Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

gezper

Podprůměrné zpracování mušketýrů jemuž příliš nepomáhá ani pár známých tváří. Njn, Disney omálovánková americká produkce zase dává na frak klasické předloze. Prznitelé! [30%] ()

Stelletta

Achjo...nebýt ústřední písně tak si to asi nepustím. Je to splácané, nedobře zahrané, ale to už je problém, když jakákoliv nová zpracování této klasiky srovnávám s dvoudílem z 1961 a ze zpracování se 70. let s Michaelem Yorkem. Takže pro mě jedno velké nonmerci. 35%. ()

morepower

Naprosto děsná verze klasického románu, americká, zjednodušená a blbá s pokusy o laciné fóry. Ale taky nejzábavnější záležitost na téma králových mušketýrů a cinkání kordů. Nečekal jsem od toho napětí tak typické pro jednu z nejlepších knih na světě a dobře jsem udělal, moc dobře! Chtěl jsem zábavu a pohodu a s takovým očekáváním se na to vždycky rád mrknu. ()

Radek273

Klasická atmosféra "mušketýrské" Francie. Bohužel nutno uznat, že obsazení v čele s Sheenem není bůhvíjaké. Na druhou stranu například osud Mylady de Winter konečně nabývá realistických a smysluplných obrysů, což se v jiných adaptacích nikdy nedaří. Zapomnění se tento snímek asi nevyhne, ale zas tak špatný opravdu nebyl. ()

Kozlowski8

Verze, která má s Dumasovou předlohou, či s filmem režiséra Richarda Lestera z r. 1973, společné pouze čtyři hlavní postavy a slizského, zlého a podlého kardinála. Mně to ale absolutně nevadí. Film jsem si docela užil, protože mi dal to, co jsem od něj očekával, tedy zajímavý romantický příběh plný lásky, šermířských soubojů a intrik, hezkou výpravnou podívanou a krásné kostýmy. Pravda je, že herecky, půvabem a charismatem měla sestava kolem Michaela Yorka z r. 1973 navrch, ale celkově mi toto zpracování Davida Lougheryho a Stephena Hereka chutnalo minimálně stejně, ne-li víc. 65%. ()

severus

Bohužel jsem fanda Dumase. Toto zpracování, (Na které se já idiot těšil!) je neuvěřitelný děs. Jak si Pan Scénárista pohrál s vlastním dějem je jedna věc, Ale způsob jakým vykreslil poměry na francouzském královském dvoře.... Zlatý král Miroslav. Myslím, že i Princezna koloběžka byla blíž k realitě. Tim Curry jako Richelieu je příšerná karikatura velikána francouzských dějin, který byl našim mušketýrům vždy důstojným soupeřem. Jo a ta hvězdička je za Olivera Platta jako Porthose. ()

agent00074

I když jak vidím moc dobré hodnocení zde film nemá mě se líbí hodně. Je to taková úprava ala Hollywood, ale řekl bych že zdařilá, herecké obsazení je velice dobré (Sheen je dokonalý Aramis :-)) Rebeca DeMorney je přesná Hraběnka DeWinter. Každopádně se na tento film rád podívám znovu už kvůli vtipným scénám kterých je zde dost. Dávám 4* ()

Monini odpad!

Pro milovníky knížky je toto infarktová záležitost (v tom nejhorším slova smyslu). A já milovnice knížky jsem :( ()

lapatata

Katastrofální pokroucení klasického příběhu. Na filmu se mi líbí jen krásné záběry přírody a hudba. Aspoň za tyto dvě věci dávám jednu hvězdičku. ()

chosan

Je to můj druhý nejoblíbenější film zpracovaný jako tři mušketýři na verzi z Yorkem to sice nemá a tato verze se klidně mohla jmenovat i jinak než 3 mušketýři a pak bych dal 5* ale i takto dávám 3* a 65%. ()

Ret

Dumas se musí obracet v hrobě, to je jisté. Nicméně bavil jsem se celkem slušně a když se na scéně objevil Aramis alias Charlie Sheen tak jsem si myslel, že se tvůrci zbláznili. ()