Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $75,331,600Tržby Celosvetovo $124,731,534Jamie Foxx v životnej úlohe, právom ocenenej Oscarom. /85%/(8.5.2007)

 • kleopatra
  ****

  Ray Charles - černý brejle - klavír - Georgia. Asi takové jsem měla asociace a dál už nic. Než jsem viděla tenhle film, který mi mnohé osvětlil a jsem za to ráda. Někomu stačí jako výmluva, proč to či ono nejde, cokoli. Pro Raye nebyla slepota překážkou k ničemu. Chtěl dělat hudbu, tak jí dělal, chtěl mít ženy, tak je měl, chtěl brát drogy, tak je bral. Nelitoval se, nechtěl ohledy, svoji slepotu jako další hendikep v řadě za chudobou a barvou pleti nestavěl jako důvod k soucitu, byl hrdost sama a uměl být i pěknej prevít, hlavně byl ale muzikant tělem i duší. Životopisy bývají suché, často až poučné, z lidí dělávají nositele všech ctnostní, ale tenhle tak nepůsobil, alespoň na mě ne a kromě toho se mi vždy moc líbil kontext hudebních vsuvek, "odskoky" do dětství ve snaze najít souvislost s přítomnými fobiemi rovněž. A taky Jamie Foxx !!!(3.1.2006)

 • Madsbender
  *****

  Skvelý film s fenomenálnou hudbou jazzovej legendy. Keď k tomu pridáme vynikajúceho Foxxa a moju stále obľúbenejšiu Kerry Washington, nedokážem povedať iné slovo ako: bravó!(10.12.2012)

 • larelay
  ****

  Tri je malo, styri vela. Ale davam 4 za herecky vykon Jamieho. Aj ked ta dlzka bola vrazedna...(8.10.2006)

 • JohnnyD
  ***

  Klišé jak hovädo. Tuctová biografia.(17.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace