Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

wosho

Jediným kladem této verze nesmrtelného románu je výprava, díky té přidám *navíc. Jinak je to děsná ptákovina určená hlavně pro americké puberťáky a Hollywoodu by se měl Dumas zakázat!!! ()

Sancty

Alexandre Dumas sa nad týmto paškvilom v hrobe určite neobracia, skôr tipujem, že by sa pri jeho sledovaní bavil rovnako dobre ako ja. ()

Paity

Charlie Sheen jako mušketýr? Dělá si někdo srandu? Bohužel ne a Tři mušktýři jsou tak vlastně jen povedenou taškařicí. ()

Merkin

Jeden za všechny a všichni mě!!!! Snímek sice nemá nic společného s románovou předlohou a pravda ani s historií si neláme hlavu, ale když jsem byla malá, oblíbila jsem si ho pro jeho humornou stránku, slušné herecké obsazení a solidní akci. Melancholie převážila nad řekněme uváženějším a spravedlivějším hodnocením, navíc úlisný kardinál mě rozesmává dodnes. Tak tedy, proč ne? ()

Haymar

Nevadí mi ani historická či politická nekorektnost, ani dějové a faktické nesmysly, ani onen klasický hollywoodský (zatuchlý) odér... co mi ale vadilo, bylo neustálé naprosto dementní myšlení, jednání i chování postav (bohužel zejména právě těch hlavních), stejně jako hodně mizerná choreografie šermířských soubojů... Na druhou stranu, to bylo většinu času celkem zábavný a kdyby to nemuselo za každou cenu být právě o mušketýrech, byla by to dobrá komedie... ()

Wishkah

Alexander Dumas se musí otáčet v hrobě. Ptáte se proč? Protože zasvětil svůj život literatuře, sepsal krásné romány, které patří k tomu nejlepšímu a nejznámějšímu co v histotrii literatury vznikly. A pak si jen tak přijde několik amerických nazdárků a jeho dílo mu v zájmu zábavy totálně zkurví. Ať už je to Monte Christo s Jamesem Caviezelem, Muž se železnou maskou s DiCapriem a nebo právě tato verze Tří mušketýrů. Příběh střihnutý pro nenáročné (rozuměj Americké) publikum je sice docela zábavný, ale to čeho se dopustili tvůrci na předloze je neodpustitelné ()

Prochy38

Je to vtipné, kvalitně herecky obsazené, ale pro mě už je jedna filová verze prostě nepřekonatelná. Bavil jsem se, hlavně po akční stránce to nemá chybu. Ale od románu to má celkem velkou odchylku a to mi zase vadí. 3* zaslouženě, víc nemohu... ()

ondrula

Velmi sodlidní a důstojné zpracování klasického příběhu. VIzuálně také neurazí. Zdejší hodnocení vesměs pod tři hvězdy nechápu. ()

Hanes88

Vtipná a velice dobrá verze o třech mušketýrech :-). Všichni hlavní protagonisté zahráli skvěle a já se na tento filmek znovu rád podívám pokud budu mít možnost. 65%. ()

Fryštok

Film není kdovíjak propracovaný či dobře natočený, ale stejně mě příjemně bavil. I přes všechny, ať už technické či výpravné nedostatky, musím uznat, že tento film má svůj osobitý styl, a to je jedině dobře. 3 hvězdy za nostalgii a Charlieho Sheena. ()

Marina111

Kultová klasika môjho detstva. Jediná verzia Troch muškatierov, ktorú zbožňujem. A vlastne, asi jediná verzia, ktorú môžem sledovať kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok ... Jednoducho, pre mňa vzácny film ()

aLPaC

Narozdíl od kolegy Civala považuji "tyto Tři mušketýry" za daleko horší než později natočeného Muže se železnou maskou. Obsazení v tu době hvězdné (dnes však je sláva všech čtyř ta tam). Bohužel ale veškerá akce je dost nudná a pojetí mušketýrů jako moderního akčního filmu mi vůbec nevoní. Navíc žádná postava není sympatická, zvlášť Chris O´Donnell je naprosto příšerný, stejně tak ten vyjukaný král. Špatné. ()

mira007

Opravdu naprosto zprasené zpracování - když to točí Amíci z Disneyovek tak to musí být barevné, veselé a spousta výbuchů... naprosto dementní. ()

jednaveta

Charlie Sheen jako věřící Athos, Tim Curry jako comicsový karidnál Richelieu, vybuchující kočár a atentát na francouzském dvoře ve stylu Lee Harvey Oswalda - kdo by takové kombinaci odolal? ()