Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

MorraEddie

Ledově ostří rozhodně patří mezi nejlepší filmy,které Will Ferrell natočil. Neuvěřitelná komedie,která je vtipná od začátku až do konce. ()

JackieBliz

Za poslední roky nejlepší komedie/parodie! Smíchy jsem ronila slzy. Prostě dokonalé gagy, scény, herci - a všechno. Scéna s Marylin a Kenedym mě dostala. Will Ferrell a Jon Heder rulezzz! ()

ariari

rovnako ako mňa ten film dráždil, ..teda tí 2 čudní chlapci, môjho syna (13) doháňal k slzám...vážne si to pozrel asi 3x a myslel, že je to dobrá Funesovka....tak za neho 4 hviezdy ()

numan

Konečně povedená taškařice! Výborná parodie na všechny ty nudné sportovní filmy typu "pot a sláva" a na americké superhrdiny všeho druhu - s obrovským nadhledem, ale přesto si místy užijou i požírači emocí. Sice mi tenhle film sem tam přišel poněkud zupácký a homofobní, ale za tu srandu to stálo. A voni to ti amíci asi ani jinak neuměj. Jen tak mimoděk se dozvíte o problémech lidí chorobně závislých na sexu a shlédnete pokus o světový rekord v posunování toaletního papíru jazykem. Bavil jsem se královsky a to se mi u filmu s označením "komedie USA" moc často nestává. A navíc začínám mít pocit, že ten Will Ferrell si vždycky dobře promyslí, do čeho půjde. ()

epsyn5

Moc jsem neočekával, ovšem postupně jsem měnil názor. Vtipy vážně silného kalibru, žádné fekálnosti. Film příjemně plyne a pokud si potřebujete vyvětrat hlavu, moc nepřemýšlet a pobavit se, je to jasná volba. ()

Mangus

Takto dobre som sa už dávno nezasmial. Skvelé, fakt skvelé, veľa výborných momentov, výbuchy smiechu veľmi časté. Takto má vyzerať komédia. Možno som mal veľmi dobrú náladu po lyžovačke, ale to je jedno, smial som sa, a to tak, že dosť. 9/10 ()

Chlo0opek

Honička dvou krasobruslařů byla vyloženě trapná. Jednu hvězdičku snad jen za trefeného maskota a za pár dobrých förů. A přitom ten námět zas tak špatnej nebyl - šlo z toho jistě vytřískat mnohem víc.. ()

Naby

Na můj vkus už to bylo hodně ujetý, i když jsem se bavil. Pokud chcete někdo vidět podprůměrnou komedii, směle do toho. ()

Kolty a magie

Kolty a magie