Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Komedie, která splnila to co sem do ní vkládal a to že mě to pobaví, nicméně je to fakt hodně nedotažený, sice Nicholson i Sandler jsou dobrý a camea Harrelsona a McEnroea jsou geniální, ale myslim, že se to dalo daleko víc a hlavně líp a nápaditěji vygradovat, příběh na to určitě měl a půda pro to připravená taky byla, jen to využít. Slabší 4*(29.3.2008)

 • castor
  ***

  Svérázná léčba agrese, která vzešla ze zcela absurdního „konfliktu“ na palubě letadla, změní život nejen Adamu Sandlerovi (ano, ten Sander, který hraje ZASE toho stejného ňoumu), ale zamotá kartami i dalším zúčastněným. No, vypadá to, jakoby se režisér Segal (ano, ten, který nás zahrnuje takovými dárečky jako je Zamilovaný profesor 2, no, každý jednou šlápne do ... ) zalekl toho, že má na place Jacka Nicholsona (ano, přesně ten Nicholson, který je o několik tříd lepší než jeho herecký kolega) a netuší, kdy přitlačit, kdy zase ubrat. V námětu bylo rozhodně více potenciálu, který je trestuhodně nevyužitý. Vedle Nicholsona potěší bezesporu nedoceněný John Turturro nebo nadpozemsky půvabná Marisa Tomei!!(4.6.2007)

 • JohnCZ
  **

  Film je tak trochu otravný už ze samotného námětu. Po celý film všichni se Sandlerem neskutečně vyjebávají a je to spíše frustrující, než zábavné. Humorné to také kdovíjak není, Sandlerův komediální talent tentokrát moc využitý není a celý film táhne především Jack Nicholson a jeho xichtění + nějaké ty drobné cameo role.(27.11.2015)

 • POMO
  ***

  Nebyť toho skvelého obsadenia, bola by to len ďalšia priblblá americká komédia, ktorá smeruje všade, len nie tam, kde nakoniec skončí. Scenár a réžia rozhodne nie sú jej devízami. Ale herci v hlavných aj vedľajších rolách ju zachraňujú a vyťahujú do nadpriemeru. Síce nie decentný a elegantný (ako by človek čakal od filmu s Nicholsonom), ale určite veľmi zábavný relax (čo by človek nečakal od filmu so Sandlerom).(21.7.2003)

 • Fr
  ***

  Máte problémy se vztekem? Svěřte se do péče doktora Buddy Rydella! Potřebuje vaše okolí, aby jste prodělal (velmi) dramatickou proměnu? Svěří vás do péče doktora Buddy Rydella!.... . Komedie s A.Sandlerem jsou většinou lehce popsatelné, ale zde na vás čeká jeho civilizovanější podoba s výtečným J.Nicholsonem. To, jak sehrál svůj part, ve mě i po skončení zanechává moc dobrý pocit. A tleskám roličce J.McEnroe. Samozřejmě, že se i zde dočkáte trapných pasáží, ale určitě se i občas pobavíte.(24.9.2006)

 • - V závěru filmu, kdy probíhá oslava, je na trávě tabule s nápisem „gratuation“. Správně by na ni však mělo být napsáno „gratulation“. (Mr.Hudson)

 • - Kurs sebeovládání je posledním filmem herečky Lynne Thigpen, která zemřela měsíc před jeho uvedením do kin. Film je věnován její památce. (Hejtmy)

 • - Harry Dean Stanton se zde mihne v roličce starého slepce s holí. Stanton je nejlepší přítel Jacka Nicholsona a právě Nicholson mu tuto roli obstaral. (Karlos80)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace