poster

Memphiská kráska

 • Velká Británie

  Memphis Belle

Válečný / Drama / Akční

Velká Británie / Japonsko / USA, 1990, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • OG_Swifty
  ****

  Top komentář golfisty je stručný, tentokrát ale trochu nepřesný - jednalo se totiž o bombardér amerického letectva (jejichž základna byla v Anglii). Co se filmu týče, je to dobrý a trochu i dojemný válečný letecký film, který je však v dnešní době už trochu vousatý. Ale zase je to příležitost shlédnout spoustu velkých herců v dobách jejich začátků (včetně Samvěda Křepelky :))(24.5.2015)

 • Master19
  ****

  Škoda toho konce, myslím, že to opravdu nebylo zapotřebí... Jinak jde ale o poutavý a zajímavý snímek u kterého se člověk opravdu nenudí. Ve své třídě špička.(13.5.2006)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby americke : $27,441,977(12.2.2007)

 • rt12
  ***

  Lepší průměr.(27.5.2014)

 • Djkoma
  ***

  Jeden z filmů, na které bych použil půl hvězdičky. FIlmu škodím třemi, ale přeceňuji ho 4 hvězdičkami, ale vzhledem k 78%, které má volím menší hodnocení. Celá posádka létající pevnosti jsou uvěřitelné postavy a slušně zahrané, ale celý film na mě trochu působí jako dražší televizní film do kterého se dostalo pár hvězdnějších herců. Jako válečné drama patří k tomu slušnému průměru, kterému chybí víc dramatických okamžiků a možná i více války.(12.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace