Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $75,331,600Tržby Celosvetovo $124,731,534Jamie Foxx v životnej úlohe, právom ocenenej Oscarom. /85%/(8.5.2007)

 • ripo
  ****

  Tú jednu hviezdu navyše pridávam za hudbu, pri ktorej som nedokázal pobechať nohy a celé telo v pokoji ... Šialene rýchle čísla, ako aj melancholicjé swingovky, či gospely, tak to je to, na čom som bol odkojený.... mňamky(20.1.2008)

 • swamp
  *****

  Od tohoto biografického snímku jsem očekával hodně..ale nedočkal jsem se. Ehm..přesněji řečeno..dočkal jsem toho od něj mnohem víc! :) Tento film je jednoduše poklonou tomuto úchvatnému jazzmanovi. Poctou, kterou vysmekl tím nejlepším možným způsobem Jamie Foxx! Jeho výkon je úplně a naprosto uvěřitelný (asi jako Kilmerův Jim Morrison v The Doors:) a skvěle zahraný! Vzestupy a pády Rayovy kariéry jsou prošpikovány flashbacky z útlého věku, a postupem času se dozvídáme pravdu o něj a jeho rodině! "Dámy a pánové..Ray Charles Robinson!" :)(20.12.2005)

 • Snorlax
  **

  Sentimentální příběh o vydělávání peněz, fetování a cizoložství. Hodně dlouhý příběh o vydělávání peněz, v němž občas probleskne hudební génius Raye Charlese. Samotný filmový kýč s neskutečně dlouhou stopáží by vydal tak na jednu hvězdičku a malý kousek další. Ale ta hudba, ta hudba...(21.2.2013)

 • cheyene
  *****

  Pro mě je Ray takřka čistokrevná pěti hvězdičková záležitost. Hudbu Raye Charlese mám rád, Jamie Foxx je neskutečně přirozený ve svojí roli a já měl skutečný pocit, že sleduji opravdového mistra, který obšťastňoval fanoušky po dlouhá léta. Tento snímek řadím na stejnou úroveň jako film Walk the line. Zajímavost: Zhruba v čase 1h 15min můžeme v podání Raye slyšet Beethovenovu sonátu cis moll - Měsíční svit.(9.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace