Nora (Jenna Dewan) je studentka elitní umělecké akademie a právě hledá partnera pro své taneční vystoupení. Když se do její školy dostane na veřejně prospěšné práce divoký Tyler (Channing Tatum), je rozhodnuto. Všichni v něm vidí pouze mladíka, jenž má problémy se zákonem, ale Nora odhalí jeho neobyčejné taneční nadání... (SPI Film)

Angie91

Ještě tak před 3- mi lety bych se rozplývala nad originálností filmu. Léto plynou jako voda a já si mnohem více uvědomuju, že taneční scény nejsou všechno... o klišé mi zas tak nejde, tomu se stejně nevyhneme v žádném tanečním filmu, ale mně jako tanečnici jde o mnohem víc a tím myslím příšerné taneční scény, které se nám tu snažili naservírovat. Některé jsou vážně dobré, ale závěrečný tanec mi šíleným způsobem vyrazil dech... Jenna tu ztrácí tempo jako kdyby běžela maraton a žádný kousek choreografie na sebe nenavazuje! Situaci zarchárnil jen Chaning Tatum, a to je pro dobrý taneční film sakra málo... ()

lareinna

Tak budem asi jedna z mála, ale tento Lets dance sa mi veľmi páčil hlavne kvôli páriku Channing Tatum a Jenna Dewan, ktorý myslím fungoval aj v skutočnosti, v súkromí. Inak to bol klasický tanečný film, s dejom, ktorý všetci poznáme, so záverom, ktorý vieme predpokladať. Viac hviezdičiek pre spomínaný pár. ()

Marina111

Rozprávočka, navyše aj hollywoodska, ale napodiv - čuduj sa svete - vlastne celkom milá a osviežujúca. A to nevravím o skvelej tanečnej hudbe, ktorá ma roztancovala, nabudila, potešila... Výborný tanečný film, hoci komerčný až hrôza ( dôkaz, že zázraky sa dejú) ()

Greg25

Let´s Dance mi nesedlo od začátku, tanec, který se hodně mísil s prvky repu mi osobně vůbec nesedl, nejspíš z toho důvodu, že tento hudební žánr se mi vyhnul obrovským obloukem. Příběh je to typicky klišovitý pro tento typ filmu a v každém "tanečním filmu" obvykle důkladně vykonstruovaný nebo chcete-li vyvařený jak "staré ponožky". Závěrečný tanec byl zajímavou směsicí tance, která v samém závěru, ale působila poměrně hezkým dojmem. Mezi ústřednídvojicí to při troše fantazie docela "jiskřilo". Ale jak říkám, mizerný scénář, špatná režie, pro mě neoblíbený hudební žánr a ošklivě pohádkově klišovitý děj, který se ani nesnažil být něčím lepším to nakonec "utopil" na 40%. ()

JohnyD

Klišé, predvídateľné, žiadny dej, moralizácia postáv úplne o ničom, film zachraňuje len skvelá tanečná choreografia na konci filmu a cool soundtrack. Ak sa však dostanete k tomuto filmu prekliknite na koniec na záverečnú choreografiu, ušterite si čas a nervy. Peniaze by som radšej investoval do samotného soundtracku ako filmu. Ak si nabudúce budem chcieť vychutnať tanečný film tak určite radšej siahnem po Honey alebo Stomp The Yard. 45% z milosti. ()

Gore odpad!

Kterak se bílý flákač z chudinský čtvrtě, který si hraje na černocha a s černochama, dostane na prestižní soukromou uměleckou školu a ještě k tomu dostane bohatou slečinku jako bonus. Nic neprozrazuju z děje, protože všem to už musí být jasný jak to skončí, neboť podobných počinů už bylo natočeno víc než kolik je hvězd na nebi. Už mě podobný filmy začínají fuckovat. Kdysi jsem si naivně myslel, že už nemůže být nic horšího než High School Musical a toto toporné dílo mě utvrdilo v opak. Tam se aspoň dalo dívat na Vanessu Hudgens a i ňákej song se poved, ale tady v tom. Příšerné herecké výkony nebo spíš nudné exhibice nafrněných teenagerů. Nucené a nepřirozené dialogy. A ani ta taneční čísla nebyla nikterak vzrušující. A na konci pochopitelně další z amerických patos happy endů. Zatím odpad nad odpady. ()

LukyNike

Hrozně stylovej film, ale je to tak na celkem dobrý průměr, nic víc (Když jsem to viděl poprvé, tak jsem myslím i brečel). ()

Lilloos

Taneční filmy jsou převážně na jedno brdo a Let´s Dance není výjimkou. Zdaleka ničím nezaujme, ale alespoň ve mně vyvolá okamžitou touhu začít natřásat zadkem v rytmu chytlavého soundtracku. Hraní si na gangstery se postavám vymstí dost nevhodně, vraždou jednoho klučiny teenage slaďák na vážnosti fakt nezíská. Hlavní dvojice je nepřirozeně odtažitá, jakožto skutečný pár mohl Channing s Jennou ukázat mnohem víc. ()

Šmoula

Skoro jako Hříšný tanec, ale sviznější a určitě se to bude víc líbit mladým. Člověk se nenudil a závěrečný tanec byl super! ()

Honny2

Sice fakt ohraný námět a od začátku si dopředu můžete odříkat skoro celý film, ale kvalitní hudba a taneční scény to vykompenzují...teda když se vám tanec jak takový líbí. Já se bavil dobře 60%! ()

Kiedes

A vítězem v kategorii za nejblbější dialogy se stavá Step up! Ale tak ono tam ani moc nešlo o nějaký povídání...tancovalo se pěkně, samí krásní perspektivní herci, skončilo to šťastným endem a hlavní hrdinka vypadala jak má letní láska. 40% ()

jane1106

Že to bude tisíckrát obehrané jsem čekala, ale k tomu taková nuda... Na tom filmu není absolutně nic zajímavého. Herecké ,,umění" Channinga Tatuma = ,,civím a špulím". 50% ()

Mallyyy

Dobrá hudba s Choregrafii, docela dobrý herecký výkon Channinga Tatumu a krásné Jenny Dewane. Mohl si odpustit zvrat na konci... ()

Platom

Upřímně... Nerad bych snižoval vkus převážně dívčí populace, která si tento film vystavěla na oltáři ve tvaru Tatuma, ke kterému se chodí každý den modlit... ale je to děsné! Přímočaré, předvídatelné už od prvních minut. Tanec je fajn, ale vnést do filmu i jiné prvky by určitě neuškodilo. Například herectví je také velmi důležité a zde ho hlavní hrdinové značně postrádají. Z dialogů získáte pocit, že na uměleckou školu a vlastně i mimo ní, chodí samí neandrtálci, jež milují tanec, košíkovou a krádeže aut. V závěrečné scéně jsem čekal alespoň trochu vtažení diváka do děje, což se nekonalo. Hudba byla celý film jako přes kopírák... I na vzdory tomu všemu se nejedná o počin hodný totálního zatracení a já sám si dokáži představit, že být 14ti letou dívkou, jistě bych se nechal vlnícím se Tatumem se slovníkem o několika větách, výrazem bez emocí a kriminálním životem uhranout. 2* ()

tyna97

Bohatá princezna, chudý rebel. Tito dva se hledali, až se našli (a to i v tom soukromém životě) a vymysleli spolu choreografii, která je skvělá, záživná, romantická. Už od mých deseti let je Step Up mým oblíbeným tanečním filmem a tím top tanečním pro mě i nadále zůstává. Poprvé jsem se s ním setkala, když jsem byla na návštěvě u kámošky, ta z ničeho nic něco zapla na pc s tím, že je to o týpkovi, co rozmlátí školu a místo toho, aby to zaplatil, v ní začne tančit. Škoda, že jsem se při navštěvování hip-hopu nedokázala pohybovat a uvolnit stejně jako Jenna, což byl můj velký sen. Jen by mě propánakrále zajímalo, proč se anglický název "přeložil" do angličtiny!?? ()

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

G.I. Joe, zastavená Země a Scorseseho změny

31.01.2008

Dnes toho pro vás máme víc, a tak začneme hezky od podlahy. Stephen Sommers, který už v únoru začne v Los Angeles natáčet akční velkofilm G.I. Joe (inspirovaný, stejně jako loňští Transformers, sérií… (více)