Na youtuberské show je při přípravě svého vystoupení oběšen populární youtuber. Nikdo ze svědků nic neviděl. V zákulisí si ničeho nevšimli. Magda s Martinem pátrají nejen mezi řadou haterů, kteří Alvaresovi kdysi vyhrožovali, ale i mezi těmi, které on sám ve svých videích zesměšňoval. Může být video motivem k vraždě? (Česká televize)

papilon395

Líbí se mi obsazení i tempo. Znělka i hudba. Případy z prostředí, které je mi neznámé. Úžasná malá herečka. Hororová červená nit Miroslava Hanuše. A drobný hudební vtípek k závěrečným titulkům. ()

v.indruchova

Hlavní upoutávka seriálu mi fakt sedla. Líbí se mi, že se snaží ukázat lidskost postav, i když mě jejich životy tak nezajímají. Babča, který se rozjíždí demence nebo alzheimer a za ní je psycho obraz, hezká vzkazka. Sem tam nějaký vtipný hlášky, "Dujko, Dobeš, to tedy potěš kokeš, od těch bych si nekoupil ani prášek do pečiva." Realita braní dog. Taky případy které jsou reálné. Opírají se o témata která frčí. Jako youtoubeři, a kam to až může zajít. Nic zářného, ale také nic špatného. Ukazuje že být vyšetřovatel těžce dopadá na vztahy a rodinu. Kdo sponzoruje toho /dýmícího/ kouřícího vyšetřovatele? Marlboro jako za starech časů? Ne, českej stát, že? procházky ve skleníku jsou pěkný na oko. Výběr herců sedl. A detaily jako profi barber lahodí oku. Psychopatova  pomsta se pomalu rozjíždí, tak to začíná být lákavější. ()

maara666 odpad!

V seriálu pořád dokola opakují, že se musí zavolat "zásahovka" a nebo na ni čekají. Nejsem teda z Ostravy, ale že by tam jel crack, to jsem neslyšel. Možná tak perník. ;) ()

tata22

Bohužel žádný posun. Bez emocí, bez charisma, Špalková odříkávající věty, které nedávají příliš smysl. Moc mně to nebaví ale dívám se. Nevím jak to chodí mezi mladými, jestli to mělo reálný základ ale s ohledem na věk autora scénáře bych si spíš myslel, že ne. Ale možná se mýlím, kdoví... Souhlasím, že zajímavější než podivné vyšetřování je sledovat vztah Plesla k mladičké filharmoničce a zřejmě i Špalkové a Vyorálka. A přípravy Miroslava Hanuše na pomstu jsou vůbec nejlepší. Čekám jak to dopadne a proto se dívám. Ostatně Hanuš s Pleslem jsou jednoznačně hvězdy né příliš vydařeného seriálu... ()

quokam

Plnokrevni dil. Jen ty vedlejsi linky jsou prilis natahovane. My proste vime, ze Plesl je zamilovan do Lapkove a ze Hanus chysta unos, my to proste uz davno vime! Mozna spise nez vedlejsi linky by to chtelo plnopravne dily, bo opakovanej vtip a tempo ala Ulice tomu skodi.7.5/10. ()

rottencom

Neskutečná slátanina...aspoň jednu hvězdičku za postavu Hrbka. Ten to ale jako jedna z vedlejších postav mnoha linek bohužel sám neutáhne... ()

Anubiska

Seriál z Ostravy, který na Ostravu rezignoval. Děj by se mohl odehrávat kdekoliv. Herci dobří, malá Špalková je přirozený talent, děj dost předvídatelný, Zdá se, že krimi linka tady není to podstatné, prostě taková trošku  rodinná pouta. Všechno bych brala, vcelku se na to dá koukat. Ovšem soudruzi z Prahy si měli uvědomit, že na severu Moravy mají lidé kratke zobaky. Ta pražština v seriálu z Ostravy jednoduše rve uši. To je za mně to největší mínus a opravdu kardinální chyba. ()

Soptik_

Stále čekám na díl, který by ve mně zanechal víc než jen směs pocitů kde se stala chyba. Jediný kdo to drží nad vodou je tajemný Miroslav Hanuš kvůli, kterému seriál dokoukám. ()

moshe

Asi každý díl bude lepší, než ten první, ale nuda, šeď a příšerná, toporná a hlavně neuvěřitelná čeština dialogů, snad jen to čekání na Hanuše povzbuzuje k čekání na další díl ... 3/10 ()