Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

luka4615

Nenáročná "feel good" bláznivá komedie, která stojí a padá na ztřeštěné Lauren Lapkus a šílených situacích. Snímek The Wrong Missy sice v rámci tohoto žánru téměř nikterak nevyčnívá, avšak pokud hledáte opravdu nenáročnou záležitost na volný večer, The Wrong Missy je přesně tím pravým. V některých momentech jsem se totiž vážně lámal smíchy. Dobrá práce! (Netflix) „You got to meet our neighbor, Barbara. She and her husband heard us going at it last night. They almost called security. They thought there was a little girl being tortured in here. You’re the little girl.“ ()

Lucasion

Sandlerovka bez Sandlera. Nejsem si úplně jistý jestli ten by tu něco zmohl. Záleží co si představíte pod pojmem šílená americká komedie. Já přesně tohle. Humor až na hraně skoro nevkusu a přepálených situačních scének. Lauren Lapkus to hraje vlastně skvěle. Na jejím přehrávaní stojí a padá celý film. Tedy spíš padá, na mě už tohle bylo až moc. Ve filmu jsem nenašel moc vtipných momentů, spíš obočí zvedajících scén. Ale pokud bych vyhledával šílenou americkou komedii, tak tohle bude číslo jedna. (40 %) ()

ScarPoul

Sám som prekvapený z toho že som sa bavil. U tohto typu komédii je to 50/50. Spade v pohode. Dokonca ma mrzí že nedostáva lepšie úlohy. Myslím ze by to utiahol. Inak tradičná jednohubka z produkcie Adama Sandlera, ktorá má menej divnych scén, než by som čakal a niekoľko celkom fajn vtipov. To, že niektoré motívy idú do stratená je typické. Inak celkom fajn úlet, ktorý tradične ničí kŕčovitý koniec. ()

Khalesi

Tak pár krát som sa zasmiala, čo považujem za úspech a na čom mi u komedie záleží v prvom rade. Nedokážem len pochopit, preco pre Krista Vanilla ICE? Preco už neprestane strkat svoj ksicht na obrazovky, nevie hrat, nie je ani vtipný a ani sympatický. Len idiot dokola robí to iste a po každé očakáva iny výsledok. ()

M.i.k.e

standardně přestřelená Sandlerovka (tentokrát ale bez Sandlera a vystačit si musíme jen s partou jeho kámošů),která vrší jednu extrémní situaci na druhou a věří,že to celé nakonec bude vtipné.A nutno uznat že to tvůrcům i přes průhlednou zápletku vychází překvapivě často a Wrong Missy se tak řadí mezi ty povedenější z Adamovi produkční stáje.Výš v hodnocení ovšem jít nemůžu hlavně díky Lauren Lapkus.Ta je sice už celkem ostřílená komediální herečka a tady ukázala,že asi nemá hranice,ovšem její postava byla natolik zběsile otravná,že to bylo velmi často na hraně snesitelnosti.Potkat někoho podobného v reálném životě,asi bych velmi rychle bral nohy na ramena...60% ()

Martin741

Cira pohodovka, oddychovka ako ma byt, tak nadherne exteriery som uz dlho nevidel, kulisy a dialogy maximalne na urovni. Prosim viac takychto kludnych pohodovych filmov : 70 % ()

Aljak

Produkčná spoločnosť Happy Madison pokračuje vo svojej línii s príznačným sandlerovským humorom. Aj keď musím uznať, že už sa z toho občas stáva také trochu otravné klišé. Ale možno to je tým, že ako decko som filmy takéhoto typu vnímal úplne inak. V tomto filme sa miestami zbytočne tlačilo na pílu a kopu scén pôsobilo priam nechutne, o mnohých nevkusných dialógoch ani nehovorím. To je podľa mňa dosť škoda, lebo koncept scenáru nebol vôbec zlý, dokonca by som povedal, že motívovo to bolo nadpriemerné. Nechápem, načo za každú cenu podporujú v amerických komédiách takúto trápnu prezentáciu, ktorá sa človeku skôr sprotiví ako zaujme... ()

bourec

Tenhle film má smůlu na herce.Missy Lapkus je tak protivná,že kdyby to šlo přes sklo obrazovky, dal bych jí pěstí.Světlejší varianta M.J.Foxe, to taky neni žádná výhra.Film slabej, ale kdybych hodnotil jen herce, je to odpad.20%. ()

HorrFi

Romatický komedie nevyhledávam, ale tady tý romantiky naštěstí tolik nebylo.. spíš je to bláznivá komedie s jednou z nejvíc bláznivejch ženskejch co si z filmů vybavuju.. ten moderní námět s randem naslepo se mi fakt líbil, protože něco podobnýho se určitě muselo stát i v realým životě.. ()

Mrkvič

Pecka, kterou jsem vůbec nečekal. Sice byla postava Missy místy už za hranou trapnosti, ale většina jejích fórků byla hodně povedená a přesně dle mého vkusu. David Spade budiž. Toho nemusím, ale tady celkový dojem nijak nekazil. Vedlejší postavy celkem slušné, ale hlavní devizou je prostě Lauren Lapkus a povedená režie. Na "televizní" komedii navíc hodně dobré efekty (hlavně žralok). ()

tnp101

Pokud nemůžete Sandlerovo taškařice vystát, nejspíš se vám to nepovede ani teď. Lauren Lapkus má ovšem energie na rozdávání a zdá se, že tím nakazila všechny na place. Úsměvných momentů je překvapivě více než těch trapných (a i ty jsou snesitelné), takže je to vlastně dost decentní Sandlerovka (bez Sandlera) … (s Robem Schneiderem). 50% ()

VasaX

Tohle je komedie, která chce být na hranici ztřeštěné a decentní tím, že se kývá zleva doprava a myslí si že to v průměru vlastně vyjde. Nevyjde. Některé vtipy jsou suché, jiné over the top a nepřidává tomu ani to, že Lapkus je na mě "až moc", a Spade "moc málo". Naštěstí je to poměrně krátké a má to hodně svižné tempo, takže jako oddechová komedie s nulovým očekáváním a troškou otrlosti to prošlo. A bylo fajn po dlouhé době zase vidět Nicka Swardsona a Roba Schneidera. ()

lykan9

Od filmů z produkce Happy Madison se toho moc čekat nedá. Ve většině případů se jedná o komedie založené na trapnosti a fekálnosti. V případě Ta druhá tomu není jinak, ale oproti jiným filmům se jedná o trochu střídmější verzi, která je místy i vtipná a tudíž se řadí do lehkého nadprůměru. ()

ondraondra

Ale jo, stálo to za to. Druhá polovina už je sice slabší ale ten začátek byl boží (jedna hláška za druhou). Ústřední duo je super a ostatní se taky celkem snaží. I když Missy to už občas přehání. Je to taková ta debilní komedie, u které ale nevadí že je debilní. Co víc čekat od produkce Happy Madison. Lepší průměr. 6/10. ()

herr_carter

Neskutečně ztřeštěná Lauren Lapkus v hlavní roli. Docela by mě zajímalo, jak probíhal casting na tuhle její roli, protože to musela být neskutečná prdel a jedině tato dáma mohla vyhrát, protože to se musí vidět, to se nedá popsat. Herecký výkon hraničící s čirým bláznovstvím, místy až poměrně nechutný, celkově vzato ale vskutku originální. Ženská co nemá absolutně žádnou společenskou záklopku a mantinely, neřízená střela a mnoho podobných pojmenování vystihuje tohleto dělo. Krásně kontrastně to jde pak ruku v ruce s pro mě další neznámou hereckou postavičkou (Spade), jehož škrobený formální přístup je naprostým opakem naší bláznivé dámě. Skoro za 4 *....................... moje hodnocení = 6,5 z 10. ()