Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

RedRose

Taková Disneyovská pohádka ve stylu Harryho Pottera zasazena do doby slavných Mušketýrů... Není to žádné epické dílo, což je jasné hned od úvodních scén, ale o to tady tuším vůbec nešlo... Dumasova předloha byla opět pojata velmi volně, ale nijak násilně. Z mého pohledu se velice povedl i casting, kde většina herců patří mezi mé oblíbené a ani jeden z nich vysloveně nepropadá. Celkově jsem se příjemně a odlehčeně pobavil a nemám moc co vytýkat... 72% ()

MFloyd

Mé hodnocení je postavené na nostalgii a na tom, že je to jediná verze mušketýrů, kterou jsem viděl, jasný je to taková pakárna, ale jako menšího mě to opravdu bavilo. ()

maeb

S knižní předlohou to má společného asi to, že hlavní postavy se jmenujou stejně a že tam pobíhají nějací mušketýři... Pokud se ale oprostíme od toho, že někdo sprostě vykrádl Dumase, trestuhodně zjednodušil a pozměnil k horšímu děj (s čímž souvisí i jasné díry v scénáři), tak nám zbyde docela slušná popkornovka, která má spád a pobaví. Jednu hvězdičku přidávám za skvělého Tima Curryho, který jako záporák je naprosto neodolatený! ()

snake

Podle mě vcelku slušně natočené dílko s hvězdným hereckým obsazením. Pravdou zůstává, že herci zůstali trochu nevyužiti, každopádně i tak působili vcelku přirozeně a ne toporně. Doopravdy si nemůžu stěžovat. I kamera byla vcelku dobrá. Dějově to je rozhodně lépe stvárněné než pozdější Muž se železnou maskou. Takže celkově průměr. ()

Prankster

Tento film rozhodně stojí za shlédnutí - uvidíte typický a znechucujíci přiklad toho, jak se dá pekelně zkopat a po... celý příběh a námět vůbec. Taky uvidíte spoustu rádoby vtipů a tvrdých hlášek. Jedna hvězda protože je to možná na dvou místech skoro vtipné... ()

Jara_II

Pokud to člověk bere jako čistokrevnou komedii a pokud se odprostí od Dumasovi předlohy, tak se bude velice dobře bavit.. ()

Veniss

Po shlédnutí filmu jsem si říkala - co to bylo? Kdyby se tohle zpracování Tří mušketýrů nenatočilo, svět by o nic nepřišel. Víc k tomu není co dodat. ()

helrohir

Mne sa celkom pozdávala aj táto verzia, ak teda neberiem do úvahy to, že sa dosť odkláňa od pôvodnej knižnej predlohy a aj to, že niektorí z hercov sú fakt tragédi. Ale ináč je to typický americky zábavný film s podareným soundtrackom a svižným dejom. Raz za čas neuškodí ani takýto film. ()

Syna.1990

Příběh tří mušketýrů mám moc rád, viděl jsem již mnoho verzí. Nejlepší je podle mého názoru ta z roku 1973. Tato verze je koukatelná, občas jsem se i zasmál, ale není to ono. Herecké obsazení mi vážně nevyhovuje, ani jeden z mušketýrů se mi na to nehodí a proto dávám jen dvě hvězdy. ()

subic

Jak už napsal před 10i lety Cival: Klasicky zprasený klasický román. Podle mě jde snad o nejhorší zpracování. ()

onixse

Adaptací tohoto známého příběhu už bylo více než mnoho. Pravdou je, že většina z nich jsou spíše nepovedenými filmy. Tento snímek mě ale něčím zaujal, možná to byl občas až satirický humor, který u takovéhoto filmu nečekáte. Možná to byl Charlie Sheen v roli zbožného Aramise, ve které by jste si ho ani ve snu nepředstavili. No a možná to byl i samotný trochu poupravený, klasický příběh. Myslím si, že od každého toho bylo trochu, co mě zaujalo. Ve výsledku tento film považuji mezi ty nejlepší adaptace Tří mušketýrů. ()

Jehan

Ale jo, je to krávovina. Byl jsem na tom v kině a nestačil kroutit hlavou. Ale na druhou stranu - máme tu K. Sutherlanda, C. Sheena, O. Platta, T. Curryho, tak snad nějak přežijeme toho debila D´Artagnana, ne? A M. Wincott skvostě záporný, jako snad vždy. :-) ()

PlayEasy

Promineme-li fakt, že to s knižní předlohou má společného asi tolik jako slečna Marplová s Batmanem, není to vlastně vůbec špatné (minimálně oproti DiCapriově průniku k Dumasovi). Vlastně se jedná o docela příjemnou dobrodružnou oddychovku s topovou písní na závěr. 65% ()

johnsnow

Naozaj slušné vydarené spracovanie o mušketieroch. Mne osobne sa tento film páči asi najviac a rozhodne si zaslúži 5*. Či už kardinál, milady trojica alebo Dartagnan sú skvelo obsadený. A bitky tak to je len čerešnička na torte. ()