Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

brooklyn73

Z kraje mi trvalo dvacet minut nezli jsem se na film spravne naladil,pote jsem si to naramne uzival,ale poslednich 15 minut mne to opet samo odladilo.At pocitam jak pocitam vice nez 2 hvezdy mi to neda.Nejveselejsi se mi jevila cast kdy hrdina hlavni pomocil mrtvolu zeny za nim. To se vazne jen tak nevidi. ()

Devadesát Dva

s každou další projekcí u toho čím dál tím víc chcípám smíchy. opravdu neuvěřitelně odlehčená ujetost, která na poli kinematografie fakt chyběla. dá se to díky své nenáročnosti a lehkosti absorbovat klidně každej druhej měsíc. Downey, který se pro tento žánr musel narodit, protože mě nenapadá herec, co by dokázal ztvárnit tu postavy tak neotřelým, zmateným, komickým a geniálním způsobem (což opravdu plně pochopíte možná při 5 či 6 projekci = minimálně rok od první, teprve až si začnete všímat určitých detailů) je zkrátka úžasnej a komickej talent. za pozornost stojí určitě i Perry "buzík" Kilmer, který zde předvádí jednu ze svých nejzajímavějších kreací - jeho hlášky jsou taky smrtící. jedním dechem: opravdu luxusní žánrová pochoutka - a takových není mnoho. -Talking money... -A talking monkey? -Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future, ugly sucker, only says "ficus". ()

vaja

Černá komedie, která naštěstí neupadá do trapnosti, jako některé její "kolegyně". Skvěle natočená, dobrý nápad s vyprávěním příběhu, originální děj a vyčůrané zakončení. Val Kilmer válí a Michelle Monaghan jsem tady poprvé viděla v komediální roli, která jí dost sedla. O Robertovi Downeymu Jr. nemá cenu pochybovat, je naprosto přirozený. Rozhodně se na Kiss Kiss Bang Bang ještě mrknu. ()

NICOX

Kriminální případ, u kterýho mi bylo upřímně jedno jaký bude jeho rozuzlení. Šlo hlavně o situace do kterejch se hlavní trio (Downey Jr., Kilmer, Monaghan) při jeho řešení dostává, a ty jsou fakt neuvěřitelný :) Pokud nejste moc velký suchaři nebo odpůrci černýho humoru, tohle se vám bude líbit. Někdy sem fakt ráda, že patřím mezi ty, co dokoukávaj film opravdu až do konce... Tentokrát mi konečný titulky zpříjemnila pěkná písnička, tak sem trochu pátrala... a kdo myslíte, že jí má na svědomí? Jo, Robert. Ten chlap je asi bůh... :) 80 % ()

keoma26

nemám rád Roberta a jeho tragický přehrávání, a to i ve chvílích, kdy se to od jeho postavy očekává, protože nehraje jen sebe, ale i vypravěče, naráz zlodějíčka i soukromého detektiva... zato mám rád Vala a Shanea za jejich fuckoff pohled na svět i na film, takže suma sumárum 3 hvězdičky. ()

Rudinsky

Zaujímavo nekonzistentný snímok s podobným, nie však samoúčelne plagiátorským feelingom Guya Ritchieho (Shane Black je totiž trošku "holt" scenárista). Charizmatický Robert Downey a samozrejme prekvapivý Val Kilmer, ktorý stále dokazuje, že keď chce, tak umí. Výborný scenár, a scény, pri ktorých som sa vážne schuti zasmial... Sadlo mi to - veľmi. 85%. ()

Pavlík

26. 04. 2009 (133.); dosti jmen, dosti příjmení, chvíli mi trvalo než jsem se zorientoval, ale bavil jsem se příjemně ()

Herráček

Kiss Kiss Bang Bang opravdu do puntíku splňuje veškeré požadavky na klasickou americkou akční s.... Ale kombinuje a nechává je plynout s takovou grácií a spoustou nadsázky, že mi to snad ani nevadí... ()

ryoga

Zábavná krimi-čierna komédia s množstvom hlášok ktorá nenudí a má nejaký ten "mŕtvolný" dej. Dobre spravené prehováranie hlavnej postavy k divákovi a upresnenie mu niektorých momentov aby bol v obraze....Je vidieť že Robert Downey Jr. dokáže skvelo hrať aj v komédii.. ()

SjamK

Prvních deset minut vzbudilo velkolepé sympatie, dalších devadesát je postupně zadupalo do země. Velmi hluboko do země. Výjimečně hluboko. ()

Billie777

Tenhle film mě překvapil, nečekala jsem, že to bude až tak dobrý a že se budu až tak bavit. Navíc mám moc ráda krimi komedie. A tohle bylo opravdu neuvěřitelně zábavná, svižná a krásně akční podívaná s úžasnými hláškami a skvělými herci. O nudě tu nemůže být ani řeč. Robert Downey Jr. tu byl jedním slovem dokonalej. Navíc mám ráda černý humor. A scény s useknutým palcem nebo pavoukem zalejzajícím do podprsenky jsou bezchybný. "Odešla jsem, když jsi měl jazyk v jejím krku, Harry - Bože, to ne, splet jsem si krk". ()

Chipsonator

Parádní oddychová gangsterka na večer. Hlavní hrdina Harry je sympoš, ještě k tomu ho hraje Robert Downey Jr. takže si mé sympatie získal okamžitě a s Buzíkem Perrym coby Van Kilmerem tvoří skvělou dvojci, a do toho všeho jim sekunduje Michelle Monaghan. Těmhle třem to spolu prostě na plátně skvěle klapalo. 80% ()

Frakira

Mělo to náboj, styl tak trochu a la Coenovci + trochu a la Tarantino...i předchozí režisérovy scénáristické počiny Lethal Weapons i Last Boy Scout se mi líbily, bavila jsem se dobře. Tak někde mezi 3 a 4 * ()

dopita

Pocta nebo parodie? Hlavně děsná prdel!!. Shane Black sice jako režisér není tak dokonalej, jako scénárista, ale i tak je to neuvěřitelně svěží a zábavnej film. ()

Tery16

Tohle není vůbec můj žánr (většina akčních komedií mi moc nesedí), ale přesto jsem se nechala přemluvit a pustila si to. A musím přiznat, že jsem byla opravdu příjemně překvapena. Kiss Kiss Bang Bang je sice film trochu ujetý, ale v tom kladném slova smyslu. Má vtip, kouzlo, je originální a především má skvělého Roberta Downeyho Jr., za kterého je ta pátá hvězdička. ()

wosho

Od někoho kdo napsal Smrtonosnou zbraň, či Posledního skauta jsem čekal více. Zas na druhou stranu napsal i Posledného akčního hrdinu. Nadprůměrně odvedené řemeslo s kvalitním hereckým obsazením. Trošku to skřípe, ale bavil jsem se i navzdory slovenskému dabingu. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)