CheeseFigure

Dal som na radu kamaráta a zhliadol som tento propagandistický (ako ho tu niektorí nazývajú) film. Nebavil ma. Téma znela zaujímavo. Čakal som satiru, v ktorej by sme videli súboj vedcov s hoaxmi a rôznymi názormi rôznych štátov. Súboj médií a alternatívnych médií. Snahu prebiť more hoaxov faktami. Proste to, čo sa deje teraz v tejto covid situácií (ku ktorej tu daktorí užívatelia prirovnávali). Nedočkal som sa. Dostal som z toho trojicu vedcov stojacich proti zlej americkej prezidentke s otravným synom a zlému Steve Jobsovi (SPOILER: Ktorých cieľ vyťažiť meteorit bez ohľadu na osud ľudstva mi prišiel jak z nejakej Bondovky. KONIEC SPOILERU). A taktiež ten americký komplex bol úsmevný. To vážne osud sveta závisí na tom, ako sa rozhodnú Američania? To žiadna iná veľmoc nemala prostriedky na to, aby sa s tým asteroidom vysporiadala? Čo ale musím pochváliť, je herecké zoskupenie. Toľko mojich obľúbených hercov v jednom filme vidieť ma potešilo. Najviac ma bavili DiCaprio (ktorý toho doktora zahral skvelo, nič iné od neho ale ani nečakám), Jonah Hill (jeho postava je tak pekne na jednu po papuli), Mark Rylance a Ron Perlman, ktorý nemal veľa scén, ale každú si ukradol pre seba. Body taktiež za finále a celkový koniec. ()

PoprockCZ

Hodně stupidní film v americkém stylu. Ano, hlavní myšlenka blížícího se konce světa zapříčiněného absurditou dnešní post-truth doby je chválihodná, ale ten příběh, obsah, humor... takových filmů už bylo stovky, klasický konzumní blockbuster. ()

Pavlo

Ak by bol film o hodinu kratší, mal by lepší spád. Takto je to len zaujímavý počin, ktorému prišiel dych už v polke a ťažko sa potom dopozerá. Je tam paralela so súčasnou situáciou, ale primárne by som na to nepoukazoval. Ide predsa len o iný druh katastrofy, pričom reakcie ľudí sú bohužiaľ vierohodne vykresľované. ()

kyblik2

Volovina, ale nesie pekné poslanie akí sme skazení :) Ťažká haluz tento film. Ktovie ako by to bolo keby sa to naozaj stane :) mimo prehnaných ťahov by tam moc rozdielov myslím nebolo. ()

Phillippus

Mrazivá paródia na Armageddon a Knowing. Za pád kométy si dosaďte klimatickú krízu alebo COVID. Ono by to bolo smiešne, keby to nebolo strašné. ()

nikhaj

Jeden prijemny film ktory sa na nic nehra. Obycajne a zaroven originalne. Paradoxy spoločnosti a zaroven jednoduchost spoluzitia o hodnotach tých najdoležitejšich. ()

MoziMedve

Bavil jsem se, to jo, ale film je zapomenutelným trendy výstřelkem o kterém se zrovna hodně mluví a každý ho musí vidět, ale za rok si na něj nikdo nevzpomene a pochybují, že by si ten film kdokoli s radostí pouštěl znovu.  Vzpomínáte na seriál o Černobylu? Já taky ne... ()

zbynek.poliv

Tady je jasně vidět, že některá produkce se až neuvěřitelně míjí s mým vlastním vnímáním. Naprosto chápu, o čem tenhle film je, protože mě to samotnýho sere. Ta otupělá závislost na sítích a nevěnování pozornosti vážným tématům nebo souvislostem, který by mohly změnit dění. Povrchní vnímání světa skrze zpovykaný celebrity a jejich zbohatlický a plytký příběhy. A populistický vedení ze strany politiků, který poslední dobou po celým světe jen sílí, je toho nedílnou součástí. Povrchní vedení pro povrchní poddaný. Jenže ten formát, který byl zvolený, mi je krajně odpudivý a nejsem s to tenhle snímek ani dokoukat. Opravdu nerad se cítím při sledování filmu trapně. A tady jsem se cítil nejvíc trapně od doby Aquamana s jeho "vtípkama". A i když chápu, proč byl tenhle formát zákonitě trapnýho vyobrazení naší budoucnosti zvolený, nemám na to asi mozkový buňky, abych viděl víc, než hodinu. Myšlenkově je mi Don't Look Up fakt blízko, ale zpracováním mi nemůže být víc vzdálený asi vůbec nic. ()

pichta

Šialené. Až reálne. Ľuďom na tomto svete úplne prepína. Hlavne tým hlupákom, čo nevedia ani pravopis. A tých je viac...Toto sa deje tu a teraz s Coronou. ()

Warapeidza

Škoda že se nepodařilo celou dobu udržet laťku, kterou vysoko nastavila první cca půlhodina ve které se nás valí zdrcující a pravdivá kritika zvráceného světa ve kterém žijeme a který si sami tvoříme... Trošku se to pak rozplizlo do rychle až téměř skečovitě vyprávěných mikropříběhů, ve kterých se místo budování atmosféry a příběhu jde jen o to nacpat do i tak stejně přeťáplé délky další a další narážky a "chytáky" pro diváka. Skvělý nápad, který se nepodařilo úplně dotáhnout a ukočírovat a chvílemi jsem se u toho bohužel nudil... ()

Jaroslaw

7,5/10 Skvělé reflektování moderní společnosti,zpracováno velmi vtipně a chytře zárovenˇv čele se skvostným obsazením v čele s Leem DiCapriem a Jennifer Lawrence. ()

motyka52

Dobrý. Nakonec jsem byl rád, že to nebyla taková nalejvárna, jaké jsem se bál. On tomu asi ten buzz kolem toho moc neprospěl, co se některých očekávání týká. Jistě, vyjadřuje se to k mnoha aktuálním problémům a tématům, ale je to pořád především vtipná, výborně zahraná a prvotřídně natočená zábava. Které by ovšem neškodilo, kdyby byl střihač ještě trochu akčnější a pokrátil to tak na dvě hodinky. ()

MartinNewman

Výborně udělané vtipné dílko o tom, jak to u nás na matičce Zemi chodí. Jak to tu řídí vychcaná partička pár bohatých. Jak lze internet skvěle využít pro ovládání lidí a jak se z lidí stali hloupé tupé ovce co sežerou každé hovno. Stačí člověka jenom přesvědčit že nekouká na hovno, ale na steak. A lepší to nebude. Bohužel. Dávám 5. ()

soukyd33

K zemi hleď Vědci vs blbci. 😄 Na Zemi se řítí zkáza. Máme šest měsíců na vyřešení. Ale co, počkáme. 😂 Konec světa už nikoho neohromí. To už tu bylo. 😄 Poznámka: Mě to připomíná film Jurský svět, a hlášku. "Dinosaurem už dnes nikoho nezaujmete." 😄 No, evidentně je času dost. Příběh dobrý, ale nikoho to nezajímá. Herecké výkony slabé, ale nikoho to nezajímá. Prezidentka USA je trhlá Playboy mate. 😄 V životě by mě nenapadlo, že to lidi budou pomalu oslavovat. 😄 Musím říct, že je to děsně napínavé. A to do úplného konce. 🤨👀 Poznámka: Docela jsem se zasmál. Někdy i tomu, jak to může být absurdní. Hvězdiček 3 ()

NeOn1702

Skvělá satira na vše, co se kolem děje. Film se dá jednoduše vztáhnout na každodenní život nás všech, pouze naše problémy žene do absolutního extrému. Film popisuje snad všechny negativní vlastnosti moderní společnosti. Herecké obsazení je skvělé, dialogy výborné s geniálním humorem. Ve filmu je pár hlušších míst, ale celkově parádní záležitost. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Nominace na Oscara zveřejněny!

Nominace na Oscara zveřejněny!

08.02.2022

Jedna z nejvýraznějších hollywoodských ceremonií roku, tedy předávání prestižních Oscarů, se pomalu ale jistě blíží a dnes ve 14:18 místního času začal přímý přenos vyhlašování kompletních nominací… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD