Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ***

  Tenhle film sem viděl už několikrát a je to přesně ten ideální výplod na sobotoní večer pro oddych. Jako bonus v tomhle filmu vidim český lokality a to nejenom v Praze ale třeba i Chotěšov a pod. Prostě neni nad to, když Anthony Hopkins a spol rozhodujou o osudu atomový bomby v ňáký prdeli u Plzně :).(26.3.2008)

 • LaciLC
  ****

  K najlepším Schumacherovým dielam má síce Česká spojka pomerne ďaleko, no rozhodne sa jedná o jeden z jeho lepších filmov. Narozdiel od iných užívateľov si myslím, že v rámci možností film svoj potenciál využil. Ako akčňák, tak aj ako komédia funguje prekvapivo dobre a ja som sa fakt poriadne zabavil. Na oddýchnutie ako stvorené.(18.6.2007)

 • viperblade
  ***

  Je jasné, že tento film měl rozhodně navíc. Přeci jen Schumacher je schopný režisér a Hopkins je více než schopný herec. Jenže to ztroskotalo na žánrových klišé, kterých tu je více, než by jeden očekával. Plusové body tomu dávám za Prahu, Vašuta (pobavilo mě, když řekl "Fajn oblečení…“ Hopkinsovi) a pár dobrých vtípků. Škoda, mohlo to být daleko lepší…(11.10.2009)

 • sinp
  ***

  Takový průměr, ukousání nudou nehrozí, ale ve výčtu obdobných filmů byste dosáhli solidního počtu. Schumacher si tentokrát ostudu neudělal, to však neznamená, že by Bad Company něco objevil. To totiž opravdu ne, pro Česko atraktivní nahození příběhu do zdejších reálií je nebývale podrobné a jen málo "znásilňující" (ti, co viděli xXx, ví své), na druhou stranu scénář poskládal stokrát vídané a herecké duo nevypadá dvakrát sehraně. Joel Schumacher je dobrý režisér, ale má prostě pech.(3.12.2005)

 • tron
  **

  „Kde si?“ – „Na rohu ulíc ´Bozaj ma´ a ´Nesnaž sa ma nájsť´.“ Nie je to akčný film, sitkom, ani buddy movie. Má od každého niečo. Nie je to super, to fakt nie. Ale je to vcelku fajn. Ak zabudneme, že produkoval Bruckheimer (SKALA) a režíroval Schumacher (VOĽNÝ PÁD). Peter Stormare v x-tej verzii afektovaného ruského mafiána, tentokrát mu to ale celkom vyšlo (zábavný pohľad je i na "podávača kabátov" Mareka Vašuta). No a samozrejme bizarné české reálie a striedavo unavený, striedavo znechutený a striedavo unudený Anthony Hopkins (na strane druhej, agenti CIA sú možno práve naozaj takýto...). Hopkinsa niekoho, neviem koho presne, napadlo absurdne skombinovať s Chrisom Rockom, ktorý je relatívne sympaťák, ale ozaj ide o obludnú hereckú kombináciu, to musím priznať.(26.3.2005)

 • - V závěru filmu během honičky s mercedesem se v jednom ze záběrů utrhne přední SPZ a zůstává vyset jen na jediném šroubku. Hned v dalším záběru je však značka opět přimontovaná. (Mr.Hudson)

 • - Ve filmu je uvdeno, že Kladno je vzdáleno od Prahy přibližně 72 km. Ve skutečnosti je to však okolo 30 km. (Mr.Hudson)

 • - Sám Anthony Hopkins uvedl, že to byl nejhorší film, který natočil. (Indy21)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace