Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vojcl
  ***

  Nic víc ani nic míň než průměrný akční film s odfláknutým scénářem, který zaujme snad jen tím,že se skoro celý odehrává v Praze. Anthony Hopkins překvapivě zklamal a hraje hodně pod svoje možnosti, na druhou stranu jeho tupě napsaná postava mu nic jiného nedovoluje... Ani ti čeští herci ve vedlejších roličkách nepůsobí moc dobře - Marek Vašut s tím jeho improvizovaným drsným výrazem začíná být už dost trapný... Všechno to nakonec opět velice překvapivě zachraňuje hláškující Chris Rock, který byl jediným důvodem proč jsem se u toho neukousal nudou... Ve výsledku jsou to takové hodně slabé 3 hvězdičky, a ještě by mě zajímalo kdy konečně v Americe pochopí, že Česko už nějaký pátek není komunistickou zemí a nežije tu na každém rohu ruský terorista či mafián připravený odpálit jaderné hlavice na New York...(4.2.2006)

 • viperblade
  ***

  Je jasné, že tento film měl rozhodně navíc. Přeci jen Schumacher je schopný režisér a Hopkins je více než schopný herec. Jenže to ztroskotalo na žánrových klišé, kterých tu je více, než by jeden očekával. Plusové body tomu dávám za Prahu, Vašuta (pobavilo mě, když řekl "Fajn oblečení…“ Hopkinsovi) a pár dobrých vtípků. Škoda, mohlo to být daleko lepší…(11.10.2009)

 • Katarine
  ***

  Náhodou celkem slušný film. Až na těch pár chyb a otřesný překlad názvu do češtiny (to by se rovnou všechny filmy odehrávající v Praze mohly jmenovat např: Mise: Praha (Mission: Impossible), apod.). Ksichty Petra Jákla a Marka Vašuta mě pěkně rozesmívaly. Jinak, velmi zajímavá dvojice: Anthony Hopkins a Chris Rock. Tihle mi do toho fakt sedli. "Vítejte v Praze." "Je to tu stejně hnusný, jako v Jersey."(18.11.2008)

 • Jillen
  ***

  Celkem slušný akčňák, který vás mile překvapí tím, že téměř většina filmu je točená v České republice. Krásné záběry na naše Hlavní město= 1*, Hopkins sice nic moc nepředvádí, ale jeho jméno je jaksi profláklé= 1* a poslední hvězdička je ze soucitu...protože film opravdu moc nenabízí a vidět ho stačí pouze jednou...Dávám 45%(4.2.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Trevor Rabin: 1. Breathe In, Breathe Out - Ali/St. Lunatics [3:50] ,2. 911 - Gorillaz/D12/Terry Hall [5:49] ,3. B.O.B. - Outkast [5:06] ,4. 6 Million Ways to Live - Dub Pistols [5:03] ,5. Tonite - Next [4:09] ,6. Na Na - Pretty Willie [4:13] ,7. Anything For You - Jaheim/Duganz [3:51] ,8. All Out of Love - Jagged Edge [3:52] ,9. It's Killing Me - Blu Cantrell [3:45] ,10. To Keep This Life - Rama Duke [4:03] ,11. Excess - Tricky [3:45] ,12. Don't Touch - Ko-La/Tricky [3:34] ,13. My Crew - Supervision/Blind Gotti [4:28] ,14. BMBBO - Trevor Rabin [4:57],(9.6.2011)

 • - Rýže v Jakeovým uchu během svatební scény mizí a opět se znovu objevuje. (Musak)

 • - V závěru filmu během honičky s mercedesem se v jednom ze záběrů utrhne přední SPZ a zůstává vyset jen na jediném šroubku. Hned v dalším záběru je však značka opět přimontovaná. (Mr.Hudson)

 • - V záběru v kladenské hale je možné si všimnout, že v dolní části obrazovky jsou vidět koleje pro kameru. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace