Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  **

  Film je tak trochu otravný už ze samotného námětu. Po celý film všichni se Sandlerem neskutečně vyjebávají a je to spíše frustrující, než zábavné. Humorné to také kdovíjak není, Sandlerův komediální talent tentokrát moc využitý není a celý film táhne především Jack Nicholson a jeho xichtění + nějaké ty drobné cameo role.(27.11.2015)

 • Lucasion
  **

  Další promarněná šance Adama Sandlera natočit kvalitní komedii. Kurs sebeovládání není vůbec ničím výjimečným v jeho seznamu komediích. Ba dokonce mě tak moc nebavil, že ho stěží nazvu komedií. Nicholsona příliš nemusím, a opět mi jeho hraní bylo spíše protivné než sympatické. Zpočátku jsem měl pocit, že scénář je vyloženě psaný pro nepříliš inteligentní lidi. Protože racionální člověk by to jednoduše nepochopil. Chování postav je absurdní, nelogické a v tomhle filmu několikrát hnáno do extrému. Konec zápletky mi tedy objasnil, že to postavy měly jaksi v popisu práce. Což nic nemění na faktu, že jsem měl ze scénáře obočí neustále nahoru. Za sebe bych řekl, že dvě tři scény byly vcelku povedené, ale rozhodně ne humorné. Marisa Tomei vypadá jako sympatická a hezká partnerka a Sandler někdy používá svůj osvědčený humor. Přesto, přesto ne. Film mě jednoduše vůbec nebavil a ničím nezaujal. Což u komedie je docela kolosální průšvih. (41 %)(2.6.2016)

 • Brouk
  ***

  Nicholson tady "řádí"... , je opravdu skvělý.... (nedokážu si představit tento film a vůbec ne hodnocení bez něj).. Sandler tady docela ujde, super pidi role H.Graham a nepřehlednuté Galaxie v podání W.Harrelsona :-) Film mě pobavil.... ale kdybys si měl vybrat zda jít na kurs nebo slibovaný rok u soudu, šel bych asi na ten rok (vědět co mě čeká), protože bych Nicholosona asi zabil ... :-) A M.Tomei? Tak ta je hezčí a hezčí.. :-)(8.12.2004)

 • Radyo
  ***

  Nicholson byl výborný, Sandler se dokázal udržet v mezích snesitelnosti, Marisa Tomei vypadá čím dál tím lépe, ale jinak je ten film spíše za 2 a 1/2 než za tři hvězdy. Pobavila mě minirolička Heather Grahamové ("tlustá jako prase" :) ) a taky John McEnroe, rozčilil mě ten trapný, hnusně americky přeslazený výstup na stadionu, hlavně vložka se starostou Giulianim. Třikrát FUJ!(4.3.2004)

 • Malarkey
  ***

  Abych pravdu řekl, tak na úkor toho, kdo se tam proti sobě utká jsem čekal daleko větší zábavu, než průměrnou komedii, bez špetky nápadu, kde Adam Sandler hraje jako obvykle uťápnutýho troubu a Jack Nicholson si to jako správně vyšinutej magor na něm všecko smlsne, tak aby to nakonec mělo smysl a mohlo to na konci skončit tak, jak jsem to už v několika filmech viděl. Každopádně se na to koukat docela dalo, ale že bych se na to podíval znovu s radostí, to už tvrdit rozhodně nemůžu. Jde hlavně o to, že ti dva mě zklamali, to je asi to jediný proč nemůžu dát víc. A tři hvězdičky už jsou řek bych docela dost, na to co tady nakonec předvedli.(29.3.2008)

 • - V závěru filmu, kdy probíhá oslava, je na trávě tabule s nápisem „gratuation“. Správně by na ni však mělo být napsáno „gratulation“. (Mr.Hudson)

 • - Když chce Dave (Adam Sandler) vyznat lásku své dívce na stadionu, chce se za každou cenu dostat k mikrofonu. Pak jej ale odvedou a za chvíli zase přivedou, načež Dave mluví bez mikrofonu, přesto je však na celém stadionu slyšet. (jirijost)

 • - Scény odehrávající se v Boston Medical Center se ve skutečnosti točily v Alfred Lerner Hall, studentském centru Columbia University. (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace