Veprak

okres Praha
student

• 15.5.2013  16:18
    Šmoulové (2011)

Animovaný seriál Šmoulové mám hodně rád a tak sem se na tenhle film těšil. Ale moc jsem si od toho nesliboval. Nakonec si myslím, že 3* jsou naprosto výstižný.

• 15.5.2013  16:15
    Avengers (2012)

Avengers se mi jeví jako jednoznačně nejakčnější film vůbec. Ale nejenom to. Film je i neskutečně vtipnej, nebyla ani vteřina během který bych se nudil. Tenhle film vám všem doporučuju a musíte ho vidět! Na Avengers jsem měl obrovský očekávání a tohle je ještě předčilo, takže je zřejmý, že sem si to musel dát do TOP 10, 5* je na tenhle film málo, takže mu dávám 6*

• 15.5.2013  16:13

Jednoznačně nejhorší film z celý série, obrovský zklamání. Z kultu Smrtonosný pasti se dá těžit rozhodně líp. Celej film se dá předpokládat co se stane a při filmu sem si řikal, že jestli se to stane tak to bude naprostá sračka. A ono se to vážně stalo a začalo mi být do pláče. Kdyby tam předemnou nestál Bruce Willis, tak bych se asi i rozbrečel. Každopádně bych dal 2 *, ale že je to Smrtonosná past tak dávám 3*.

• 15.5.2013  16:09

Naprosto skvělý dialogy, ale na můj vkus až neuvěřitelně moc brutality, která se mi tam zdá uplně přehnaná, ale jinak to je výbornej film.

• 15.5.2013  16:04
    Iron Man 3 (2013)

Naprosto mě dostal. Možná je to ale tím že jsem nečetl komiksy Iron Mana, protože to co se tam stane s postavou Mandarina je prej naprostý zneuctění komiksu ( podle Seejey8 ). Ale každopádně mně se to hrozně líbilo, hodně sem se pobavil a to co se tam stalo s postavou Mandarina mně naopak přišlo vtipný a nápaditý.