Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

SkeeveTulp

Co jsem čekal, to jsem dostal. Oddychová romantická komedie. Jak moc nemusím Anne Heche, ve spolupráci s Indi Jonesem jí to fungovalo. Netřeba přemýšlet, jen si oddechově užívat. Ano, mohlo to být o mnoho lepší, ale neurazilo to. ()

Ivuska71

Asi tu zůstaneme trčet hodně, hodně, hodně, hodně, hodně dlouho! Ráda na tento kousek vzpomínám a vůbec nemám malý prsa! ()

Chicharron

Sexy červené letadlo, méně sexy Anne Heche a Harrison Ford ještě ve formě hláškující jako "mladý" Indiana Jones, tradičně přiblý David Schwimmer a exotické lokace dávají v kombinaci s režií Ivana Reitmana ve výsledku více než slušnou komediii, která pobaví i po 24 letech. ()

evangelik odpad!

...aneb jak Ferda (práce všeho druhu) upletl z hovna bič, třikrát s ním nad sebou zapráskal a beruška mu padla kolem krku. Bylo to myšleno vážně nebo to snad měla být parodie? Urážka divákovy inteligence... ()

MST

Celkem běžný film s běžným dějem, dobrými hereckými výkony a pěkným ostrovem. První dvě třetiny filmu jsou spíše komedií- bohudík, zbytek pouze romantika-bohužel. Nejedná se o projekt který nadchne, na druhou stranu teké neurazí. Celkově vzato, jedná se o milý film na pouze jedno shlédnutí. ()

Ondrish

Tento film proste milujem. Je len málo filmov, ktoré vo mne vyvolajú také pozitívne emócie ako "Six Days Seven Nights". Jednoducho 'good vibrations' od začiatku do konca. Nádherné zábery Francúzskej Polynézie (zrejme natáčané na Hawai, ale to je jedno), Anne Heche a Harrison Ford zahrali takú chémiu, ktorú som dokonale uveril, primerané množstvo vtipných dialógov a zaujímavá zápletka s pirátmi.... no super film, čo budem dlho písať..... "a Anne Heche vůbec není lesba a nemá malý prsa!!!" ()

viktoria00

Podla mojho nazoru velmi podarena dobrodruzno-romanticka komedia. Obsadenie do jednej z hlavnych uloch-- Harrisona Forda je dobra volba.Nie je to najlepsia komedia aku som videla ,ale rozhodne pobavi... ()

-rooney-

Hehe skvělý dobrodružně-komediální-romantická film. Miluji filmy tohoto typu,vždy se u nich dostatečně odreaguji. Bude to asi tím že mě vždy přitahovaly krásné ostrůvky někde uprostřed Karibiku a podobně. Já od tohoto snímku dostal vše co jsem očekával možná i něco navíc. Záruku hodně zdařilé podívané nám už snad zaručuje skvělé herecké obsazení. Nevím co víc dodat. ()

Óčko

Harrison Ford jako samorost Quinn, Anne Heche jako Robin, moderní žena, která si život na zdánlivě pustém ostrově nedokáže vůbec představit. Stejně si ti dva nakonec padnou do oka. Musí, jinak by přišli o život... Ne, průměrný, ale vcelku normální film téměř pro kohokoliv. Nej hláška: Robin: "Nemůžete lovit páva, je to vznešené zvíře!!" Quinn: "A já slyšel, že chutná jako kuře!!" ()

PedroRosa

Oddychová zalezitosť s vynikajúcimi hercami. Pekné scenéria a presladený záver. Ale Harison nahanajuci pávy je na nezabudnutie...**** ()

vlkcz

Reitman už natočil lepší kousky a i když je Ford skvělý (jako skoro vždy) Anne Heche je naopak příšerná. ()

gatawa

Pro někoho asi průměná komedie, pro mě srdcovka, kterou si dávám, když v telce nedávaj nic (dnes:)) a chci si s vínkem a Harrisonem udělat hezký večer (střídám s Indim:)). Pár šikovných hlášek se najde ("Tohle je ostrov broučku, co jste sem nepřivezli, to tady nenajdete:D). ()

Muad

Film by si zasloužil spíše hvězdičky tři, ale poněvadž splnil přesně to co jsem od něj čekal při litru a půl dobrého červeného vína a příjemně svůdné ženě, musím jednu hvězdičku přidat a vypít skleničku na stopce až do dna.. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche