Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

skierka

Pro mě nejpovedenější filmové zpracování Tří mušketýrů všech dob. Jako malé dítě jsem obdivovala umění šermovat a příběh brala smrtelně vážně. Nyní už vidím i všechny ty vtipné poznámky a prupovídky a nepřestávám se tímto filmem bavit. Dumas se možná v hrobě obrací pokaždé, když tento film někde hraje, ale pokud ho divák nepotřebuje brát smrtelně vážně, určitě se při tomto filmu pobaví! ()

Gerry.S

Jediná hvězdička za titulní skladbu Bryana Adamse ... jinak bych snad šel do záporných hodnot. Nejenom A. Dumas se musí obracet v hrobě .... proboha, co komu udělal kardinál Richelieu, že si na něm všichni scénáristi tak pomystychtivě smlsnou? Člověk, který svou politickou genialitou udělal z Francie velmoc prvního řádu? Ach jo ... ()

danatr odpad!

Ježíš, to byla hrůza, jediné plus výprava, interiéry a exteriéry. Jinak přesně odpovídá pohledu Američanů, kteří o historii nemají ani potuchy. V porovnání s tímhle "dílem" by Muž se železnou maskou zasloužil Oscara. ()

beruskali

Když už se to nepovedlo, aspoň se občas člověk zasměje. Jen nevím, proč ve Francii měří vzdálenosti v mílích (při útěku mušketýrů v kočáru). ()

pantokrator

Nejlepčí byl samozřejmě ten Dart Ťaman. Zásadní problém všech filmových mušketýrů tkví v tom, že mají za předlohu tu Dumasovu volovinu. Lepší film by se myslím dal natočit i na motivy ceníku čerpací stanice ONO. ()

Ziral odpad!

Skvělá amerikánská sra.ka, přesně v jejich stylu, zmrvit klasiku, ale s vědomím nedostižnosti evropského díla. Žádný režijní nýmant nepřekoná Tři mušketýry ve francouzské verzi z roku 1961. ()

pistabaci

Prekvapivo nie až taká blbosť ako som čakal, jasné je to sprasenie románu o tom žiadna, ale zase Shitflix prasí vedmáka a aj iné diela sa prasia, takže nič nové pod slnkom. Hviezdičku strhávam za debilné riešenie s našim Rošporom a Sheen ktorý v roli, no nepoviem, že stál za riť, ale nepresvedčil ma. ()