Někdy vás život náhodně dostane do situace, kterou nečekáte, ale musíte se s ní vyrovnat jako chlap! Nataša a Dominik se neplánovaně stanou rodiči. Nataša, úspěšná designérka hraček pro děti, dokáže rodinu lépe finančně zabezpečit, a tak se dohodnou, že hlavní část péče o novorozence převezme jako otec na mateřské dovolené Dominik. Ten přistupuje k úkolu s poněkud naivní představou, že mu poskytne dostatek času napsat konečně knihu, kterou dlouho plánuje. Chyba lávky! Dominik musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o malého Čeňka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska… (CinemArt)

rigby

Na film jsem se těšil už jen kvůli ústřední dvojici, které to třeba v Pekle s princeznou skvěle chemicky fungovalo. Bohužel podobný efekt se zde nedostavil. I když má film našlápnuto správným směrem, tak po své cestě neustále ztrácí. Nedotažený scénář a režie jsou hlavními problémy. Celé je to takové kostrbaté a tak trochu křečovité. I výkony Mádla a Terezy jsou hnány do nadnesené křeče. Stává se z toho americká komedie za každou cenu. A přitom to mohl být příjemně vtipný přirozený film, na který bych se podíval znovu. Ale aspoň mě to dalo impuls poohlédnout se po knížce, a to je opravdu něco jiného. ()

fafejt001

Fakticky  nádherná  hudba Ondry  Brouska a  kráásné  miminko  . Jirka  a Tereza  dobrá  dvojka  . Dúležité  je  mít  fén  při  ruce . Pak  je  trochu  klidu . Jinak  dějově  spíše  průměr . Více  se  mohli  zapojit  rodiče  obou  hlavních  postav  i  kamarád  , který  vlastní  toho  poníka . Jako  nenáročná  podívaná  to  jinak  ušlo . Ovšem  mohlo  to  být  i   o  něco  lepší .  Jak  říkám   , spíše  průměr . ()

Grázl83

Čekal jsem více. Knihy jsem nečetl, ale ve filmu bylo málo humoru a velmi nezajímavá režie. Děj předvídatelny a závěr vysloveně trapný. ()

hony23

Určitě jedna z těch lepších komedií, co tu byla v posledních letech natočena. Mádl i Ramba prokazují dobrý komediální talent a ačkoliv je děj odpočátku předvídatelný a směřuje k očekávanému konci, je to natočené vlastně docela zábavně. ()

galiea odpad!

Uznávám, možná je odpad trochu silné hodnocení, ale já nemohla jinak. Ne že bych od filmu měla přehnaně vysoká očekávání - ale vzhledem k dobrému výběru herců a očividně vysokému rozpočtu jsem čekala, že to bude mít aspoň nějakou úroveň. No, nemělo. Wannabe světovost z toho stříká na všechny strany, nevěřím ani Mádlovi jeho nevázanost, ani Rambinu kariéristku, celé je to povrchní a na efekt bez jakéhokoli hlubšího odhalení toho, co třeba mohou hrdinové opravdu prožívat (v tomto bod za Tomicovou a Malého, ti byli opravdu autentičtí). Celou dobu jsem přemýšlela, jestli to režisér vážně nezamýšlel jako parodii a teď se pochechtává, jak si z nás všech vystřelil. ()

Winster

Velice rád bych si taky takhle lehce v dnešní době nabrnkl slečnu :D ale nejsem Armín. Sloužím zdraví lidu! Ono je to tak strašně o dítěti, až to vlastně o dítěti neni. A ten konec to už byl totální nesmysl. A nutno říci, že v tomto filmu se ústřední dvojice ani nemusela nějak extra zhádat, nebo si něco udělat prostě se to najednou stalo. Hlavně že je všecko sluníčkové. ()

Grimaldi

Kdo není rodič nepochopí. Nebo se minimálně osmdesáti procentům vtipů nezasměje. Já rodič naštěstí jsem, a tak mě bavilo pozorovat někoho jiného, jak si tou velkou a náročnou radostí prochází. Škoda, že i přes celkově dobrý a humorný děj tvůrci nepřišli i s dobrým začátkem a koncem. Obě tyto části jsou značně uspěchané, přehnané a nepřináší do žánru romantické komedie nic nového. Snaha Mádla a Ramba tak jsou bohužel odsouzeny se zařadit do kvalitního, ale nijak výjimečného průměru. ()

mortishe

No má to všechno co typický moderní český film má: klišoidní charaktery, křečovité herectví, otravnou hudbu a přízemní rádoby vtipný děj...a jako bonus otravné uřvané mimino... ()

rey17

Příjemná komedie, která mohla být o 15 az 20 minut kratší. Velká poklona režisérovi, vzhledem k tomu, že je to jeho debut. Klidně se podívám znovu. 70%. ()

DJMaroko

Po dlouhé době jednoduchý nenásilný humor, který českým filmům bohužel už chybí. Nikdo nepřehrává a vše působí přirozeně a nenásilně. Kdo uspával děti určitě chápe. ()

PTuranyi

Podarená komédia živiaca sa všetkými klišé o starostlivosti otcov o ľudský drobizg a pracujúcich matkách. Humor je síce predvídateľný na prvú ale funguje. Možno vďaka veľmi dobrému hereckému výkonu hlavných predstaviteľov Jirku Mádla a Terezy Ramba. Produkcia ich prácu našťastie nekazí a celkom dobre vedie dej aj hercov do šťastného finále. ()

Finále Plzeň až k jádru českého filmu

Finále Plzeň až k jádru českého filmu

10.09.2021

34. ročník filmového festivalu Finále Plzeň se letos opět uskuteční na podzim. České filmové žně začnou 24. a skončí 29. září. Do kin od léta míří řada nových snímků a Finále je nabídne pohromadě… (více)