Reklama

Reklama

Láska a anarchie

(seriál)
  • Švédsko Kärlek & Anarki
Trailer
Komedie / Drama / Romantický
Švédsko, (2020–2022), 8 h 25 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvůrci:

Lisa Langseth

Hrají:

Ida Engvoll, Björn Mosten, Carla Sehn, Reine Brynolfsson, Gizem Erdogan, Björn Kjellman, Ruben Lopez, Johannes Bah Kuhnke, Elsa Agemalm Reiland (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Vdaná konzultantka a mladý ajťák rozjedou flirtovací hru, která zpochybňuje společenské normy – a nakonec obrátí jejich životy vzhůru nohama. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

Poga 

všechny recenze uživatele

Severská seriálová tvorba je mega a to aj na poli drámy, ktorá jemne koketuje s trpkou komédiou. Na ploche ôsmych dielov, každý ma jemne pod tridsať minút, tu dokázali tvorcovia perfektne vybudovať príbeh s tak plastickými postavami, že až. A ten príbeh má mnoho vrstiev, odkrývajú sa postupne a vrcholia v momente, keď čakáme na druhú sériu. Tá bude na jeseň. Našťastie. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

originální,zábavné,vtipné a smutné zároveň.Ida Engvoll je jednak opravdu sexy a druhak je dobrá herečka.Její rozpolcenou Sofii,která je evidentně nešťastná a přesto s tím není schopná nic udělat protože by nerada skončila jako její otec sem jí sežral i s navijákem.A není v tom sama,protože zbytek ansámblu ji zdatně sekunduje.Aniž bych to čekal,dostal jsem v téhle minisérii se skoro sitcomovou stopáží černého koně letošního roku...80% ()

Reklama

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemná švédská minisérie z prostředí malého nakladatelství, které se snaží být víc produktivní. Seriál o pár postavách, které si zamilujete úplně všechny. Majitel, který raději před řešením problémů utíká, nebo je nechává vyřešit jiné, recepční, která svou práci miluje, ale je velmi často přehlížena. ajťák, který touží po jistotě ve formě smlouvy na dobu neurčitou a nakonec Sophie, která do nakladatelství přišla, aby pomohla s marketingem a zisky. Jenomže Sophie není ledajaká a Max se jí nechá okouzlit defakto od prvního momentu. Vzniká tady láskyplná hra plná šílených úkolů a ztřeštěností, které ne vždy dopadnou dobře. Že by to bylo tím, že má Sophie tatínka na psychiatrii a její manžel si myslí, že je tak trochu blázen taky? Nebo je to celé ještě úplně jinak? :) Miluju to, miluju tahle švédská minidílka, u kterých se člověk zasměje, ale i má slzy na krajíčku. ()

FIAT 500 

všechny recenze uživatele

Letošní už druhé mimořádně příjemné překvapení ze Švédska, byť každý v trochu jiném směru. Láska a anarchie možná nezafunguje názvem, pro někoho bude překážkou švédština, a co jsem četl pod trailerem na Youtube, tak prý ani ten se nijak extra nevyvedl, ale když se do toho pustíte, litovat fakt nebudete. Obě hlavní postavy jsou správně ujeté, umí rozdat i přijmout a mají mezi sebou i příjemnou chemii (nebo mi to tak přišlo). Navíc to není jen obyčejná romantická komedie, kde přesně víte, co se stane za dva díly, ale koukáte se, protože je to prostě příjemné. Tohle je příjemné a ještě chytře a dobře napsané. Fakt milé překvapení, závěr chytře uzavřený i otevřený, snad se dočkáme pokračování. A více podobných příjemných, chytrých a vtipných věcí odkudkoliv, prosím! ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Velmi osvěžující záležitost. Ida, která seriál táhne, je ve své roli naprosto k sežrání. Zcela jsem propadla jejímu přirozenému sebevědomí, odhalenosti a samozřejmosti být sama sebou. Dlouho jsem při pohledu na herecký výkon necítila takovou satisfakci. Její mladší partner na mě působí zatím spíš jako model než herec, ale talent určitě má a do té role se hodil. Švédsko, chci z tebe vidět víc. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (1)

  • Hlavní hrdinka ve scéně odehrávající se v autodílně popíjí spolu s automechanikem plechovku českého piva Březnák světlý ležák z pivovaru Velké Březno ze stejnojmenné obce v Ústeckém kraji. (DecoSouza)

Reklama

Reklama