Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Oddychově laděný a vtipně napsaný příběh. Hrdinou je mladý talentovaný houslista Kuba Brenner, jenž pomáhá poněkud nesmělému příteli Oskarovi získat první milostné zkušenosti. Proto společně s ním využije mnohoslibné nabídky služeb Agentury pro muže. Při "opojném" večeru s dvěma dívkami ve vypůjčeném bytě, oba mladíci zjistí, že na tuto akci nebyli dostatečně finančně připraveni. V nouzi se u dohazovače Bolce dočasně vykoupí drahou soškou a později se tuto cennost Kuba pokusí získat zpátky. Vybere si ten nejméně vhodný okamžik: ocitá se v bytě místního mafiána ve chvíli ozbrojené výměny názorů dvou gangů. A jako by toho nebylo dost, ve vzniklém zmatku se ztratí i pořádný balík peněz... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (41)

viktorka181 

všechny recenze uživatele

To jsme si takhle jednou se švagrovou řekly, že si nahrajme něco "složitějšího" a myslely jsme si, že jsme na nahrávání načasovaly "Kluci nepláčou". Jaké bylo naše překvapení, když jsme zhlédly tohle. Příjemné překvapení. Pro mě nejlepší lehká komedie, co jsem kdy viděla, s několika hláškami, které v naší rodině zlidověly ("kurva los"... "reinkarnace, slyšels někdy tak dlouhý slovo?"... "neužírej mi ty hranolky" apod)... Jasně, je to blbost, ale fakt vtipná blbost, což se, podle mě, od komedie očekává nejvíc. ()

mistvan 

všechny recenze uživatele

Vím, že to není hlubokomyslný film s velkými umělecký ambicemi, ale hodnotím to, že autorům se dle mého podařilo dokonale naplnit sledovaný cíl - natočit šílenou gangsterskou komedii. Nechápu, proč tady u nás nikdo neumí natočit prachobyčejnou ale zároveň skutečně vtipnou crazy komedii, která si na nic nehraje. V tomhle na Poláky nemáme a jak to tak vidím, asi dlouho mít nebudeme. ()

Reklama

Mikino00 

všechny recenze uživatele

Příběhem slabší komedie z gangsterského prostředí. V záplavě postav, se najdou vtipné i naprosto otravné charaktery, podobně je to i s vtipy a dialogy. Místy je film vtipný, někdy zase za hranicí trapnosti. Ve výsledku sympatický pokus o příspěvek do tohoto žánru, ale svým specifickým humorem nemusí úplně každému sednout. ()

Berenise 

všechny recenze uživatele

Štvrtá hviezdička asi úplne nelogicky za polštinu v "gangstersokm filme". Keď sa kápo tvári akože smrteľne vážne a vyhráža sa vám ľadovým hlasom v jazyku, kde všetko znie ako zdrobnelina, tak sa nedá nesmiať. Vážne hurhónsky. Je to úplne ujeté, miestami naprosto príšerné aby som mala čisté svedomie, asi každý druhý týždeň zmením hodnotenie o 2* nadol :D ()

Mulosz 

všechny recenze uživatele

Na nic si nehrající gangsterská komedie, u které jsem se náramně bavil. Nejvíce mně dostala scéna "Śmierć we Wenezii". Polákům tu jejich upřímnost hodně závidím. Chtějí natočit blbost, tak prostě natočí blbost, v níž si autor dělá švandu sám ze sebe a neschovává se za životaspásné myšlenky, které by snažily z díla udělat kvaziumělecké zamyšlení nad všemi neduhy současného světa. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (3)

  • Neurológa, ktorý ošetruje Gruchu (Miroslaw Zbrojewicz) po prestrelke si zahral Jakub Sienkiewicz, ktorý je primárne hudobník - gitarista, ale doteraz pôsobí aj ako neurológ. Venuje sa liečbe Parkinsonovej choroby. (tiradentes)
  • Miniaturní roli raketýra Šediváka ztvárnil bývalý boxer Krzysztof Kosedowski, mimo jiné držitel bronzové medaile v muší váze z LOH 1980 v Moskvě a čtyřnásobný mistr Polska. (ČSFD)

Reklama

Reklama