Bývalého podvodníka Jimmyho Kilmartina chytí detektiv Little Junior Brown a nabídne mu výhodný obchod: svobodu za to, když se stane informátorem. Jimmy se takto dostává mezi dva nemilosrdné světy gangsterů a vládních agentů, před kterými se snaží navždy uniknout... (oficiální text distributora)

klima777

Po všech stránkách nedotažené; v horších momentech (a není jich málo) nevydařené. A to, že Cageovi sluší vousky, je fakt, na němž dobrý film (zvláště pak scénář) prostě nevystavíte. ()

ZkuKol

Ani to, že se jedná o věrnýí remake se skvělým obsazením nezachání tento film před faktem že je to silně nezvládnutý a nudný pokus o thriller. PS: David Caruso opravdu na hlavní hrdiny "áčkových" fiolmů opravdu nemá! ()

herr_carter

Souhlas s mnohými komentáři zde - Cage nadprůměr, ale český dabing těžký podprůměr, asi už nikdy nebudu mít příležitost vidět v originálním znění s titulky, takže hodnotím bohužel takto..Caruso tu ovšem vypadá jako solidní ucho :-)................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Cruise

Mám tu jednu oblíbenou scénu a to jak Nicolas Cage zvedá na bench tu servírku....to musim jendou zkusit;)! Jinak film průměrný a zápletka lehce prokouknutelná! ()

jondoe odpad!

Skusal som to pozerat asi 5-krat a nikdy som to nedokukal. Nicolas Cage ako zaporak vyzeral fajn ,ale David Caruso je u mna proste herec bez najmensieho talentu. Nebavilo ma to ani trochu. ()

Petrus1

Takovej průměrnej snímek. Když Caruso na sobě nemá sluneční brýle, nestojí bokem ke kameře s rukama u pasu a neptá se: „Alex, co tu máme?“, je jeho výkon nevýraznej a nezachrání to ani jeho zrzavá čupřina. Helen Hunt nás opustila příliš brzo a Sam Jacksonů v 47 letech na mě působil spíše dojmem vychrtlého mladíka. A Cage to sám prostě utáhnout nemohl. I když role vyšinutého dršnáka, kterej posiluje tím, že zvedá 40-ti kilovou dí(ě)vku (chci vidět, jak by zvedal mě ;-)), mu celkem seděla. Nejbáječnější ovšem byla ta jeho bílá šustka, prostě k sežrání. Výborná akční scéna: Carusovi je k nohám přikopnuta pistole, Cageovi je podán inhalátor :-) ()

BOURQUE

Na konci 90- tých rokoch trošku nadpriemerná, dnešným okom spíš priemerná kultovka so skvelými hercami (Caruso, Jackson, Cage, Tucci) a jednou herečkou (Hunt), ktorá podľa mňa dostala príliš málo priestoru. Absolútnu pochvalu však zaslúži N. „BAD“ Cage, ktorý podal bezchybný výkon. Mal som z neho strach a nechcel by som sa s ním stretnúť na ulici. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

helloween93

Průměrné krimi-drama očima dobráckého informátora Davida Carusa. Zejména on a Cage táhnou celý film. Potěšil i S.L. Jackson a Ving Rhames. S lepším scénářem to mohlo dopadnout lépe, i tak ale snímek nenudí a rozhodně neurazí. 3* ()