Trosečnice

Trailer

Epizody(10)

Trailer

anicca

Tak k tomuto seriálu si určite sadnite. Má to svižný spôsob nakrútenie trochu pripomínajúci "Sedmilhářky", je to dráma, dosť aj psychologický thriller a mne na mnohých miestach išiel mráz po chrbte. Nebojte sa že pôjde o vymaľované rozmaznané teeanegerky. Na opustenom ostrove na to nemajú čas, tam bojujú o prežitie. Seriál sa zároveň prelína so spomienkami na ich predošlý život ktorý žili na zemi, mimo ostrova a že to nemali jednoduché. Jedna sa starala o otca na smrteľnej posteli a bojovala s nedostatkom financií a tak si privyrábala dealovaním drog , ďalšia sa zas cítila byť v tieni svojej sestry a takmer pre športovú kariéru zničila svoje zdravie. Skúste, toto bude rozhodne stáť za zhliadnutie. ()

Eddemi

Tak prve 2-3 diely som si myslel,a ze uplny shit. Som to chcela uz aj zatratit, ale potom ako sa rozvinula aj druha dejova linka, tak to do seba zacalo celkom pekne zapadat a stal sa z toho taky, ze ok - dik za 10 dielov, nakoniec to bolo fajn :-) Tak 56,5% ()

• Niektoré zábery boli natáčané v bazéne West Wave v Aucklande na Novom Zélande. Na rovnakom mieste Jason Statham súťažil na hrách Comonwealth v roku 1990 ako potápač. (Weezy22)