V jedné z okrajových částí Ostravy je nalezeno tělo mladého muže bez dokladů, v teplákovce, bez spodního prádla a v teniskách s rozvázanými tkaničkami. Rozmlácený obličej, stopy násilí na těle. Bezdomovec? Je převezen do nemocnice, kde za pár hodin zemře. Magda s Martinem pátrají po totožnosti oběti i svědcích incidentu. Najdou informace o nelegálních zápasech, o místech, kde se konají, a kolik se na ně nelegálně sází. Je pravděpodobné, že mladík se zápasů účastnil. Podaří se kriminalistům najít toho nebo ty, kteří nelegální zápasy organizují a mají tak na svědomí mladíkovu smrt? (Česká televize)

quido.morava

Byl jsem zvědavý, ale hned i zklamaný - potěšilo mne jen prostředí z Ostravska a reálné záběry z něj; hraje jen Vyorálek a sám to nevytrhne, zbytek hrůza, ani Plesl to nedává; scénář naprosto amatérský, trochu to zachraňuje zpestření civilními životy kriminalistů, ale nijak zásadně; režie tak nějak kolísá; kamera dost dobrá, ale ta to taky nezachrání... suma sumárum poněkud trpné. A opět se v Ostravě mluví nezvykle čecháčsky, ach jo. ()

pleva

Vyorálek kouří jednu od druhé, za díl pohodí tak dvacet vajglů a vypije litr kafe... Jinak drsnej a tupej je akorát. První hrdina. A pak maličká hrdinka, zatímco mamina Špalková mě nijak nepřesvědčila, tak dcera je krásně bezprostřední a asi talentovaná. Kdyby nic, tak další dětský herec. Regina má comeback za sebou, ale pořád skvělá herečka, která strhne všechno na sebe. ()

Ivucha

Petru Špalkovou jsem měla upřímně ráda, ale tady je jako stroj bez mimiky. Ta by nemrkla ani nad rozčtvrcenou mrtvolou. Je jako vytesaná z kamene. Skončila jsem. Další díly už nedám. ()

dr.jitr

Tak trochu další generická detektivka z dílny ČT. Duo drsného kriminalisty Černého a jeho kolegyně Malé, i s potřebnou rodinnou vsuvkou, předvádí tisíckrát omleté dialogy. Uvidím, jestli si dám další díl. ()