Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Muff

Dlouho jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4 a nakonec dávám 4. Proč tak vysoko? Báječně jsem se bavil, přímo jsem se tetelil blahem. Příběh je dětsky klišoidní, ale komediální talent nadsamce Ferella a zžeňštělost Jona Hedera byly prostě dokonalé. Viděno podruhé, opět jsem se v jednom kuse řezal, to je prostě komedie, jak má být. ()

hoffman.jan

"Vždyť jsi věděla jak to se mnou je, když jsi mě poznala!" "Když jsem tě poznala, byl jsi uznávaný krasobrulař, teď kouříš trávu s lesníma vílama, já už nevím kdo jsi!" "Protože ty žiješ v minulosti, já a lesní víly žijeme tady a teď !" ... Stoprocentní nářez, Zoolander a spol. můžou jít brečet na píseček. "Víte co je průser? Když je Vám devět a máte třicetiletou přítelkyni, to je průser." ()

sharka.68

Tak u tohodle filmu nejím a nepiju,protože se většinu doby válím smíchy. Úžasně si u něj odpočinu. Těším se na scénu se Sněhovou vločkou a na lední revue...ana kvalifikaci a konečnou jízdu mužského páru....a všimli jste si, že když se stěhují k trenérovi do srubu,že na spodní palandě, leží duhová "hacna" - Hudson bay- deka ? Aerosmith I DON'T WANNA MISS A THING ()

Mikecat

Má to všetko, čo úspešný film má mať: humor, zápletku, podraz uzmierenie, ufňukaný snílek, ktorého Chazz Michael nakopne tým správnym spôsobom a ufňukanec zase zanechá niečo zo súdržnosti aj Michaelovi a spolu vytvoria dokonalý kamarátsky pár krasokorčuliarov a úspešne odolávajú zlomyselníkom. Najlepšia scéna keď Chazz vykopne korčulu z jazera - to nemalo chybu. ()

david666

Skvělý Will Ferrel. Ale to není vše - u téhle komedie jsem se fakt nasmál. Je tady dost dobrých gagů a nejsou tady žádné scény, které by jen vyplňovaly. Děj je sice celkem klišé, ale tady to opravdu nevadí. V poslední době jedna z nejlepších komedií, co jsem viděl. ()

sAreOn

Ferrell a Heder bodují. Je to opravdu vtipné, ať už kulturní narážky nebo vymyšlené scénky, ja se prostě bavil. Pár hluchých míst tu sice je, ale co se dá dělat. Zajímavý nápad, scénář tuctový (normální pád sportovce a škrábání se opět na vrchol), ale prostě vás to něčím zaujme :-) Asi se teď začnu dívat víc na krasobruslení, teda pokud tam bude male-male pair :-D ()

Blombik

Asi nejpřihřátější film, co jsem vůbec viděl. Naštěstí jsem do toho šel s tím, že to bude blbost, takže jsem byl příjemně překvapen:). Blbost to je, ale humor tomu nechybí. ()

Lady Grey

Ve svém žánru má tento film docela vysoké hodnocení. Očekávala jsem proto i slušnou zábavu, která se ale nedostavila. Film byl zoufale nevtipný, a tam, kde se snažil o vtip, zase přehnaně trapný. Ani ty kreace na ledě nebyly nic světoborného. Celkový zážitek tedy byl okolo 30%. ()

májovec13

Will Ferrell je princem komediálního výrazu (králem pro mě navždy bude Leslie Nielsen). Jinak je tahle praštěná komedie určitě nadprůměrem současné tvorby. ()

Janie.

Tohle mě bavilo od začátku až do konce. Jeden z mála filmů, u kterých jsem si při zapínání jistá, že se budu smát i při opětovném shlédnutí. ()

Kolty a magie

Kolty a magie