Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

Bafit

Pocity mám poněkud rozporuplné... Začátek dobrý, průběh kolísal a konec musel napsat někdo pod parou ()

borecz7

Jeden z nejlepších filmů které znám. Skvělé spojení filmu noir a komedie se spoustou nezapomenutelných scén. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

BobSenClar

Ke shlédnutí jsem se nechal nalákat zdejšími komentáři a obsazením.Někdy to vyjde,tak proč ne.Bohužel nadšení pro tenhle film rychle vyprchalo.Celé mi to přišlo trochu mdlé.Wal Kilmer jako teplý,neteplý,Downey Jr. jako chytrý,nechytrý mi celkově nějak nefungovali.Ve filmu jsou momenty,které stojí za podívání,ale mě osobně dělalo někdy dost velký problém to celé dokoukat.Věřím,že kdybych tento kousek viděl před osmi lety,byl bych více nadšen a překvapen třeba stylem vyprávění.Dnes už bohužel můžu vylovit z filmotéky několik daleko povedenějších filmů podobného ražení.Proto mé hodnocení je nejspíš takové,jaké je.40% ()

maxs

Velmi příjemné překvapení s neotřelým scénářem. Film na mě trochů působí jako poprvé shlédnuté Pulp Fiction. Taková satiricky zabarvená a skvěle podaná podívaná, která strhne řadou nečekaných gagů a vcelku zapůsobí. Dávám 4,5*. ()

xstang

Romanticka komedie riznuta ne vzdy priznanym detektivnim beckem nebo naopak, obcasne prime odkazy se daji chapat jako hold bezejmennym delnikum tohoto zanru. Najdeme tu vsechno, krasku, davnou lasku, sympatickeho joudu ve viru okolnosti i drsnaka, kteremu muzeme az do konce hadat jeho orientaci a samozrejme nechybi padouch, penize, ani obet. Tenhle mix neni tak nestravitelny, jak by se mohlo zdat. Jednotlive odstiny jsou davkovany ve spravnem mnozstvi a s temer presnou intenzitou. Tezke rozhodovani mezi 3 a 4 hvezdickami. Nakonec 3 kvuli ne uplne vyuzitemu potencialu, nicmene temer jiste potesi a neurazi. ()

mato331

Je to síce trošku chaoticky podané, ale tak perfektne nahláškované, s takým množstvom skvelých scén, že to určite stojí za pozretie. ()

Rathe

Robert Downey je v tomto filmu velmi sympatický. A snímek je plný neotřelého vtipu - třeba to s tím prstem... člověk pak u takových filmů lituje svou bránici. ()

Tereza11

Vyslechnout si příběh od člověka, který umí vyprávět příběhy je stejně tak dobré jako ranní espresso (toto přirovnaní nění vhodné pro čajoholiky :-)...Tohle byla jízda...další film ve kterém R. Downey Jr. dokázal že v něm něco je...hlavně jsem se zasmála více,než kde u jaké komedie.... ()

dragon'88

Po rokoch uz to nebolo take svieze ako ked som to prvykrat zhliadol bez akychkolvek ocakavani. Ale i tak sa oplati vidiet, takze na presnom hodnoteni az tak nezalezi. ()

vierka0078

Zatiaľ som dala one star.. Že má ultrarychlo uspal ..budila som sa len na scény kde zasa bolo kozy..ohromne ešte že ich každá žena má iné lebo by nebolo čo dávať do filmov :D no nič budem musieť ešte skúsiť raz ale netuším čo to vlastne je.. ()

mistr97

Kiss Kiss Bang Bang je vcelku příjemné podívaná, ale zase nemohu napsat, že by mě film něčím úplně nadchl. Pár vtipů je povedených, ale nejvíce vše stojí na výkonu Roberta Downey Jr. Děj je taková lehká splácanina, naštěstí však nenudí. 65 % ()

Sejkorka

Hundrt procent komedie. Skvělí herci. Robert Downey Jr.Val KilmerMichelle Monaghan. Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. Neskutečně výborný hlavně Robert Downey v roli zloděje/herce. Těch hlášek, které vypustí. I jako vypravěč exceluje. Celé to člověk musí brát jako komedii, i když mrtvých je dost a jako krimi to není vůbec špatné. Jo a Michelle Monagham (Zdrojový kód, Sbohem baby ...) - dost dobrý. NO PODRUHÝ TO UŽ TAK VÝBORNÝ NEBYLO. Rating na 4* ale furt dobrej. ()

supEnoc

Overrated. Not terrible, but not good. Ridiculous not in a good way, while boring. Jako jsou horší věci, ale vzhledem k tomu overrated hodnocení dávam místo tří 2*. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)