Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

MoiJe

Tisickrat lepsie, nez som cakala. Nepotrpim si ani na jedneho z tych 2 komikov (ani trochu) a mam rada povodne Ladove ostrie, takze v mojich ociach aspirovalo na odpad. 4* su prekvapenim tohtorocnych majstrovstiev:) Inak ale samozrejme hromada prehnanych radobyforov, pravdepodobnost (keby mohla, tak) pod bodom mrazu, minimum samotneho korculovania a co, tak vhodne max na exibiciu (co ale mozno nie je uplne minus), predvidatelny dej, ... V ramci rodinky podobnych komedii s takymto humorom ale asi najlepsie... ()

jh666

Tahle komedie je hodně šílená a přehnaná, ale pokud jí uvidíte jednou za čas, tak to vůbec nevadí, protože je opravdu zábavná. Filmu jednoznačně vládne Will Ferrell, jehož postava je takřka geniální. Ale ani Jon Heder nijak nezaostává. A pak tu máme pár opravdu podařených vtipů, které přetrvávají i v samotných "vystoupeních", kde jsou výrazy obou titulních hrdinů k nezaplacení. 70 % ()

corpsy

Ako tak nevýrazný dej zachraňujú Ferrell s Hederom ako dokonale nesúrodá dvojica. A hlavne kvôli nim sa oplatí film vidieť. ()

Marek1991

Ďalšia príšerná paródia. Nemyslím si, že krasokorčulovanie je pre homosexuálov, len takéto filmy vytvárajú taký hlúpy dojem. Navyše zneužili pieseň Con te partirò na svoje zvrátené účely, tak takto teda nie. Viac ako vtipné, to bolo nechutné. ()

Crazer

Vizuálně zdařilý, zábavně však nedotažený film. Vtipy mi připadaly známé a s prostředím jsem se nedokázal zžít po celou dobu děje. Bylo zde pár úsměvných momentů, ale ne že bych se trhal smíchy. ()

Torision

Geniální komedie!!!! Nejsem moc náročnej divák, takže se rád zasměju tomu, jak se Ferrell s Hederem navzájem kopou na tréninku úmyslně do koulí nebo kdy v extrémě barvnejch trikotech předváděj sestavu za zvuku Aerosmith. Navíc má Blades of Glory plno hlášek, gagů a dalších vtipnejch scének (předvádění Železnýho Lotosu před zraky Kim Čong Ila), u kterejch se člověk fakt zabaví. Po všech stránkách maximálně politicky nekorektní a tak to má bejt. Jo a v málokterý ametický komedii se člověk tak moc dozví o strastech lidí chorobně závislejch na sexu. :) ()

ConanVJ

Celkově vtipná úchylárna, u který jsem se občas i zasmál. Will Ferrell a Jon Heder jsou fakt magoři a někdy jsem jen kroutil hlavou, co to zas vyváděj. Za mě 50% :) ()

DEXTER099

Klasika od Ferrella...pár úchylnejch vtipů , pár narážek atd.kdo ho nemá rád tak asi už nikdy nebude protože on jiný nebude a pro ty ostatní je to sázka na jistotu akorát vždy z jiného prostředí.60% za mě tři hvězdy. ()

ladko

Kvalít Anchormana to nedosahuje ale nemá k nemu ďaleko. Hlášky padajú celý film a obidve korčuliarsko-tanečné scény mi vyhnali slzy smiechu na tvár:)Jimmy: "They're laughing at us." Chazz: "Hey. They laughed at Louis Armstrong when he said he was gonna go to the moon. Now he's up there, laughing at them. " ()

Adasin

Úžasná krasobruslařská parodie. Od scénáře sice nemůžete čekat zázraky (opět víme, jak to dopadne), ale tady to jde stranou, nejlepší je sledovat všechny ty vtipné situace, když se spolu dva odvěcí rivalové snaží spolupracovat. 8/10 ()

Rosana

Pěkný filmeček parodující jiné filečky o bruslení. Pěkně se na to kouká a pěkně se fandí. My chceme, aby tu zlatou medaili získali!!! ()

Paxxx.cz

Willa Farella obvykle nemusím, ale zde mě skutečně bavil svými hláškami. Role docela sedla i Johnu Hedrovi, který má tyto ňoumy dobře zmáknuté. Celkově jde o docela zábavnou parodii na krasobruslení - z tohoto sportu si zde vtipně střílejí podobně jako ve filmu Zoolander z modelingu. Za mě docela podařená komedie na nudný večer, která je tak nějak přesně mezi třemi a čtyřmi hvězdami, já volím hodnocení za tři - 65%. ()

Bajda

Pro mě naprostá bomba. S Ferrellem už jsem viděl několik ujetých filmů a musím říct, že tenhle je jednoznačně nejlepší. Stačí to nebrat moc vážně a užijete si skvělý film, který je prošpikovaný hláškami a gagy od začátku do konce - já sám jsme se už dlouho tak nenasmál. Je ale pravda, že humor použitý v Ledově ostří nemusí sedět každému. Dokonalým případem je, že něktěrým přijde očividná přiteplenost hlavních aktérů a sestav, které provádí nechutná, mě nopak velmi zábavná. Film patří do kategorie "tak blbý až je to dobrý" a Will Ferrell se začíná stávat pomalu ale jistě kultovním komikem. ()

mustafa

Úchvatná komedie, nesoucí se ve stylu Zoolandera či Vybíjené. Podobnost příběhu s těmito snímky je zřetelná. Snímek vrcholí prvkem Železný lotus, podobně tomu bylo u Zoolandera s Modrou ocelí. Jenže o příběh v tomto filmu vůbec nejde, kouzlo snímku spočívá v dialozích a extrémně vtipných záběrech z krasobruslařského prostředí. Ledově ostří jsou vlastně typicky stavěné sportovní drama, které je okořeněno o nepřeberné množství narážek, odkazů a vtipných momentů. Snímek si krásně pohrává s žánrovými konvencemi, které ovšem neporušuje, pouze je přetváří až do parodické roviny. Nejedná se o geniální, nýbrž kouzelný film. Od začátku do konce jsem se královsky bavil a to považuju za základní prvek úspěšné komedie. Dále snímek vyniká velmi efektním a velice originálním způsobem snímaní záběrů z krasobruslařských závodů. Hra s úhly a pohledy kamery dodovají přenosu šťávu a umožňují lépe vyniknout gagům, které se na ledě odehrávají. Ledově ostří jsou zcela jistě jednou z nejpovedenějších komedií posledních let. ()

ArsenalEagle

Sakra! Jedna z nejlepších parodií :D, mělo to grády, mělo to šťávu, při prvním shlédnutí jsem se mohl udávit smíchy.. Sice pár fakt blbostí ale se dalo krásně přehlednout ()

Kolty a magie

Kolty a magie