Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

Arsenal83

Herecky obstála len Lulu Wilson, ostatní sú asi námezdní herci, inak si neviem vysvetliť ich angažovanie. Sú tu aj hodnotenia ako 4 hviezdy aj viac, čomu takisto nechápem. Jediná možnsoť je, že títo ľudia sa priamo podieľali na výrobe filmu. ()

Marze

Becky v tomto hororovém thrilleru kanalizuje svou teen úzkost. Je to film o rodině a násilí. Kevin James jako neonácek by si zasloužil pár facek. Pro hororové fanoušky má film gore a překvapení. Náckovi by to chtělo zabavit Mein kampf a něco přídat do příběhu. Jen násilí nestačí. ()

Chrustyn

Krvavá variace na home invasion thrillery, (kdo chce může si nahradit filmem Sám doma) která zaujme Kevinem Jamesem v roli brutálního psychopata a neřízenou brutalitou. Škoda, že se to bere tak vážně. ()

rollman1

Nejspíše půjdu proti proudu, ale mě tohle šíleně sedlo. Parádní Home Invasion s prvky Sám doma, kde 14-letá holka likviduje uprchlé vězně, jenž přišli na návštěvu do letního domu u jezera. V první řadě bych pochválil Kevina Jamese, jenž si zde střihl roli zápornou a vážnou. Přiznám se, že jsem místy čekal na Kevina až někde zakopne nebo spadne z útesu jako v komediích od Sandlera, ale nakonec jsem mu uvěřil a doufám, že ho takhle uvidíme častěji. Víc si mě ale získala ''malá'' Lulu, která je odchována převážně duchařinami, ale tady dokazuje, že jí prostě sluší každý žánr a dokáže zahrát jak holčičku posednutou duchem tak i nekompromisní nezletilou verzi Ramba. Její techniky jsou krvavé a v rámci příběhu dávají i smysl. Je zde pár věcí, které by asi v reálu neprošly, jako, když hodím 20kg holkou o zem a já mám 200 kg, tak z toho nebude mít jen trošku modřiny, ale tady jsem to nějak přetrpěl a do očí mě to vyloženě nebilo. Jsem zvědav na druhý díl, kde uvidíme např. Stifmaistera. ()

eraserhead666

Ohó, tak to mi sedlo jako tužky do zátylku. Každý správný zběsilý vrah potřebuje masku, byť by šlo jen o dětskou čepici. Jednoduché a prosté, přesto působivé. Film, který se nedrží zkrátka a masakruje na první dobrou. Mám hodně rád Kevina Jamese a potěšilo mě vidět ho v pro něj poněkud nezvyklé roli. Lulu Wilson je parádní, do své role skvěle sedla a její obličej byl pro ni prakticky předurčen. Klidně bych si dal dvojku, kde si to Becky rozdá s Bratrstvem. ()

ARI50

No zajímavý trocha krve a slušný příběh. Slečna dokázala že sebe udělat bojovníci ale na lepší film to nemohlo, podle mě se její styl a hlavně ona moc do toho nehodila ale budiž, slušný film. ()

Necrotongue

Já fakt nerozumím tomu, proč je v žánru každého druhého filmu použito slovo horor. Buď mají lidé, kteří o tom rozhodují, nervy slabší, než je svěrač ročního dítěte s průjmem, nebo jsou prostě nekompetentní. Horor jsem tady nenašel, ale thriller to byl až nečekaně slušný. Abych se přiznal, zhruba do poloviny filmu jsem uvažoval i o čtvrté hvězdičce, na tu jsem ale s postupujícím dějem zapomněl. Byla to vlastně taková variace na Sám doma s tím rozdílem, že Sama v lese nebyla určena dětskému publiku. Alespoň v to doufám. No, každopádně mě tahle vyvražďovačka Chipmunk vs. Bad Guys docela bavila, přestože obsahovala nejeden slabší moment. ()

JASON_X

Nedopátral jsem se, že by byl film natočený podle nějakého comicsu, ale všechno tomu nasvědčuje: Scénář psaný rukou někoho, kdo má v hlavě zdánlivě úplně nasráno a zároveň slušná porce explicitního násilí a roztomile sadistických okamžiků (řezání oka visícího na nervu, vražda pastelkami a pravítkem atd.). Holčina v hlavní roli je sice od pohledu protivná až běda, ale postupně jsem ji vzal na milost, i když druhá Hit Girl to opravdu není. Za další zmínku stojí ještě impozantní kříženec sasquatche a neanderthálce z hloupě zkarikované partičky členů Aryan Brotherhood. // Po druhé projekci spokojeně přihazuju čtvrtou, asi jsem se tenkrát nějak špatně vyspal, nadprůměrně vydařená relaxačka. ()

Morholt

Když dojde na likvidaci záporáků, tak to ještě jakž takž ujde, ale na to, že má film v žánrové kolonce na prvním místě přídomek akční, je tu těch rubaček zoufale málo. O to víc divák může "obdivovat", jak je Lulu Wilson nesympatická či jak to Jamesovi nejde. Vůbec sestava uprchlých trestanců působí směšně a dělá věci, nad kterými se nedá než kroutit hlavou. Pokud by to režisérská dvojice podala jako variaci na Hannu kladoucí v okolí lesní samoty pastičky á la Rambo, mohla to být výživná béčková jednohubka. Jenže bohužel. 30% ()

oLí

Tak dejme tomu a přimhouříme oči, protože si ten film pustíme s tím, že zhruba víme, o čem bude. Jinak to teda nemá šanci obstát, vlastně když tady použijeme logiku, tak je to špatný, ale do toho s tím asi jako diváci jdeme - já si ale nevšiml jediného náznaku nadhledu nebo něčeho takového. Film má v určitých chvílích velmi velkej potenciál, napadalo mě třeba, že se hlavní hrdinka s hlavním hajzlem ( těžce špatně vybraný herec ) zkamarádí a budou zažívat i jiná dobrodružství třeba v pokračováních nebo tak.. ale tady cokoli Vás napadne, že je dobré ( kamarád obr ) je následně zadupáno do země. Ta krev a scény s okem či hlavou jako proč ?! Jinak Lulu Wilson je dobrá, sice jsem jí to moc nežral, ale je ok a čepička ji slušela. 5.5/10 ()

Ten Druhy

Čistý priemer, predvídateľné, iracionálne, násilné a tým nemyslím len krv, ale aj, že je to pritiahnuté za vlasy. Meter a pol vysoká dievčina (13) tu stojí proti niekoľkým 150 kg neonacistom. Kde asi vezme tú silu a ten dôvtip na víťazstvo, keďže je zrejmé, že film sa neskončí po štvrťhodine, to je tá správna otázka s nejasnou odpoveďou. Nakoniec bol z toho survival, ktorý vcelku ušiel. No hoci dievčatko všetky prekážky v hre o život prekonalo, filmu sa klišé prekonať nepodarilo. ()

kaylin

Americký snímek „Bekcy“ není jen zajímavou proměnou Kevina Jamese, za mě je to hodně dobrá variace na vengeance filmy s tím, že tu máme v hlavní roli celkem mladou holku, která ale dovede sejmout pořádně urostlé chlápky. I v tom je nadsázka celého filmu. Ale nemůžu si pomoct, za mě je to něco, co tu prostě skvěle funguje. Film „Becky“ mě prostě bavil a skvělé gore byla jen třešinka na dortu. ()

M.i.k.e

Home Alone meets McGyver (Rambo remix) aneb překvapivě zábavné a celkem brutální béčko,které má poměrně velký potenciál se časem připojit k podobně laděným béčkovým kultům.A když ne to,tak je (alespoň pro mě) zatím nejlepší letošní GP.A to jsem od Becky nic nečekal a šel do filmu čistě proto abych zjistil jak si povede Kevin James ve své první čistě záporné roli - ve které mimochodem obstál se ctí...70% ()

bourec

Herecky podivně sestavenej ansámbl, ve kterým stojí za něco snad jen James, protože takhle ho opravdu neznáme.Navíc ve filmu nemáme kladnou postavu, protože Becky a její stavy vzteku (navíc dost blbě zahraný) zaručovali,že dřív nebo později na holka skončí na stejný adrese, odkud ty čtyři píčusové zdrhli.Krvavý je to dost, ale ža by to tam nějak pasovalo, fakt nevim.Přiznám se ,že mě to nebavilo.Blbost.30%. ()

C0r0ner

Dalo by se říct Sám doma 18+, protože námět je podobný, plus se dočkáme hodně nekompromisního násilí, jako že kurva hodně. Strašná škoda občasných logických děr a scenáristických failů, protože jak holka, tak Kevin James byli skvělí, plus to bezvadně uteklo. 75% ()

majo0007

"King of Queens" Kevin James tuším vo svojej prvej zápornej úlohe ako neonacista... O hodne brutálnejšia (napr. kosačka cez xicht) odnož Home Alone. Lulu Wilson si svoju úlohu dokonale užila (hoci na začiatku ste mali chuť jej dať jednu na hubu), kynoží grázlov všetkým, čo jej príde pod ruku. A to mala v čase nakrúcania 13 rokov! (že na to dali vôbec rodičia súhlas...) ()

StanislachKo

Tak toto bola neskutočná prdel. :-) Kevin James s hákenkroizom vytetovaným na lebke ako si kuchynským nožom odkrajuje oko, čo mu trčí z hlavy. Myslím, že už som videl všetko. :-D Malá Lulu tiež úžasná a nebyť tam tých "Sám doma" vrtochov a málo odpovedí na tak veľa naznačených otázok, by som tam možno pleskol fullku. Ten film je skoro až tarantínovsko utrhnutý z reťaze. Určite to šlo uchopiť lepšie, ale cením originalitu a hlavne odvahu. Či už tvorcov alebo štúdia, čo do toho malo ochotu ísť. V niečom mi to pripomína film Revenge (obdobne zatracovaný tunajším hodnotením). RT: 69/69% ()

Aargh

Buď měli natočit plně komediální krvavou verzi Home Alone, nebo seriózní home invasion. Ne se plácat na půl cesty k obojímu současně. ()

oveckaoa

Otec s dcerou jedou na výlet na chatu tam přibere ještě svou novou budoucí manželku (ta předchozí umřela na rakovinu) a jejího syna. Mezitím tam naběhne chlápek se svýma 3 kamarády, který akorát unikl z vězení a něco tam hledá. Tak až na Becky všechny zpacifikuje a ten klíč hledá Becky mezitím po nich jde. Největší problém filmu je ve stupiditě jako nic proti, ale když 13 letá holka s nulovým charisma nadává dospělým do debilů a podobně je to spíše k smíchu než k tomu, aby to člověk bral vážně. Od určité scény (otec u ohniště) to působí stupidněji a stupidněji a podkopává si to nohy samo jelikož , když 13 letá holka zabije cca 40 letého dospělého , který vypadá jak posraný Harry Potter (pokud tu postavu nesnášíte podobně jako já tak Vás to potěší) nezbývá Vám nic jiného než kývat hlavou. A stupidity se navršují celou dobu je v jednom posraném bunkru oni ví kde to je , ale nedokážou ji z tama dostat (co třeba to zkusit vypálit to nikoho nenapadlo) její nová matka pronese takové hovno , že prý ona je pomstychtivá od přírody kurnik šopa co to je za sračku však do té doby než jí umřela matka byla úplně happy a navíc není žádný psychouš není a nebyla. Ty 2 hvězdy jsou za butalitu více si to nzaslouží P.s. 1 ten konec jako vážně borec zabil tolik lidí a je mu líto malé holky co mu zabila kámoše P.s. 2 Ten vysoký kdyby jí dal jednu ranu ve skutečnosti tak je v komatu ne li mrtvá ()