Epizody(8)

Adam Price žije pro rodinu. Spletitá síť tajností ho ale přinutí, aby začal zoufale pátrat po pravdě o lidech, kteří mu jsou nejbližší. (Netflix)

misbos

Thorinovi rodinné trable - aneb - chudák alpaka. Žíš, to byla paráda sledovat živý uvěřitelný postavy s pochopitelnejma motivacema, a ne kartóny polepený ideologickejma heslama. ()

JetDryerFan

Přesto, že na Richarda Armitage se opravdu hezky kouká, celé je to skvěle tajemné, napínavé a rychle to odsejpá,... seriál má několik nepatrných “ALE”. Díky nim bohužel nemohu hodnotit lépe. Pokud ale hledáte nějakou záhadnou, lehce akční, dobře obsazenou oddechovku - rozhodně doporučuju. ()

Kingjiri

Mysteriózní krimi minisérie z Anglie, která má sice do reality poměrně daleko, ale nakonec si jí užije snad každej divák, pokud bude ochotnej tolerovat náhody nebo pár nelogičností, na který se příběh spolíhá. Aspoň já jsem byl při sledování docela napjatej a vždycky jsem očekával, co se stane nebo spíš vysvětlí v dalšim díle, jelikož jednotlivý díly občas končily nějakym mindfuckem. Samotný rozuzlení zmizení pani Priceový bylo vcelku prozaický, ale scénáři se dařilo kolem jejího zmizení vytvářet správnou mysteriózní atmosféru. Kromě toho jsem taky ocenil neokoukanej casting. Po technický resp. filmařský stránce by se možná dalo leccos zlepšit, ale i tak jsem s výsledkem nad očekávání spokojenej, čtyři slabší hvězdy. ()

clara.bow

Slušný, místy trochu překombinovaný, ale díky dobrému hereckému obsazení zkouknutelný, i díky Richardu Armitagovi, který na sebe upozornil už o pár let dříve v minisérii Láska v bílém pekle... ()

KrekR

Často myslím na skvělou atmosféru Sedmilhářek a s každým krimi seriálem si přeju, aby to bylo něco aspoň podobně dobrýho. Tohle fakt bylo! ()

w_laura

Seriál byl zajmavý, ale to je v podstatě každý s detektivní zápletkou, spousty nevyřčených otázek a svižným tempem. Nicméně nebyl nic, z čeho bych seděla odvařená a paf. Určitě neurazí, ale hodnotím jako lepší průměr. Dala bych tomu tři a půl hvězdy. Proč? Ani nevím, musíte kouknout sami. ()

alldo.raine

Britové tohle prostě umí. Tempo velké, několik mini příběhů na pozadí toho hlavního. Herci včele s Thorinem Pavézou dobří. Pro mě milé překvapení hlavní komisařka. Tu herečku jsem viděl prvně. Malá vítka jen toho až moc velkého fofru na konci. Trochu bych finále více roztáhl. Pořád ale velmi kvalitní podívaná! V dnešní době navíc cením to, že je to ukončené tak že už to pokračovat nemusí! ()

Felisr

Krimi si pustím málokdy, nicméně toto rozhodně navodilo pozitivní dojem. Souhlas, že trochu překombinované, nicméně kvůli Richardovi v rudé košili nebo petrolejovém tričku odpustím ledacos... ()

iz67

Velice poutava zalezitost, ktera me donutila to zhltnout skoro najednou. Spousta propletenych pribehu a postav, ktere zazivaji neco zvlastniho, cemu se vsak da stale verit. Premyslel jsem o 5*, ale slabinou jsou posledni dily, ktere uz svojí prekominovanosti uveritelnnost ztratily. Ale ztratily ji pro me dustojne, takze byt vyvrcholeni slabe, tak predchozi zazitky to nepokazilo. ()

Mamlas

Zkoukl jsem díly 1, 2 a 8. Koukat zbytek mi přišlo otravné, když to byla taková zdlouhavá a natahovaná nuda. Osvědčilo se. Ukázalo se, že tam byla kupa falešných linek, které jen generovaly zbytečné díly. Celkově hodně pomalé, nezaujalo. (12%) ()

MFloyd

Tohle jako fakt?... no nic, začnu od začátku tím, co mi tento film připomíná. Je to jako když je Vám třeba 8 let, jsou Vánoce a čekáte na něco velkého, třeba nový playstation. Rodiče Vám dají obrovskou krabici zabalenou do pozlaceného obalu s velkou červenou mašlí a vy se těšíte, až ji rozbalíte. Po roztrhání obalu zjistíte, že to sice vypadá jako playstation, ale na krabici je název "plejstejšn" a jakési čínské klikyháky. Už jste celkem zklamaní, ale pořád si říkáte, třeba jen jiná krabice. Po otevření krabice na Vás vybafne asi 20 učebnic do školy, protože to se přeci hodí a tu krabici... no jo, než balit všechny knížky zvlášť, proč to nedat do jedné krabice... Asi nechápete, ale tohle byl můj první pocit, když jsem sledoval poslední díl. Abych byl už konkrétní, seriál mi po prvním dílu přišel, jakože dobrý, jde to, ale trošku mi to připomíná něco mezi Netflix průměrem a Venezuelskou telenovelou. Herci nic moc, dialogy za mě podprůměr, ale ta zápletka stejně slibovala něco víc a já se těšil, i když už ta "krabice" byla dost pofidérní. Tak jsem se postupně prokousával první polovinou série a byl to boj, nuda k uzoufání a zároveň neustálé pomrkávání na konec. Jak už to bývá, tvůrci vsadili na více dějových linek, u kterých většinou čekáte nějaké propojení, provázání a tedy konečný wow moment typu "tak takhle to celé bylo..." Jenže já nechci spoilerovat a tak jen dodám, že závěr, tedy to hlavní rozuzlení, bylo pro mě snad jedno z nejtrapnější a nejsměšnějších z filmů a seriálů, co jsem za poslední dobu viděl. Tolik jakože "Ha a ona je sestra!" "Ha a on to byl tenhle!".... Ne, ne a ne, tohle bylo celé jakože poskládané nějak aby to dopadlo. Podprůměr, i když chápu, že pokud bych nepřemýšlel tolik nad zvraty, které nedávaly smysl, tak si to třeba užiju, ale od začátku jsem podezříval, že tam bude něco, co se mi líbit nebude a ono to tam bylo. Takže ty "učebnice" si opravdu strčte... ()

Zolky

Mal som pocit, ze stale sa nieco deje a pritom ked som sa tak celkovo zamyslel, tak sa nic neudialo. Typek celu dobu nahana svoju manzelku, sem-tam nejaka akcia. Koniec fajn, celkovo dobry serial, ale nebol som ohureny. ()

Sady1993

Ach jo, pěřhvězdičkový systém je prostě naprd, malý rozptyl. 3 hvězdy jsou málo, 4 moc. Nu což, budu příšný a dám 3. ()

Marcas

Na "The Stranger" jsem narazil náhodou, a když jsem si to pouštěl, tak jsem od toho tolik neočekával. Takže jsem mile překvapen. Je to fajn jednohubka, která na pár hodin zabaví a tím to hasne. 8 epizod po 45 minutách jsem měl zkouknuto během jednoho odpoledne. Doporučuji všem, kteří mají rádi zamotané story. ()

B3n

Motív páchateľa sa mi nezdá dostatočný na to, aby sa takto kvôli tomu zamotal príbeh. Sklamanie to ale v žiadnom prípade nie je, pretože možno to takto naozaj medzi zločincami funguje, že nerozmýšľajú racionálne. ()

a0001 odpad!

Trápna, nudná úbohosť. Tupé postavy, tupé obsadenie, tupé scény, tupé, naivné dialógy, šialene, dementný scenár. Celé zle od základu. ()

słezakjkb

Vždycky mám problém, když přecházím z amerického snímku na britský. Tentokrát to šlo docela hladce. Na pět hvězdiček to určitě není, protože tam bylo spoustu nepochopitelného jednání. Nicméně tyhle limited series jsou teď v kurzu, a chápu, proč. ()