• Kimon

Jak je už zvykem u serie Detektivové od Nejsvětější Trojice, opět mizerný zvuk. Huhňání Melíškové, Krobota a občas i jiných je hrozné. Extrémně je to znát v pasáži na konci třetího dílu na lůžku v nemocnici. Tu pasáž jsem pracovně nazval "návštěva kolegy u lůžka s knihou detektivky od Agathy Christie". Tady se opravdu Klára Melíšková dokonale vyznamenává. Super rychlé huhňání mě doslova vtlačilo do pohovky. Tak začínám přemýšlet, zda má paní Klára v pořádku chrup. :-)(25.4.2016)

Dosti chladné/prázdné zakončení třídílného vyšetřování. Předchozí dvě epizody mi přišly povedenější. Velmi ale potěšily scény: konfrontace detektivů s podnikatelem a uspaným lvem.(25.4.2016)

Hurá páchateľ odhalený, škody síce sú, policajti trpia, ale nejako sa to vyvŕbi, pracujeme na tom, aj na odhaľovaní miestnej korupcie, kde sú policajné lokálne služby často niečím ako servisnou organizáciou lokálnych mafiánov, ctihodných podnikateľov a nezištných politikov.(28.6.2016)

Přeci jen to Hřebejk zdárně dotáhl do konce, i když opět scénárista Jarchovský udělal z detektivů primitivy, kteří si nedokážou před zatýkáním hlavního podezřelého a navíc vraha zavolat zásahovku, ale jdou na to sami. Budiž, přežili to oni, přežiji to i já. Poslední díl měl pár výtečných momentů, pár vtipných vsuvek, pár hluchých míst, ale celkově to dopadlo ku spokojenosti diváka. PS: zajímalo by mě, proč by Výrová s Vitoušem chodili z nemocnice na jídlo na hlavní náměstí, které je od nemocnice minimálně tři kilometry. To jen tak pro znalce Olomouce.(28.7.2016)