Cesta Kwan za odhalením „skutečného poslání“ její rodiny ji zavede do pouští Madrigalu. (SkyShowtime)

molcan2 odpad!

Počkajte... doslova najnezmyselnejšia postava v tomto seriáli. Som si istý, že za túto recenziu dostanem veľa nenávisti, ale... aká škoda. Minulú epizódu sme opustili v takom zaujímavom momente... A teraz dostaneme túto snooze-fest zabudnuteľnú epizódu, ktorá sa zameriava na najmenej dôležité vedľajšie postavy. (Mali by CTRL-ALT-DLT celú Madrigalovu dejovú líniu tohto seriálu. Nudné a zle napísané) Neznášam, keď seriály robia toto - venujú celú epizódu vedľajšej postave ako výplň, aby sa hlavný príbeh dlho neposúval - a tým pádom sa v hlavnej epizóde neposunieme vpred. Žiadna postava v tomto seriáli si nezaslúži celú epizódu, ktorá odvádza pozornosť od Master Chiefa... AKO... ak by to bolo potrebné, potom by bol doslova každý Sparťan, doktor Keyes... ktorýkoľvek z ľudí... sakra, dokonca aj postavy covenantov zaujímavejšie ako epizóda s Kwan Ha. Naozaj Kwan a Soren sú pre mňa dve najmenej zaujímavé postavy. Ak to číta niekto z Paramountu +... aký zmysel má robiť "prémiové" seriály, ktoré majú obmedzený počet epizód a vyšší rozpočet... ak budete robiť takúto výplň? V 8-10 epizódach by nemalo byť nič iné ako mäso z hlavnej dejovej línie. ()

liskam

Já tý holce prostě nevěřím. Buď je hodně blbě napsaná, nebo je mizerná herečka. Možná obojí. Každopádně je to díky ní nejslabší díl celého seriálu. 1* a 25% ()

PauloZ

Kdyby to nebylo Halo tak budiž, protože to nenudí. Jenže to je Halo a tenhle díl absolutně míjí a ignoruje značku. A to jen proto aby si scénáristi mohli vymýšlet vedlejší příběh, který je ale naprostá hovadina a navíc s extrémně otravnou Kwan? Místo toho by měli pilovat a budovat už tak díravý hlavní dějovou linku s Master Chiefem. Kruťě to po předešlých parádních dvou epizodách poslali zas ke dnu a nasrali všechny fanoušky. Naprosto zbytečně. ()

agentmiky

Promlouvám jménem všech fanoušků herní série Halo: Ať už ta otravná Kwan zmizí z obrazovek! Postavit celý díl pouze a jen na její zápletce, to považuji za enormní fail. Fakt to nechápu. Za mě 4/10 ()

Martrix

Všechny ty revoluce, kdy musí hodňousci bojovat za svá práva a svou zem, se mi zajídají. Je to pořád dokola to stejné. Tahle linie se sice někdy prolne s tou emzáckou, ale do té doby je to jen zdržování. Inspirace Dunou, Hvězdnou bránou a kdoví čím dalším mi nevadí, ale nebaví mě to. ()

warrenur

Ta najotravnejsia linia celeho serialu. A sice afektujuca teen-ka Kwan hladajuc "dedictvo" a "vedmy" v pusti.... inspiracka Dunou? Kazdopadne pekny vizual pri zobrazeni "predkov" kracajucich od studne. Zvysok uz len nuda. Popravde, podobne vydatna akcia v Mandalorenovi bola hodnotenia stvorhviezdiami a tuna jedna otravna baba spustila tak silny "odpadovy" daviaci reflex? :D  Ale no, bez Schreiber-a aka Chief-a, to sice bolo velmi chabe, ale na odpad zasa nie. Trosku sudnosti, ved taketo klise mavate vo svete StarWars bezpodmienecne rady. :) 35% ()

cerdax2

Kwan je typicka predstavitelka soucasnosti - neustale nastvana divka, chovajici se jako rozmazleny spratek, ktera nechape svet okolo a mysli si, ze vi vse nejlepe. Vskutku "hrdinka", se kterou je radost se identifikovat. 40% ()

jjjerry

Hrozný a horší. Nevychovaný namyšlený spratek si dupne a myslí, že se svět točí kolem něj. Nelogický scénář. Autoři vůbec nevědí co chtějí nebo to tolikrát přepsali až z toho vznikl tento balast. :( to s Halo nemá nic společného. ()

ElfForce odpad!

Člověk napjatě čeká, jak to bude dál po supr konci šesté epizody a místo toho dostane celou sračkovou epizodu s neustále nasraným spratkem, jejíž dějová linka zajímá maximálně nějaké Sjw warriory v Emérice. Za mě velký propadák ()

Fearghast

Dle mého názoru nejlepší díl celého dosavadního Halo. Kwan kravina vyřešena, celý díl se jí věnoval, takže ji optimálně už NIKDY neuvidíme. Kdo tento díl neviděl, v klidu jej přeskočte, o nic z Halo nepřijdete. ()