Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

bono22vox

Přestože je prý režisérka zkušená choreografka, snímek neohromí ani vynalézavostí tanečních scén, ani příběhem, ani herci bohužel. Nepříliš chutný odvar z Horečky sobotní noci. Snímek osloví nejspíš jen slečny tak mladé, že nestihly zhlédnout Hříšný tanec. ()

Likan7

Jenně to sluší, s Tatumem jim to hraje a spolu si to dávají jako málokdo. Koneckonců o nic jiného ani nejde, takže je blbost tady hledat chyby. Notabene další díly série ukázaly jak moc je důležitý mít 2 sympatický herce, kteří umí tancovat. A ta hudba je pro mě už skoro legendární. Po dnešním shlédnutí zvedám o 2* na 4*. Ten film má drajv i tempo. ()

danielwanderer

K tomu aby som si pozrel tento snímok som bol tak trošku prinútený okolnosťami a síce som ho mal k dispozícií už dávnejšie, odolával som a ako tak vidím aj dobre robil, ale teraz... No musel som absolvovať príbeh hip-hop white nigga grázla Tylera, ktorý si nič neváži, rozmláti divadlo a musí makať... No uvidí ju; tanečníčku Noru... A chytí sa prvej príležitosti, ukáže jej ako ho naučila tancovať ulica a nigga parties a stane sa z nich tanečný a ešte aj zaľúbený pár... Všetci moji pohanský bohovia! Nesnažím sa hýriť nadávkami, lebo osoba, kôli ktorej som tento snímok prežil, by bola asi trošku nahnevaná na mňa... ...omg a ešte ten 2pac mord alá Skinny... Už mlčím, nič pre mna, ale dievčatá sú z toho v prdeli. ()

Bounded

Nic jsem nečekal a nic jsem nedostal. Pár efetních scén s propracovanou choreografií, ale kdyby se režisérka a scénáristé věnovali své práci, tak jako tanci (také Fletcher), mohli jsme se všichni koukat na o dvě hvězdičky lepší film u kterého jsem se nemusel nudit. Ale pochybuji, že by Holywood s tímto námětem dokázal nezamést. ()

Bezmenny

Veľmi slabé, veľmi predvídateľné. Najlepšou časťou filmu pre mňa bolo, keď sa na záver v titulkách objavila veta : Do SVK preložil... Bola to riadna haluz. Ešteže sú tam tie baby. Myslím, že to hovorí o všetkom... ()

Oskeruše

Film pro cílovou skupinu, které už jsem (bohužel? bohudík?) poněkud odrostla. Ale i romantika určená náctiletým může zpříjemnit sobotní večer (když se nálada na artovou intelektuálštinu ne a ne dostavit). Sympatická ústřední dvojice, poslouchatelná muzika a láska, co i balet se street dancem spřátelí. Předvídatelnost, absolutní neherectví Channinga Tatuma a závěrečná taneční (ne)třešnička na (ne)dortu, která v Hříšném tanci byla tak osvěžující. Vaše návštěva byla moc milá, ale příště už sem prosím nechoďte, miss Anne Fletcher. ()

freyinec odpad!

všechno špatně. Tohle se fakt nedá, špatní herci, špatná hudba, špatné dialogy, špatný scénář, prostě fuj. ()

DadysGirl

Pvní věc co mě zaráží - proč uvádíme film pod anglickým názvem, když to není název originální? Začeme překládat z aj do aj?! :) No ale jinak se na to koukat dá, obzvlášť pokud máte jako já slabost pro taneční či hudební filmy a romantiku... Něco jako Hříšný tanec už asi jen tak neuvidíme, ale tohle je alespoň koukatelné... A narozdíl od jiných pokusů tady funguje i hlavní dvojice (dnes již manželská), která má celkem příjemnou chemii :) ()

TaNya_

V dobách když byl Tatum ještě hubenej a dalo se na něho pěkně koukat. Jinak je to obyčejná taneční slaďárna, ale aspoň s dobrou hudbou. ()

LukeSharp

Tak ted mě spousta lidí bude mít za blázna(speciálně Hitman_47),ale mě se to fakt docela líbilo.Pominu-li absolutní neherectví hlavního ''nabušence'' tak hudba fajn,tanešní čísla super,bylo to vtipné a dalo se na to dívat.Je fakt,že plus to má hlavně díky pěkné hudbě,ale třeba oproti Hříšnému tanci,který mi teda nesedl vůbec, tohle se mi zdálo lepší a zábavnější.Druhá půlka sice nenabízí nic dobrého(umře tam malý černý hoch díky vlastní blbosti) a je celkem nudná,tak ale závěrečné číslo bylo docela úchvatné.Pro mě osobně jedna z těch dobrých sraček.65% ()

Luciee113

Moc pěkný film se skvělou hudbou, tancem a obsazením hlavních i vedlejších rolí….. Film jsem viděla mockrát a vždy mi zlepší náladu…. být v pubertě, tak mám Channingem vytapetovaný celý pokojíček. Holt teď by mi to u přítele už neprošlo … Jinak co se tanečního filmu a děje týče, opakovala bych se .... Každý přece dopředu musí vědět co uvidí, proč se pak diví ? Přece to nebudou natáčet na měsíci aby se to lišilo od jiných tanečních filmů :-) ()

LuNaj

Na pomezí odpadu a 1*. Songy vhodné tak akorát na pařbičky pro puberťáky, absence jakéhokoliv děje a mezi hlavními hrdiny to jiskří asi jako mezi hajzlbábou a Bradem Pittem. Ani nevím, proč této kravině dávám 1*, možná z milosti. Schválně se ještě podívám na 2. díl a myslím, že ho rovněž setřu:-)) ()

gruvacek odpad!

Jestli Vás do toho naverbovala přítelkyně jako mě, tak Vás lituju. Hlavní hrdina je drsnej až za roh, jeho kamarádi jsou naprosto blbý (on taky, naprosto děstké myšlení viz. "Bordel na té umělecké škole"), kolem běhaj kočky...a takhle pořád dokola. Povedlo se mi usnout, a nelituju toho. (Viděno téměř jednou) ()

snakepit

Prvá polka filmu mi prišla ako zlý sen, naozaj by som nevedel povedať, ktorý herecký výkon je horší. Najmä hlavný predstaviteľ a lá najväčší drsňák na svete mi pripadal ako nepodarená kópia Vanillu Ice z filmu Studený Ako Ľad. Druhá polka filmu ho síce vytiahla z odpadkov tak či tak to bolo na môj vkus až priveľmi naivné a priblbé. Vrele odporúčam všetkým dievčatám do 15 rokov a všetkým ostatným s IQ do 90, pri tomto filme ho potrebovať istotne nebudú. ()

Bonniesgun

Příběh nepotěší ani neurazí – přesně to co čekáte. Kluk a holka (ti také hrají a vypadají podle očekávání), dvě odlišné sociální prostředí, dva různé přístupy k životu, ale stejná vášeň – pro tanec. A taky jeden pro druhého… Klasika. Ale co tento film vyzdvihuje na post „Hříšného tance 21. století“ je hudba a právě zmíněný tanec. Budete se vrtět v gauči a při závěrečném defilé vás napadne, že by jste také mohli začít tancovat. Hříšný tanec 2 byl fajn, ale díky zasazení do (alespoň mně) neznámého prostředí Kuby a padesátých let mu vzal autentičnost a náboj – vlastnosti, které Let’s Dance jednoduše má! Jo, Verdikt? Let’s Dance má „drive“, čtyři hvězdičky a já si jdu pustit R’n’B a vrtět zadkem do rytmu… ()

Burrows

Relativně dobrý soundtrack a dvě tuny klišé obohacené o drsný výrazy a kreace, sexy holky a fajn "last dance". Už ze začátku jsem věděl (a kdo taky ne), že to takhle dopadne. Přímočaré a naprosto průhledné taneční "drama" s jednou vraždou, která se stane zlomem v myšlení hrdiny a udělá k čemu je předurčen :) ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)