Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

slimi2

děj, neděj, ať je to předvídatelný jakkoliv...prostě kdo chce, subjektivní chybu si v tom vyštrachá, nicméně já nejsem žádnej tanečník... ale po tomhle filmu sem tanečník bejt chtěl!!! Co víc si můžou výrobci toho produktu po divákovi přát??? Ano nikdy jím nebudu, ale od shlédnutí prvotního dílu týhle série, mě baví se na tyhle filmy dívat a tenhle druh tance mě zaujal.... Vůbec nechápu jak tady někdo píše komentáře typu- ,,hloupej film, pro hloupý lidi" ? v americe je to životní styl, kterej se pomalu,ale jistě přesouvá do Evropy a do našich končin... Proč teda prostřednictvím moderních tanečních prvků ve spojení s atraktivními tanečníky nepropagovat film o moderním typu tance pro svou jasnou cílovou skupinu (čímž nejsou jen 16tiletí adolescenti, ale i dospělí, jenž je pro ně rnb,nebo street dance náplní volného času a kolikrát i povolánim) a dále se pokusit zaujmout další skupiny lidí, které tohle téma třeba ještě nikdy neoslovilo???? chápu, že pro hodně lidí to není šalék jejich čaje, ale já řikam ano... ()

1990Jirik

Musel jsem si dávat kafe abych neusl a tenhle film mi ho patřičně osladil...Ovšem co ostatně čekat od filmu kde už název bije do očí že je to muzikál ze střední s tancem... ()

Jeykob

Tak tohle se nepovedlo,v půlce jsem to vypnul.Ty dvě hvězdičky za choroegrafii a herce.Už na to ale koukat nebudu. ()

pan Spock

Nějak jsem nepochopil, proč se o tomhle filmu tak hodně mluvilo. Je to už ňákej pátek, co měl premiéru a já se mu doteď úspěšně vyhýbal. Nebýt přítelkyně, tak bych se mu asi vyhýbal dál. Ani jedna z hlavních postav mě nezaujala. Jednoduchý, stokrát omletý příběh, který není příliš zajímavý a moc nefunguje (ve srovnání třeba s klasickým Hříšným tancem, ale i vcelku průměrným Ledovým ostřím). Ale asi nejsem ta správná věková skupina, abych Lets Dance patřičně ocenil. Taky nechápu, co vedlo české distributory k nahrazení originálního názvu jiným, též anglickým. ()

Honey007

I když se vykašlu na příběh, samotné tancování a dobrá hudba na víc jak 2 hvězdy nestačí. Na hlavní hrdiny pěkná podívaná, ale asi jsem čekala víc. 35% ()

CarlaBrunn

Pozrela som vsetky tri casti, STEP UP 1 ma ale uputal najmenej: hudobne filmy su uchvatne, pokial niesu mixom diametralne odlisnych tanecnych stylov, ono by sa to dalo respektovat, pokial nezasahuje protagonistov; ON-king of breake dance, ONA-„primabalerina“ z prestiznej univerzity. Zbytocna disharmonia jablk s hruskami... Zapletka: (mimochodom rovnaka aj v nasledujucich castiach) ona miluje jeho, on miluje ju, ludia z dvoch rozdielnych svetov, vsak uspesne prekonavajuci zivotne nastrahy, riesaci neutichajuce dilemy lasky a ako inak, finaaaaalny happyend. STEP UP 2: Sympaticka Briana Evigan v perfektnom (nielen hereckom) prevedeni s Robertom Hoffmanom druhy diel vyzdvihuje nad divacke obzory, uzasne efekty (zaverecna akcia s tancom v dazdi-klobuk dole!), dokonale tanecne prevedenie, suparlativ aj k nametom (rebelieee screw 410), detaily kamery takmer na kazdy pohyb, zohrata partia ludi...je toho viac. Slovom, je namieste povedat „Tanec je moj zivot“, ktorym mladi ludia dokazali naplno vyjadrit emocie (strach, bolest, sebadoveru, pritazlivost). Vysokopozitivne ohlasy z mojej strany ovplyvnuju aj jeho hodnotenie. :) Dokonalost pohybov nemoze byt fiktivna, dvojka je toho dokazom a bodka. STEP UP 3: Nieco mi tu chyba, co to len moze byt? Mam to, Channing Tatum. Reziser sa trocha sekol s hereckym obsadenim. Ako sa to hovori, na zaver to najlepsie? V tomto pripade je ale posledny diel vynimkou. Nemozem si odpustit, ze presladena „love story“ je zasa najsilnejsia tu :) ()

Ejvi

Ač není originální, v mých očích vždy bude Let's Dance jeden ze tří nejlepších filmů co se tance a hudby týče. Naprosto dokonalé scény a hudba při závěrečné zkoušce si zaslouží počet hvězdiček.. ()

JARDAHONDA

Let´s Dance - bylo pro mě velkým zklamáním, přitom jsem příznivec tanečních stylů typu : brake dance.. Děj byl opravdu hloupoučký. Zbytečně přeplácané mi přišlo např. smrt mladinkého "černouška", která tam vůbec nemusela být. Vše stálo až na závěrečné scéně. Sorry, ale Let´s Dance 3. byl úplně jiný level.. ()

eaglestar

Bílej krypl se tahá s černoprdelníkama, dělají bordel, ničí majetek, kradou auta, na všechno serou, prostě zjebové každým coulem......... a pak, pak to všechno dobře dopadne (teda mezi tím jeden zařve). Fakt exkluzivní sračka pro náctileté a velký příklad pro ně. ()

Evziiik

Příběhem nijak silné, nijak odlišné od mnohých rádoby tanečních filmů. Výběr herců už ale pozvedá celý snímek o level váš. K tomu parádní hudba a kvalitní choreografie. Jo, tenhle film můžu i stokrát za sebou! ()

Morrigen

Ano, uznávám, tenhle film je v podstatě jen jedno klišé vedle druhého. Ale ... - a v tom to právě je. Je tu totiž jedno ale. I když se jedná o příběh tak profláknutý, že se na něj za chvíli budou vymýšlet vtipy, a originality nemá co by se za nehet vešlo, mě prostě vtáhnul. Skvělá hudba (hlavně v závěrečném finále), chemie mezi hlavními postavami funguje dokonale a na taneční kreace se taky moc pěkně kouká. I když nejsem zastánce romantických filmů, kde láska vítězí nad vším a všemi, člověk občas prostě potřebuje tu svou zdravou dávku sladkobolné romance. ()

Nubligo

po dlouhé době shlédnuto.. plusy filmu jsou Jenna Dewan a Channing Tatum.. jejich taneční kreace jsou skvělé.. mínusy filmu jsou trochu předvídatelný příběh, zvláštní zvraty a občas trochu nepřirozené chování postav.. na druhou stranu je to taková pěkná taneční oddechová pohádka na kterou se pěkně dívá proto 4hvězdy ()

Vassa91

U tohoto filmu je důležitá jedna věc - neočekávat "silný a hluboký" příběh. Pokud to takto uděláte, film si náležitě užijete. U mě je to ještě silnější, jelikož jsem býval aktivním tanečníkem, ale i tancem netknutý člověk tady musí ocenit výborné choreografie a parádní soundtrack. K tomu se zde projevují Tatumovy kvality. Ukázal, že je nejen výborný herec, ale také famózní tanečník. ()

andy60

Tohle fakt miluju - spustit si kalhoty tak, abych měl rozkrok u kolen, dát si čapku kšiltem dozadu a tvářit se, že i nejhlubší moře mně sahá po kotníky. Může být ještě něco blbějšího? Jedině snad ta otravná rapová muzika a na průser je zaděláno. Na druhou stranu, pokud se v tom někdo vyžívá, asi bude spokojen. Všechna klišé jsou zde naplněna vrchovatě a příběh je tak jednoduchý, že ho pochopil i můj pes. ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)