokojen. Moc se mě líbily odkazy na filmy v jednotlivých scénách a bylo z filmu znát, že Adam chtěl spíš pohodu a uvolnění než humor za každou cenu, což se mě ve finále líbilo. Postava Hubie je tak sympaticky blbá, že nebudí ani lítost, ale ani posměch, prostě ze zájmem a úsměem na hubě jsem sledoval co bude. ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Omáčka skvělá. Pěkný vizuál, hodně gagů v pozadí, tentokrát dobře využití herci/kamarádíčci pro vedlejší role a termoska je samozřejmě top legenda, která si zaslouží vlastní spin-off. Ale Hubie je samo o sobě postava téměř nesnesitelná a na rozdíl do Nickyho i bezdůvodně retardovaná. Korunu tomu pak nasazuje, když po někom takovém hází očko Claire, která si odběhla z Takové moderní rodinky užít celovečerní halloweenský speciál. SKORO mě Sandler tou postavou odradil, ale vše ostatní mi tak moc (v dobrém slova smyslu) připomnělo osmdesátkové americké komedie, že jsem se nakonec dost slušně bavil. Takže za mě rozhodně (po Vraždě na jachtě) nejlepší komediální sandlerovka vytvořená exkluzivně pro Netflix. ()

Reklama

Toren 

všechny recenze uživatele

4,5/10. Sandlerův další Netflixovský přešlap. Velká škoda... páč tématika, základní myšlenka a pár gagů funguje příjemně. Větší část stopáže se však Hubie plácá v nesmyslech a zaprděných fórech. Na druhou stranu, Sandler měl v poslední pětiletce i horší střely a tady je alespoň setsakra vtipná termoska na bambilion využití! A to není zrovna málo. Více: https://www.youtube.com/watch?v=P8c-93RDuMc&ab_channel=Filmtoro ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler natočil možná nejhorší film svojí kariéry. A je mu to evidentně jedno. Na tomhle příběhu blbečka, který všem leze na nervy tím, jak se snaží zajišťovat bezpečnost během Halloweenu, je ale nejhorší ta očividná neochota o cokoliv se snažit. Prostě další blábolící Sandler, další camea jeho kámošů a další zabitý večer u Netflixu. Tohle už nemůže bavit dělat ani Sandlera samotného. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Sandler tyhle věci dělá na volnoběh. Zase si střihl jednoduchého šikanovaného joudu, který nakonec získá největší kočku ve městě a najde štěstí. Tentokrát si na blbnutí vybral Helloween a je to přesně tak dementně vtipné jak jsme zvyklí. Přesto Hubie nakonec překvapil. Finální zvrat je dost podařený, stejně jako máminy trička a skvělý Buscemi. Na Netflix dobrý. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Ve filmu měl hrát herec Cameron Boyce, ale kvůli jeho tragické smrti se tak nemohlo stát. Roli dostal jeho blízký přítel a herec Karan Brar. Před závěrečnými titulky se objeví vzpomínka na Camerona Boyce. (SONY_)

Související novinky

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu…

Reklama

Reklama