Schumacher by mal ostať pri trileroch, to už pochopili asi všetci... Ale toto sa mu vydarilo... ale len vďaka tomu, že je to vlastne komédia, ktorú nemôžete brať vážne...(13.1.2006)

K najlepším Schumacherovým dielam má síce Česká spojka pomerne ďaleko, no rozhodne sa jedná o jeden z jeho lepších filmov. Narozdiel od iných užívateľov si myslím, že v rámci možností film svoj potenciál využil. Ako akčňák, tak aj ako komédia funguje prekvapivo dobre a ja som sa fakt poriadne zabavil. Na oddýchnutie ako stvorené.(18.6.2007)

• Lima

Schumacherova tvorba je pro mně tak trochu záhadou. Na straně jedné je schopen vybrat si zajímavý scenář a přetavit ho v naprostou pecku, jako byly TELEFONNÍ BUDKA, 8 MM a VOLNÁ PÁD, na straně druhé až moc často koketuje s průměrností. Bad Company je totiž akčňák, který nemá co nabídnout. Scenář je plný klišé, předvídatelný a ty stokrát viděné konce ve stylu ´v poslední sekundě´ mně unavují. Hopkins na tom musím být už hodně špatně, když bere takhle mizerně napsané role, ale když už je teda bere, tak by aspoň mohl předstírat , že ho to baví. Působil unaveně a naprosto bez zájmu. A nějaké klady? Možná těch pár pěkných záběrů, které vypadaly jako reklama cestovní kanceláře na zájezd do Prahy. Což je na jeden film trochu málo, řekl bych....PS: Nemám rád přehrávajícího elementa Chrise Rocka, ale v tomhle filmu se dal překvapivě přežít.(30.8.2004)

Prvé dve tretiny filmu som sa príjemne bavila, ale popudilo ma, keď sa scenár nejakým umelým zvratom začal hrať na Smrtonosnú pascu. Pritom Die Hard je dobré také aké je. Len nemali tie isté motívy miešať do Českej spojky :-/ Ale Chris Rock v partii s Anthony Hopkinsom boli fasa :-) "Pako!"(3.8.2011)

• MikeCool

Velmi nezáživný krimi-akčňák aneb jak se Američani dostali do Prahy. Sice jsem měl výbuch smíchu u scény, kde se Chris Rock zuby nehty snaží vyslovit pár českých větiček, ale to byla bohužel jediná část filmu, která se mi líbila. Zbytek děje by se dal označit jako akční brak.(15.10.2014)

• - Původně se měl film jmenovat "Black Sheep". Tak už se ale jmenuje jiný film, tak byl název změněn na "Bad Company". Nakonec tvůrci zjistili, že i toto jméno už bylo použito. Rozhodli se ale, že už ho nezmění. (duklak2)

• - Když Jake vyhraje šachy nad protivníkem, který pak hodí peníze na stůl, je vidět, že pozice figurek je jiná, než v záběru o několik vteřin později, ačkoliv na šachovnici nikdo nesáhnul. (Musak)

• - Ve filmu zní i písně Karla Gotta. (x_silver)