WolfR

Scary Movie 2 je rozhodně podprůměrný film, ale tak zase i průměrná parodie. Je zde pár povedených scén a vtípků ale né zas tak moc. Parodovat dobře filmy se daří méně jako v prvním dílu ale budiž. Wayansové dělají, co můžou, ale sami to neutáhnou. Ve filmu je i pár trapných chvil, ale zase několik excelentních jako třeba úvodní scéna, která paroduje vymítače ďábla anebo scénky s poltergeistem. Suma sumárum nám vyjdou z téhle vulgární parodie 2 hvězdičky. PS: Změna prostředí neprospěla. PSS: Výborný herecký výkon podal David Cross jako vozíčkář Dwight. ()

tomeek

Podstatně horší a míň vtipné, než první díl. PS: Nedávno jsem to zase viděl a musím ubrat aspoň dvě hvězdičky, protože to je přehlídka trapnosti. ()

Noviik

Nejslabší díl trilogie (pokračování už nepočítám), ale na ty dvě hvězdy za originalitu to určitě má. ()

MJMilan

Až na černouška co má v hlavě jiného zhuleného černouška a na Michaela Jacksona v roli darebáckého pedofila to bylo celkem dosti trapné. ()

Nivenx

"Bože pomož mi od tohoto démona." Tuhle větu když James Woods vyslovil, tak jsem vybouchl smíchy. Více blbinek, více neuvěřitelně trapných scén a více bordelu. Ale lepší jak první díl této parodie to není. 40% ()

URBAN

No oproti ostatním dílům to nebylo zrovna vtipné a nemělo to tu správnou atmosféru. Škoda. ( 11.1.16/MAC ) ()

Deyw

videl sem to drive vickrat nez ten prvni..je to porad prdel ale je to fakt slabsi..ale ten zacatek s vymitanim dabla nema chybu! dam 2* ()

fantoci

Jo to teda je naprosto skvělá komedie, kde určitě všichni najdete aspoň jednu parodii na svůj oblíbený film. Kdo ne, tak nikdy žádnej opravdu dobrej film neviděl. Dobrý na tom je, že jste nemuseli vidět jedničku a pochopíte dvojku. Sem už celej natěšenej na trojku. ()

Lachtaan

Až na scénu s obří marihuanou jsem se dvojkou znechucoval po celou díkybohu krátkou stopáž. Ještě že další díly s Charliem Sheenem obsahují lepší vtípky. ()

Motinski

Najslabší a môj najmenej obľúbený diel. Čaro prízemného ale trefného humoru je preč a nastupuje totálny kanál. Nechutné vtipy a niekedy tak dementné scény že som mal chuť to vypnúť. Obľúbenci z minula sú doslova na facky (okrem Shortyho) a výber parodovaných filmov bol mizerný. ()

PeterNet

Já nevím, viděl jsem to někdy ve 13ti a celkem se mi to líbilo. Když porovnáte s dnešními Epic Movie apod., tak je tohle vlastně mistrovské dílo :-D ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla