Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

manik16

Předělávka Hříšného tance, řekne se hodně lidí a já souhlasím, ale jaká předělávka! Příběh je sice jednoduchý a ne tak dokonalý, jak se od velmi povedeného filmu očekává, ale mě se prostě moc líbil. A jak název vypovídá, v tomto filmu nejde ani tak o dokonalý příběh jako o tancování a Channing Tatum rozhodně tancovat umí (a v tý uklízečský uniformě vypadá vážně sexy :D). ()

HarlanWade

Co je pro při smyslech se orientujícího diváka zajímavého na tom, že teenageři dvě hodiny tančí v rytmu hip-hopu, aby nakonec úplně typický looser-klučina skončil tam, kde už je od prvních minut jasné, že skončit musí - v náruči své sexy vypadající i tančící roštěnky? Vůbec nic. Tupý scénář podtrhuje vše. Pozitivní je, že alespoň ta taneční čísla jsou v rámci možností zvládnuty na jedničku. ()

LukKon

Po tom, čo som skoro umrel pri pozeraní High School Musical ma bratranec presvedčil, aby som si s ním pozrel aj Step Up. Keď mi prisahal, že to bude lepšie, tak som asi po týždni ukecávania povolil. Bolo to lepšie "až" o 1 hviezdu. ()

Lennie

Po strašné dvojce (kterou jsem zcela nelogicky viděla dřív) jsem čekala, že to bude horší slátanina. Sice to slátanina byla, ale průměrná. Dokonce koukatelná. A to nesnáším hip-hip a Channinga Tatuma :) Předvídatelný děj bych přežila, taková trochu nepovedená parafráze Dirty dancing, ale český dabing příšerný (zaznělo asi nejhorší dabované vzlykání, jaké jsem v poslední době slyšela). ()

jafuska

hezký film z prostředí tanečníků, podobné filmy mám ráda, pokud to má smysuplný děj a tenhle právě má, ačkoliv jsou oba tanečníci z jiného prostředí, přesto si najdou k sobě cestu a láska je zde jak vyšitá proč ne? ale upřímně tohle se asi může stát jen ve filmu, ruku na srdce, dokázaly bysme to i my? ()

Creony

Jako že mám ráda tanec a filmy o tanci, tak tohle teda...jednak na podobný téma už bylo natočeno milion filmů, jednak obsazení...Channing Tatum kromě svého těla a trochu toho tanečního talentu herecky opět velmi zklamal. Celkově mě film nebavil, nemám ráda podobnou hudbu a kšiltovky s rovným kšiltem... ()

Renie42

Podívala jsem se na to, i když tam hraje mi nesympatický Channing Tatum, jehož obličej mě přivádí k zlosti. Snažila jsem se to vnímat jako film o tanci, ale běloch, který si rádoby hraje na černýho, záběry z míst, kde bílý člověk nemá co dělat, krádeže aut, to mi tam vadilo. Byly tam i scény, které byly pěkné, jako zpívání a tančení v klubu a závěrečné vystoupení. Ale to je tak asi vše. No na Hříšný tanec to opravdu nemá. ()

kolik27

Za tři hvězdy za tu choreografii a výkony vystupujících, bohužel ne herecké, tam to sakra kulhá. Ale i přes to se téměř celou dobu kocháte, pokud vám neni hudba úplně cizí. ()

teba

Oscarový scénář to vskutku není, ale jako oddychovka se to zkouknout dá - jen je třeba překonat prvních pár desítek minut, v nichž tančící Tatum vypadá... jak to říct a neurazit... prostě blbě ;o) Tři hvězdy za tanec a hudbu - mé srdce bije v rytmu R'n'B :o) ()

AgnesDee

Je to první a zároveň nejlepší film z celé téhle dlouhé série. Je taky asi jediný z nich originální. Děj je klišojdní, choreografie je ucházející, konečné vystoupení úchvatné, jak v hudbě, tak v choreografii. ()

CaladanChmur

Jsem dost tolerantní,takže jsem překousnul stupidní a velmi laciný námět.Někdo tu použil v komentářích slovo zbytečnost. Myslím,že je to přesné,ale uznávám že se jedná hlavně o kšeft a nikolvek o Oskary.Bohužel 1,neskutečně mi v té roli nesedí Tatum a za 2,Je komické jak se z tanečního prdu snaží střih a kamera vytvořit něco z čeho sedneme na prdel (Tatúme,rejže chce moc kůl dans!).Unuděných a předvídatelných sto minut...ale když to srovnám s jinými,kterým jsem dal hodnocení odpad tak tady aspoň tolik netrpím.20% ()

jayman

Jasné, jasné. Je to kinematografia nízka, fastfoodová. Ale baví. V pravidelných intervaloch si to každých pár rokov pripomínam a teším sa z toho. EDIT 2023: Po siedmych rokov dodávam, že je polovica nultých rokov bolo zjavne obdobie, kedy sa hiphopová kultúra nadobro etablovala v mainstreame a zároveň obdobie ghetto-motivačných filmov. Tatum hrá hneď v dvoch z nich (Coach Carter z 2005, Step Up o rok neskôr). ()

PlayEasy

No dobře, skvělé to není, ale proč ta zášť? Kvality se pohybují okolo bodu mrazu, to ano, ale co jste čekali? I když Tatuma fakt rádi nemáme, tady jsme si taneční scény a obzvláště dobrý konec docela užili. 60% ()

cinema_cz

Všechno už jsme to viděli (dvakrát). Pokud se režijní debut něčím liší od všech těch Hříšných a jiných tanců, pak tím, že se pokusil jako Mičurin zkřížit žánr, respektive dodat veskrze umělé a neživotně pohádkové romanci skutečný sociální rozměr. Což je snaha předem určená k nezdaru. 40 % (Iva Hejlíčková, Ci 09/2006, str. 85) ()

Baudelaire

Skvělá hudba, výborná choreografie, herci zvládli s odřenýma ušima, scénář moc prvoplánový a nenápaditý. Nebylo to špatné, ale ubral bych trochu zápletky a přidal víc těch opravdu cool tanečních scén, u kterých jsem se rozhodně nenudil :-) ()

Athlona

Step Up: urcite nedostane Oskara, ale jako film pri ,kterem nemusite premyslet a staci vam jen super muzika tanecni podivana a pekna tela ,budete spokojeni. Prostoduchy romanticky pribeh, kde muze skoro, kazdy predvidat co se stane.Filmove sceny smerujici divaka k tomu, aby film bral trochu vazneji se docela miji ucinkem, a to je skoda.Proste hudebne tanecni film, ktere stale lakaji divaky do kin s perfektnim soundtrackem a ukazkou toho , ze mladi neznamy herci dovedou lepe tancit jak hrat.Fazit je tedy nasledujici :Film perfektne boduje v tzv. Dance-Sequenzich a podivana na "rozvlnene" boky hlavniho protagonisty v podani Channinga Tatum je, alespon pro me podivana s velkym P :-),kdo proste umi umi!! Chapeau!!!:-)).Soundtrack je bombasticky a pusobi Mega Cool uz jen proto, ze je zde zamichan HipHop s klasickou sound podlahou a to se proste posloucha suprove a ja jen doporucuji, kdo muzice rozumi prijde si na sve!! S ohledem na vynikajici tanecni kreace a soundmixaz davam me 4 hvezdicky, kdyby se davaly jen za Story tak je to urcite mene i kdyz Channing Tatum je opravdu kus chlapa :-)),hlavne neokoukaneho a myslim, ze nebude trvat dlouho a my o nem jeste urcite uslysime!! ()

Martass21

A: Ty jo, viděl sem Let's dance. B: A o čem to je? A: Noooo, hezky tam tancujou... B: Fajn, ale o čem to je? A: Noooo, ale tancujou tam fakt hezky... Nemám, co dodat ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)