Série(7)

Recenze uživatele stitch7 k tomuto seriálu (2)

Série 6 (2022) (S06)

/// Po loňské řadě jsem si myslel, že bude stačit vychytat pár chyb a budeme mít tuhle řadu tu nejlepší. Bohužel je to naopak krok zpátky. Výzvy jsou v této sezóně často až příliš extrémní, některé věci, jako je plýtvání jídlem nebo pití alkoholu jednou vadí a hrotí se, o několik dílů později zase vůbec. No a pak tu máme ten románek... Ten je tak moc podsouvaný, že se zkrátka většině lidem zhnusí. Návštěva Přemkovo restaurace mě fakt utvrdila v tom, že to je hloupá snobárna. A i když sympatie k němu po McDonald's kampani klesly, zde se choval většinou sympaticky (když terce nevypínal spotřebiče) - tahle trojka je fakt dobře sehraná, ale mrzelo mě, že se Punčochář příliš neprojevoval. Možná by i on snesl umírnění. Snad se příští řada povede lépe. (Z vítěze mám ale radost) ()

Série 7 (2023) (S07)

///  Bohužel tu máme zase o něco slabší ročník. Po celou dobu, a to ani ve finále, jsem neměl favorita, kterému bych vyloženě fandil. Soutěžící buďto nevýrazní nebo nesympatičtí, ale především i v tom finále vyžadující pomoc od poroty. Bylo málo venkovních výzev (tím myslím opravdu venku) a chybělo mi to, že se loňský vítěz neukázal. Narozdíl od vojtíška, který se svou snoubenkou nesměli na finále chybět a dodat polibky do kamery. Castingy jsem nakonec nepostrádal, aspoň jednu šanci na návrat zpátky ale ano. NeZkutečně vlažná řada. BTW "Letos bude navíc přikládána mnohem větší důležitost lokálním surovinám a s ohledem na životní prostředí i minimu plýtvání." kde? možná tak v prvních pár dílech. ()