• Cival

Ano, byl tu Martin Dejdar s falešným břichem v Pánské jízdě. Byl tu i Zdeněk Srstka v roli zavilého žalářníka z Bathory. Ale znuděný penzionista Anthony Hopkins v kůži sprintujícího agenta je fakt směšný skoro úplně stejně. V podprůměné buddy-rutině, s níž se Schumacher spokojuje čím dál tím častěji, si ho dává i Chris Rock.(21.11.2008)

• Marek1991

Chris Rock je celkom sympatický chlapík, ale ten scenár, čo mu napísali, to bola hrôza. Američania, Rusi, nejakí Juhoslovania a atómová bomba plus jednovaječné dvojčatá, nuž silná kombinácia. Akčná komédia, ktorá ani tak vtipná nebola. Amatér sa chová ako lusknutím prsta ako profesionál, veľmi veľa šťastia v akčných scénach, napríklad v lese, to bolo na mňa veľa. Zviditeľnili sa síce Čechy, ale tento film sa skrátka nedá brať vážne, človek naň rýchlo zabudne. Pripadá mi to ako Béčkový film, až na to obsadenie a fantastickú hudbu. Je to ako ďalší diel o agentovi 007, našťastie tie filmy nepozerám.(1.12.2012)

Jestliže existuje něco jako dokonalý průměr, tak tenhle počin ho definuje naprosto precizně. Film nevyniká naprosto v ničem, Rockovi hlášky postrádají humor a dobré načasování, Hopkins se do role agenta (při vší úctě už hodně dlouho) vůbec nehodí - jeho pobíhání s pistolí po place vyvolává spíš úsměv na rtech - a výjimečně nepotěší ani Marek Vašut...hláška "Nice coat" to rozhodně nezachrání. A pánové, kam se probůh poděl scénář...?(11.8.2002)

Za velký klad považuji samozřejmě klasickou Schumacherovu dynamickou režii (rychlá kamera, střihy, slušné tempo a rychlá hudba). Mohlo to být lepší, ale buďme rádi že to dopadlo alespoň takhle a nekonal se druhý megaprůser typu Batmanů. Ovšem hlášky Chrise Rocka a klid Anhonyho Hopkinse se mi velmi líbily. Kupodivu dobře zvolené herecké osazenstvo.(7.3.2004)

• Lima

Schumacherova tvorba je pro mně tak trochu záhadou. Na straně jedné je schopen vybrat si zajímavý scenář a přetavit ho v naprostou pecku, jako byly TELEFONNÍ BUDKA, 8 MM a VOLNÁ PÁD, na straně druhé až moc často koketuje s průměrností. Bad Company je totiž akčňák, který nemá co nabídnout. Scenář je plný klišé, předvídatelný a ty stokrát viděné konce ve stylu ´v poslední sekundě´ mně unavují. Hopkins na tom musím být už hodně špatně, když bere takhle mizerně napsané role, ale když už je teda bere, tak by aspoň mohl předstírat , že ho to baví. Působil unaveně a naprosto bez zájmu. A nějaké klady? Možná těch pár pěkných záběrů, které vypadaly jako reklama cestovní kanceláře na zájezd do Prahy. Což je na jeden film trochu málo, řekl bych....PS: Nemám rád přehrávajícího elementa Chrise Rocka, ale v tomhle filmu se dal překvapivě přežít.(30.8.2004)

• - Když Jake s Nicole a záporňákem padají dolů šachtou na prádlo, je vidět, že Jake jednou nohou minul koš na prádlo. V další scéně je vidět, jak vylézá z koše. (Musak)

• - Ve filmu je uvdeno, že Kladno je vzdáleno od Prahy přibližně 72 km. Ve skutečnosti je to však okolo 30 km. (Mr.Hudson)

• - Ve filmu zní i písně Karla Gotta. (x_silver)