poster

Maska

 • USA

  The Mask

 • Slovensko

  Maska

Fantasy / Akční / Komedie / Krimi

USA, 1994, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ****

  Tak tohle je jeden z nejlepších hereckých výkonů Jima Carreyho a ještě k tomu v hezké komedii. Samozřejmě se nejedná o originální komedii, ale zvláštní efekty příběhu hodně pomáhají stejně jako kvalitní obsazení. Jim Carrey je parádní v obou rolích ať už Stanley Ipkisse, tak masky. Cameron Diaz ve svém prvním filmu, tak o takové slečně sním:) Film je celkově úplné klišé, ale já jsem si ho hodně užil. A ano, pes byl také skvělý. Ne, to nebyl já, to byl ten jednorukej! Opět kvalitní dabing.(11.9.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Za dvě vteřiny ti zakroutím nosem a přetáhnu slipy přes hlavu." To se mu to kroutí nosem a přetahují slipy přes hlavu, když má masku, samopal, spouštěcí čelist a vytahovací rozkrok. Já nic z uvedeného nemám, takže by mi to trvalo o něco déle a možná bych nakonec měl ty slipy na hlavě já. Přesto nezávidím, protože Maska je zábavná, trhlá a skvěle machrující, ale trochu ji táhne dolů uťápnutý Stanley, který mě prostě nebaví. Jenže pak je tu Tina Carlyle a tady zelenému mužíkovi trošku závidím, takže přidávám jednu nezaslouženou hvězdu a pokouším se Tinu svést vykulením očí půl metru před obličej.(16.8.2016)

 • Mahalik
  ****

  Přesně to jste Ipkissi, velký NIC!!!(25.11.2006)

 • Djkoma
  ***

  Nebýt Carreyho, tenhle film by neměl ani tu trochu šťávy, kterou ve výsledku má. Jeden z prvních komiksových filmů, ale současně velmi těžko zvládnutelná originální postava, která na stříbrném plátně je přesně tak přehnaná a neuvěřitelná, jako v kresleném seriálu nebo původním komiksu. Těžko uchopitelné pro film, ale přetaveno do snesitelné podoby. některé hlášky a scény (Oscar) navíc časem získávají své nedocenitelné místo v paměti diváka:).(25.6.2004)

 • Melies
  ****

  7 / 10 Jim Carrey na komediálnom vrchole. Zaujímavý nápad, spracovanie vyhýbajúce sa gýčovitosti, dynamická akcia, efekty na úrovni, dobré frky a skeče, neočakávaná pointa, morálne posolstvo... No, to som už trochu prehnal - zas až takú dynamickú akciu to nemalo :-)(15.4.2005)

 • - Hlas Cameron Diaz počas spievania bol dabovaný Susan Boydovou. (rador)

 • - V závere filmu Milo vyskočí a ústami chytá Masku za bradu. Pri doskoku je ale zahryznutý do jej čela. (rador)

 • - Pes Majla se stal předlohou pro maskota dětské webové stránky alik.cz. (Coloner)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace