Karlos Show (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2020, 40 min

Petr Cífka

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• Spiker01

Vémola byl u Krause, okoukal co se dalo, krausinádu obarvil na růžovo a natočil tři díly. U těch by mohlo i zůstat.(16.3.2020)

• Sfinkter

Až překvapivě zajímaví hosté, ale Karlos stejně nejradši mluví o sobě.(4.9.2020)

• Everyone

Nejzajímavější na tomto pořadu je kreativní přístup k syntaxi vět mnoha hostí včetně moderátora.(3.9.2020)

Zatím jsem sice viděl pouze 2 díly, ale vlastní názor o této Talkshow jsem si rychle udělal. Mám rád bojové sporty, proto na pořad nahlížím už předem s kladným ohlasem. Je možná trošku pravda, jak zde uvádí první komentář, že je to trochu napodobenina Krause, včetně pití... Ale Karlos narozdíl od něj bude do své show zvát jen sportovce nebo osobnosti spojené s tímto odvětvím. Za mě docela dobrý nápad, Karlose mám rád jako člověka i jako fightera, hodně toho (i mimo ČR) dokázal, jen by měl postupně doladit některé detaily (např. skákání do řeči). Třeba po několika dalších dílech (pokud bude show pokračovat) změním hodnocení, ať už kladně nebo záporně... Prozatím 70%. 😁 Osss 💪👊🥊🏋️(15.4.2020)