Zombies: Den-D přichází

• USA Day of the Dead (více)

Video film na motivy slavné předlohy George Romera vypráví příběh o smrtící (no, smrtící... jak se to vezme) nákaze, která se objevila v malém městečku. Armáda zablokovala všechny výjezdy z města za záminkou armádního cvičení. Nic netušící občané však začnou mít podezření, že tu není něco v pořádku. To pravé peklo propukne až se soumrakem... (jamesjimbo)

Maty85

No tak todle nebylo sakra vůbec zlí,spíš naopak. Byl sem mile překvapen. Ten film má pořádnou porci akce jak má být,efekty taky celkem zdařilý a zombie vypadaly přesně tak jak vypadat mají. Snad jenom byly na můj vkus až přliš rychlý a celkem dobře jim to občas myslelo. Z filmu s tak malým rozpočtem vytáhli ale maximum si myslím. Lepší 3* ()

sir-dave

Jestli Úsvit mrtvých přinesl rychlé zombie, tak Day of the Dead přidal navrch nakaženým i gymnastiku a "ovládání" se zbraní :) Taková akční jednohubka parádně sedne a kašlat na přehnané finále, když proti zombie stojí Suvari a McCord. ()

Doudis19

18 milionů není na horor málo peněz, jenže kam se tady poděli? Nehorázně, lacině vypadající béčko na čemž má krom směšných efektů, největší podíl viny kameraman se střihačem, které bych s chutí za jejich práci předhodil nemrtvejm. ()

t_gon

Mám velkou úctu k předloze a velkou lásku k zombie hororům. Ani jedno z toho, však nezná S. Miner, protože takhle posrat film (jako fanda Romerovy tvorby jsem hodně pěnil) na všech frontách se jen tak nevidí. Za ty prachy se TV rejža se svými zkušenostmi neměl plést do původní klasiky a vykrádat jiné filmy (občas nevím, zda mi někdo nepřepnul na Blade II), ale měl se pokusit o zábavnější formu a klidně to celé pojmenovat "Vidlákov v hajzlu!". Alespoň místy rychlé tempo a slušná jatka u mě zachraňují film od odpadu (a chápu obituse, proč ho sám dal). ()

Vraccas

Zasa zase zase a zase jsem viděl film podle "stejného scénáře". Silně nedoporučuju ztráta času, když už zombie tak něco jínýho(úsvit mrtvých popř.) tohle je mrhání časem. ()

Raven0

Dva je málo, tři moc. Akce je překvapivě solidní a film celkově příjemně odsýpá. Holčiny jsou pěkné... Jen ten scénář mnoho rozumu nepobral. Klišé vedle dalšího klišé, to vše okořeněné hororvým klišé... Ale ta zamilovaná, vegetariánská zombí tomu dodala šťávu :-) ()

ivan bohatyr

Myslel sem, že to bude mít lepší hodnocení, nevím co chcete of hororu Vy, já hlavně dobrej masakr a zde se každý krve a zombií určitě nabaží, pravda jinak to není nic extra, však taky dávám jen tři, ale LIVINGDEAD (viz. uživatelé) ten nezklame pokud je k vidění dobrej masakr. ()

oveckaoa odpad!

Jestli chcete vidět zombie v Matrixu jak se vyhýbají kulkám tak doporučuji jestli ne tak radši se na to ani nedívejte. ()

Danny F.

Tak tedy nevím. Možná jsem ze staré školy, ale jsem odjakživa zvyklý na to že mrtvoly se plazí. To že skáčou a běhají jako ''o život'' mi připadá že jsou živí až moc. A co to plazení se po stropě? To snad už neé. Člověk se trochu i pobaví. Jinak efekty dobré. Masky super. 60% ()

Tereza666

Přátelé mi říkali, že film je naprostá kravina, váhala jsem jestli si ho mám pustit nebo ne. Po shlédnutí musím říct..SUPER, SKVĚLÝ, AKČNÍ, VTIPNÝ FILM. ()

Guzo

Zmutovaný virus, díky kterému se z lidí stávají zombíci? Ale jděte, to už tu bylo tolikrát.. Původní předlohu od pana Romera jsem sice neviděl, ovšem ani mi to nějak nechybí. Ze "zombie filmu" se podle mě nikdy nepodaří vytřískat víc, než Úsvit mrtvých z roku 2004 (který vyniká díky svému suchému humoru), proto jsem od tohoto snímku nic moc nečekal. Nakonec to dopadlo ovšem poměrně dobře, herecké obsazení je ucházející, kráčející mrtvoly taky nepatří k nejhorším.. Slušné béčko na pozdní večer. 50% ()

Kosmik 1

Pro mě jeden z těch lepších zombies hororů. Akce je dostatek, v podstatě ani dlouho ze začátku netrvá, než se to rozjede a film si pak uchovává akční spád až do konce. Zombíci jsou neskutečně rychlí, což mi přijde více akčnější, než slimácky se plazící mrtvoly, taky jsou docela hrůzostrašní. Velmi milé překvapení, tohle není béčko ani náhodou...Hodnocení zde je důkazem toho, jak se dá poměrně jednoduše zašlápnout skvělý film, proto se dívám i na ty, pro které tu většina uživatelů pochopení nemá. Navíc zombie, co nežere lidi, páč byl původně člověk vegetarián...něco takovýho tady ještě nikdy nebylo a v podstatě je to docela logická věc. ()

deckardx

Nic inteligentniho to neni a triky sou pod prumernou urovni... Ale na druhou stranu to docela odsypa a kdyz uz skoro nic, tak tam je pekna vojanda, na kterou se da divat... ()

JančiBači

Som už unavený z tohto žánru..Všetko na jedno kopyto.. Zlata éra ZOMBIES hororov skončila v 80tych rokoch.. Vynimkou je Rodriguezová PLANET TERROR..Inak som nevidel žiadny dobry Zombiee horor už roky.. ()

zolo23

Nechápem niektoré odpady pretože ide o celkom slušný "hyperspeed" zombieovský horor. Od začiatku po koniec je to výborná zábava pri ktorej sa ani na sekundu nenudíte. Samozrejme, že v scenári sú dosť veľké trhliny, ale koho to trápi keď sa dobre baví. Ono o zombíkoch sa toho natočilo už dosť, takže vymyslieť nejaký originálny príbeh bude čoraz ťažšie. Pre mňa je číslo jedna stále Úsvit mŕtvych. ()

manonfire

Film, který by výrazněji uspěl jen za předpokladu, že by byl jedním z průkopníků. Tuhle výhodu ale remake logicky neměl, a vzhledem k tomu, že nepřinesl ale lautr nic nového, krom extrémní hořlavosti nemrtvých jedlíků si nezaslouží ani tři hvězdy. Typická obět četnosti jeho předchůdců.40% ()

navorski

Nechápu, co má tenhle film společného s tím Romerovým, stejnojmenným. Remake to není ani trochu. Anebo sakra v tom Romerovi vidim něco úplně jinýho, než všichni ostatní. Romero je hororová poezie s pěknou myšlenkou, zatímco tohle je jen naprosto bezduchá řežba. Víc než na Romerovu tetralogii to navazuje na 28 dní poté a Resident Evil. A ze všech jmenovaných je tento film nejhorší. A to nejen kvůli naspeedovaným "zombíkům". Žánr zombie-horor nepřežil přechod do nového tisíciletí. ()

Předělaný Romero podruhé

Předělaný Romero podruhé

13.07.2006

Když se nejaký ten čas zpátky začalo proslýchat, že jeden z pionýrů vyvražďovaček Steve Miner rozjíždí natáčení remaku Day of the Dead, mnozí fanoušci originálu byli skeptičtí. A budou asi i nadále,… (více)