Epizoda 3 (E03) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2016, 59 min

 • Necrotongue
  **

  Finální epizoda s oběma předchozími díly neudržela krok, zarazila mě už Průchova důkladná sebekritika, hlavně se ale do děje vrátily nesmyslné záležitosti, o nichž jsem si myslel, že už se jich tvůrci dokázali zbavit. Byla to škoda, protože se první i druhá epizoda držely na celkem slušné úrovni.(9.9.2019)

 • otík
  ****

  Přeci jen to Hřebejk zdárně dotáhl do konce, i když opět scénárista Jarchovský udělal z detektivů primitivy, kteří si nedokážou před zatýkáním hlavního podezřelého a navíc vraha zavolat zásahovku, ale jdou na to sami. Budiž, přežili to oni, přežiji to i já. Poslední díl měl pár výtečných momentů, pár vtipných vsuvek, pár hluchých míst, ale celkově to dopadlo ku spokojenosti diváka. PS: zajímalo by mě, proč by Výrová s Vitoušem chodili z nemocnice na jídlo na hlavní náměstí, které je od nemocnice minimálně tři kilometry. To jen tak pro znalce Olomouce.(28.7.2016)

 • Ozzy2
  *

  "Proč se teda nebojím?"" Protože seš asi blbej".Tak tohle bylo hodně přitažené za vlasy.Na podlaze se probouzí lev, Majer jde vraha zatýkat sám.Jeho zatčení ve vietnamské tržnici...jak se dozvěděli, kde přesně je a proč opustil svůj úkryt?Krobot ať už nehraje.To, že je všude stejnej je vedlejší, i když už to otravuje, protože se cpe do všeho, ale není mu vůbec rozumět.Voříšková vypadá na lůžku, jako by byla v lázních, vypadá lépe, než v uniformě.Celkově to hodnotím na jednu hvězdu, protože to Hřebejk celý zpackal.(18.3.2019)

 • Radko
  ***

  Hurá páchateľ odhalený, škody síce sú, policajti trpia, ale nejako sa to vyvŕbi, pracujeme na tom, aj na odhaľovaní miestnej korupcie, kde sú policajné lokálne služby často niečím ako servisnou organizáciou lokálnych mafiánov, ctihodných podnikateľov a nezištných politikov.(28.6.2016)

 • Kimon
  **

  Jak je už zvykem u serie Detektivové od Nejsvětější Trojice, opět mizerný zvuk. Huhňání Melíškové, Krobota a občas i jiných je hrozné. Extrémně je to znát v pasáži na konci třetího dílu na lůžku v nemocnici. Tu pasáž jsem pracovně nazval "návštěva kolegy u lůžka s knihou detektivky od Agathy Christie". Tady se opravdu Klára Melíšková dokonale vyznamenává. Super rychlé huhňání mě doslova vtlačilo do pohovky. Tak začínám přemýšlet, zda má paní Klára v pořádku chrup. :-)(25.4.2016)

 • - V epizodě se objevila Thomayerova nemocnice a Holešovická tržnice v Praze. (Brain)

 • - Zásah na začátku probíhá za úsvitu, ovšem následné zatýkání a výslechy v noci. (Brain)