Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

Gilmour93

Tři tělnatí Mickeymousové s kordy, TO jako Richelieu, Sněhurka D´Artagnan a král Ludvík Pinocchio. Někde tam nahoře Alexandre Dumá, zda nepodat na Disneyho studio žalobu za znásilnění.. Řekl někdo Charliemu, že není na place dvojky Žhavých výstřelů? ()

Brouk

Chvílemi obzvláště nepovedená taškařice.... ale ať jen nehaním....chvílema jsem se i bavil. Zní to protichůdně, ale je to tak... spíš mě rušilo podání klasiky spotřebnímu mladému američanovi.... A Dumas by asi žasl.... ()

Le_Chuck

Dobové pravdy a reči že to nieje historicky verné sú mi zvysoka u prdele. Pre mňa je to výborná dobrodružná komédia, ktorá je z čisto vypočítavého a komerčného dôvodu navlečená na svetoznámych chlapíkov v klobúkoch. ()

sud

Tenhle film snad ani neměl vzniknout a pokuď ano, měl se jinak jmenovat. V případě takovéhoto přepisu mého oblíbeného románu jsem nemilosrdný. Jediné co z toho ční je charisma Charlie Sheena a Kiefera Sutherlanda a finální píseň od Briana Adamse. A tu si zase poslechnu rád. Vždycky když tento paskvil vysílají koukám pouze na konečné titulky. Jinak zfilmování mušketýrů s nevýraznými hrdiny, trapným kardinálem, mihnoucí se Constance a nadbytečným zrzavým blbem mě ničím neláká. ()

viperblade

Je mi úplně jedno, že to nebylo dle předlohy. Pokud se totiž spokojíte s tím, že s Třemi mušketýry od Dumase to má společného jen to, že tam jsou Artos, Portos, Aramis a D'Artagnan, tak se slušně pobavíte. Já to udělal a nelituju. ()

Don Jebal

Rozpočet: 17 000 000 $ Otvárací Víkend: 10 621 992 $ (v 2 069 Kinách) Tržby USA: 53 898 845 $ Tržby Celosvetovo:65 400 000 $ ()

Rex Mundi

Mojou najobľúbenejšou mušketierčinou navždy zostane dvojdielna verzia s Oliverom Reedom z roku 1973-74, ale zaskočilo ma, že tento film som až dodnes zabudla ohodnotiť! :-o Keďže Dumasovi mušketieri boli v puberte moja slabosť a v čase, keď som tento film videla som milovala aj Mladé pušky a Kiefera Sutherlanda, sentimentálne dám 4*, i keď objektívne si ich táto komerčná hollywoodska verzia možno nezaslúži. ()

Xmilden

Místy komedie, ale často prostě nafintěná blbinka, která má tu smůlu že se zrovna jmenuje Tři mušketýři. V porovnání verze ve které v hlavní roli hrál Michael York je tohle jen plytká báchorka, která se klouže po povrchu. Tim Curry si to tady zase jednou pěkně dává. 55% ()

Hrabka

Oblíbený film. V minulosti jsem ho viděl hodněkrát. Tři mušketýři jsou prostě klasická podívaná, i když nejde o původní verzi. 80% ()

Hunt

70%, Příjemně zpracování, které sice celý příběh zjednodušuje, zároveň přináší Tři mušketýry širokému publiku a povědomí o synopsi. V každém případě se tvůrcům podařilo příběh vystavět tak, aby splňoval pravidla filmového vyprávění. ()

Shakers

Síce som sa nenudil, ale moc ma to neoslovilo. Herecké obsadenie skoro brilantné (Sheen, Sutherland, Platt, Wincott, Curry), len ten Robin O'Donnell mi tam moc nesadol. V rámci humoru a akcie mi to neprišlo správne vyvážené. Ako celok je to ale celkom fajn mušketierovka, ale radšej mám Muža zo železnou maskou. Plus pár percent navrch dávam za skvelú hudbu Kamena. 70% - 3* ()

Indiana

No, nevim....Dumasovi fanoušci by byl asi po zhlédnutí tohoto filmu byli docela nasraní, ale pokud to berete jako oddychovku, tak je to docela slušnej snímek. ()

salahadin

Nevím kdo, nebo co chtěl tímto výplachem dokázat, ale evidentně to funguje. Dalo by se to prodávat v lékárnách jako projímadlo. S tím rozdílem, že obsah nejde spodem, ale vrchem. IMHO: Takhle bych si spíš představoval Tři teen mušketýry v režii nějakého začínajícího amerického filmaře, který si potřebuje udělat jméno nějakým divácky vděčným paskvilem. Místo dospělých tu měly hrát děti, Planchetta by hrál francouzský buldoček, kardinála by mohl hrát pitbul, krále pudl, královnu čivava a Rocheforta ohař. Tento film zcela není hoden názvu Tři mušketýři. Já bych ho pojmenoval jako Tři humusketýři. ()

-OverLord-

Po americku, ale přece. Sice to nedosahuje ani zdaleka kvalit Tří mušketýrů ze 70. let, ale i tohle "zpracování" mi sedlo a užil jsem si příjemnou zábavu a dobrou podívanou. Takže, proč ne? ()

HoneyBunny

Jo, kouká se na to pěkně, zvlášť díky přitažlivému hereckému obsazení. Nedá se říct, že by to byla ztráta času (mužští představitelé vtipnými dialogy jenom perlí - většinou), ale je to nádherný příklad, co dokáže americká produkce udělat z klasické literatury ve snaze přiblížit ji svým Brendonům a Brendám. ()