Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

Figu

Pro můj komentář s pořadovým číslem 1000, jsem si nemohl vybrat lepší film roku 2020. Symbolicky Extraction! Netflix nám předhodil hnedka z jedničky dabovanou dobrotu lahodící oku fanouška akčních flákot a bijáků! Je to nasáklý béčkem, akcí, dynamikou, kamera je velice slušivá, některý pasáže z pohledu za hlavním hrdinou jsou k sežrání. Navíc Chris je bourák a skvěle se na novodobýho hrdinu a náhradní kopii našich akčních velikánů ze závěru minulýho století hodí! Je nekompromisní, bum prásk do palice a jde se dál, žádný sraní! Opravdu nechápu, co by akční fanoušek chtěl dnes ještě víc! Jsem rád, že mi ke spokojenosti stačí málo. A kdyby takovýho mála bylo víc, beru ho plnejma! 90% ()

Vyhy

Příběhově naprosto prázdné a předvídatelné, ale jako akční film to funguje na jedničku! Přehledná akce, žádná hluchá místa, krásný vizuál a neohrožený Chris. Takto si představuji akčňák. ()

kaposlav

Takmer celý film je v akcii a oddychových pasáži je minimum. Zamyslí sa niekto pri tej dojemnosti, keď film navádza diváka ľutovať dve osoby, keď umrú a popri tom tam vykosia cez stovku policajtov, alebo iných príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Oni plnia rozkaz nadriadených, čiže svoju prácu a azda ani netušia o čo ide, a sú to manželia a rodičia malých detí. No niekedy je dva viac ako sto pre diváka. Tomu sa hovorí manipulácia s ľuďmi. ()

bourec

Další Netflixovskej kousek, kterej sem si slíbil zopakovat. bez předsudků, bez svýho kritickýho pohledu na asijskej svět. Vlastně sem odsunul i svůj kritickej pohled na pohnutky hlavního hrdiny. Řežba je to řádná, akce krvavá a nestrojená. Vlastně ten film ani nemůžu nějak shazovat a zatracovat. A i když mě pořád trochu irituje, že se Chris angažuje při záchraně kluka z poměrně dost šílený země, a lokace jsou mi doslova protivný, tak prostě to, co se dvě hodiny děje na plátně za masakr, je pro mě až neuvěřitelně strhující. Povedený. 80%. ()

Attta

Docela fajn akční překvápko tohoto roku. Film tvůrci postavili na klasické předloze starého dobrého akčnáku a rozhodně tím nic nepokazili. Nevyhnuli se sice dost velké porci klišé, ale i tak cením. ()

Langy10

Naprostá pecka. Nejlepší film na Netflixu a nyní jej přesouvám do mé topky 10! Čekal jsem, že to bude za to stát, ale že mě to až takhle dostane, to mě překvapilo. Komu se líbi trilogie 96 hodin, tak když to řeknu blbě, tak to je na stejný bázi co se týče triků, chvatů, hmatů. S tim reálnějším rozdílem, že tady to hraje mladej kluk, tim nechci poškodit něják Liama Nielsena, ale víc mě to zaujalo. Parádní akce, naprostej orgasmus, mý oči nestíhaly. Miluju tyhle filmy se záchraniu tématikou - v hlavní roli žoldáka. I když trošku nereálný konec (to by bylo, aby byl film bez te americnosti vystrilet pulku armady ve dvou lidech). Ale přehlídnu to a jasných 100% ()

Rodriguez

Kdyby tahle akční jízda byla našlápnutá celý film (jako Rambo4) , tak bych neměl problém s lepším hodnocením! Ale ty bezduché kecy o rodině prostě snímek zabíjí....... 55% ()

C0r0ner

Jsou to slabé čtyři hvězdičky, ale přesto ještě čtyři. Když se dostane ke slovu akce, je to paráda, nicméně si dokážu představit, že jí tam mohlo být víc na úkor keců, které to dost srážejí dolů. Tak jako tak ale jednorázová paráda, která si na nic nehraje. 70% ()

Lenka.Vilka

Vlastně si řeknete: "Proč by mě měl zajímat film, kde někdo zachraňuje dítě špatnýho chlapa? (Že by snad pouze kvůli tomu, že to je dítě. Což je za mě málo). Je přece zlej, tak co může čekat? Že mu občas někdo udělá něco špatnýho?" Ale tohle není film o hodných nebo zlých lidech. Tohle je o lidech mimo proud, kteří chodí do práce stejně jako třeba já nebo vy. Není to pouze zavřenými kiny, že teď jedu hodně netflix produkci, protože ty věci jsou prostě dobré. Na tenhle film bych se podívala tedy tak jako tak. Přičemž obsazení Hemswortha je příjemný bonus navíc. Jasně, jelikož kluka Chris do péče už v prvních 30 minutách, je jasné, že to bude masakr během předávání. A nic nebude tak jednoduché, jak to na začátku vypadalo. Film má dobrou režii, (již zmíněné dobré obsazení včetně mého oblíbeného "šerifa"), uvěřitelné akční scény, hodně střílení a taky jsem se zasmála ("zapni si pás"). Je to vlastně film jeden proti všem, kde si říkáte, zda už to není možná trochu do sci-fi v nějakých scénách, ale i tak uvěřitelné. Až na ty scény, kdy jsem říkala: "Tady mi kulky na jedno přebytí prostě, kurva, nevychází!" :D ale jinak pohoda ;) někomu možná může vadit, kde se to odehrává (asi dost rozpočtu šlo na plat hlavní hvězdy), ale na druhou stranu to za mě prostě funguje. Protože se děj odehrává buď ve špinavym městě nebo špinavé džungly nebo...furt je tam špína, no. Vadila jenom jedna věc. Hovory, které nejsou v angličtině. Tedy, to mi nevadilo, od toho jsou titulky, ale vadili mi dialogy postav, kde byly věty na střídačku v angličtině a bangladéštině (ne že mi to poznáme, že, prostě musíme tvůrcům věřit). To nesnáším všude. Škoda, že jsem tohle neměli možnost vidět na velkém plátně :( (Nemám tušení o čem by mohl být druhý díl nebo kdy se bude odehrávat, vzhledem...no, ke konci filmu, jelikož to nebyla Ganga, co tekla pod tím mostem, ale rozhodně se na to ráda kouknu.) ()

laik_60

slušna strielačka, počas celeho filmu, zaujímavé autentické prostredie, spomalený záver siahajúci k pátosu. ()

Kempe

V rámci zkouknutí dvojky jsem na tenhle biják koukl znova a jsem rád, že jsem to udělal. Mně ta jednička jede. Hemswortha vidím vždycky rád a tahle role bez emocí ve většině stopáže mu sedí. A když se má ukázat nějaký sentiment, je ho tam akorát. Jasný, že příběhově to není kdovíjaký epos, ale upřímně, jdete koukat na žoldáka s full armor výbavou na plakátě kvůli příběhové lince? Nejočekávanějším a nejdůležitějším aspektem je akce, a ta je špičková. V porovnání s nedávnou zkouknutou sérií Johna Wicka s Extraction může měřit síly jen dvojka. Hodně hezky to zapadá i do ulic Východu, má to ten správný nádech a barvičku. Jedinou výtku nevýtku má konec, kterému by opravdu sedělo nepokračování. Nicméně jsem rád že se uvidíme u sledování dvojky a trojky. Za mě jeden z nej akčňáků ever. ()

epicek

Neskutečný akční nářez, který prostě šíleně lahodí oku. Nejenom, že to Hemsworth krájí jako bůh ale musím vyzdvihnout i tu netradiční práci s kamerou. Obrovské překvapení a Netflix může zase slavit! ()

Martrix

Velká akční jízda, která si srovnání s Wickem nezaslouží. Tady nešlo o prvoplánovitou cool střílečku s přihlouplým scénářem, ale spíš o zachycení jedné žoldácké akcičky, která se krapánek "zvrtla". A ano, 90% stopáže je střílení, rubání, honičky...ale přesto je to napínavé a díky sympatickému výkonu Hemswortha vám nebude jedno, jak to dopadne. Ano...je velmi přitažené za vlasy, že jeden týpek zkosí davy jiných týpků, ale to je asi tak jediné, co se dá tomuto filmu vyčíst. Naopak co je nutné vyzvednout je kamera...nesmírně akční a dynamická a přitom neroztřepaná a bez zběsilého střihu. Má veliký podíl na udržení napětí. A v mnoha ohledech mi ta dynamika některých pasáží připomínala 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází . Nejsem zrovna milovník akčních stříleček, ale jednou za čas si takto podobně zdařilou řežbu rád pustím. Docela šok, vidět takto Indii, po nějaké barevné Bollywoodské komedii s písničkami a tanci... :-) PS: Týpek z Raidu, Wick a Taylor...parádní základ pro týmovku v duchu Postradatelných nové generace. ()

PavelVanekArt

Jsem u konce usnul, ale za to film nemohl. Jinak tyhle role Hemsworthovi sedí, nemusím ho, když moc mluví a má složitější role. Každopádně je v tom slušná choreografie boje i střelby, John Wick a The Raid approves. 4* a.k.a 80% ()

Pajky3

Nic proti ničemu, protože si to nehraje navíc, než co to je. A je to slušná akce v hlavní roli s momentálně jedním z nejoblíbenějších herců. Velkému úspěchu na Netflixu samozřejmě napomáhá i to, že v současné době do kin nejdou žádné filmy. Popcorn do ruky, vypnout hlavu a máte ideální návod na fajnový večer. Akce slušná, Hemsworth sympaťák, ale v hlavě to dlouho asi nezůstane. ()

zette

Jako akcni zanrovka svuj potencial film splnil. Dejove klasicka slatanina, kterych se jen v osmdesatych letech natocily tuny. Ale ma to velmi dobry spad a akci od zacatku do konce, vyborna kamera a ac se asi natacelo v Indii, prostredi Dhaky vypadalo autenticky a neokoukane. ()

PROCESOR

Furt dokola a pořád to někoho baví. Neohrožený-nesmrtelný -americký Borec, co zachraňuje nějakého kluka na kterém prd záleží. Takže sám proti všem bojuje, jak lev, aby změnil co? Minulost? Tu už nezmění a systém také ne, takže mohl být v klidu a nemusel se točit další nesmyslný-nereálný film, který je pořád dokola už několik desítek let. ()

Juto

Akcia filmu je dobrá ale to je všetko. Herecky je to komické a nie naschvál. Scenár je tragický, ktorý by som napísal za 5 minút na záchode. 6/10 ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

18.06.2023

V pátek 16. června si na Netflixu odbylo premiéru dlouho očekávané pokračování akčního snímku Vyproštění z roku 2020 v režii zkušeného kaskadéra a akčního koordinátora Sama Hargrava. První film se na… (více)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Furiosa dorazí až v roce 2024

Furiosa dorazí až v roce 2024

11.09.2021

A je to oficiální. Furiosa, prequel Šíleného Maxe z roku 2015, dorazí místo roku 2023 až v roce 2024. Austrálie si totiž v těchto dnech prochází něčím, čemu se kupodivu jako jedna z mála zemí na… (více)