Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

Šňůra

Dvojky a trojky úspěšných filmů obvykle už nedosahují kvalit jedničky a také se říká, že opakovaný vtip již není vtipem, ale v případě Dannyho a jeho party to vůbec neplatí. Hoši dále kradou se šarmem a elegancí a přitom baví nejen sebe, ale hlavně i nás, diváky. ()

casef

Oproti dvojce je to velké zlepšení, i když mě mrzí, že vypadly Julia Roberts a Catherine Zeta - Jones, a Ellen Barkin je nedokázala nahradit. Jinak ve srovnání s prvním dílem, který měl a má pro mě velké kouzlo, jsem se teď už trochu nudil a vyhlížel konec. ()

RajCZitko

Můj subjektivní názor je, že tento film si zdaleka nezaslouží víc jak 3 hvězdičky. Hodně předvídatelný příběh, který se pořád více a více zauzlovává až to časem nepřijde moc zajímavé. Po zkušenostech z DP1 a 2 opravdu nemůžu, i když celé suprové obsazení miluju, dát 4 a víc hvězd. Můj dojem? 50% ()

Izz

Oproti dvojce zase velký posun kupředu.Kouzlo jedničky je už možná pryč,ale pořád je to výtečná zábava plná skvělých herců,užívajících si své role.A to vždycky potěší. ()

Snathoras

Po ne příliš vyvedené "dvojce" se vrací skvělá "trojka" :)) svižné, vtipné...prostě Dannyoparťákovské xD...a rozhovory mezi Rustym a Dannym jsou skvělé (ty vymýšlel fakt nějaký génius xD). ()

vozralec

Návrat do příjemného prostředí kasina. Několik zajímavých situací, ale také hodně naplánovaných akcí, které se tak nějak zázračně vždy podařilo provést. Nejlepší závěrečná část v kasinu. ()

Stanix

Tady se konečně režisér "SoudruhBerka" dokázal malinko zkrotit a nekombinoval příběh jako smyslů zbavený, jak to předvedl v předchozích dílech. Dokonce je zde cítit i něco jako atmosféra, to ale spíše dělají vizuály luxusních kasín. Po dvou podařených exibicích sympaťáka Andyho Garcii se mu podařilo přemluvit dokonce i božského Ala. Z tohoto faktu jednoduše vyplývá, že ve 4. dílu "Ocean's Fourteen" bude vedle Andyho a Ala šéfovat novému kasinu Robert De Niro, neboť Marlon Brando již není mezi námi. ()

TaNya_

Kvalita stále klesá a od jedničky sme se se zápletkou nedostali nikam dál. Pár vtipných okamžiků dvě hodiny nemastnosti a neslanosti nezachrání. Kamera pracující z podhledu lehce stárnoucím hvězdám krásy nijak nepřidávala a celkově sem si tu trochu přišla jak v začátečnickým počinu. ()

papadoce

Ďaleko priamočiarejšie a tiež zrozumiteľnejšie než prekombinovaná jedenástka alebo doslova nezrozumiteľná dvanástka. Odľahčená zábava plná hviezd (ako ináč), ktorá skutočne príjemne pobaví. A dá sa pri tom aj spať. Dokonca dvakrát. Ale naozaj je to zábavné. Divák síce potrebuje veľa fantázie, aby tomu uveril, avšak vo finále to funguje perfektne. Podľa mňa najlepší diel. ()

Hydr0gen

Musím uznat, že tahle trojka, na rozdíl od ostatních letošních, má tempo a švih - uteče neuvěřitelně rychle. Ale na druhou stranu, ta plynulost akce působí, jakoby se ve filmu nic nestalo. Ani na chvíli jsem se nebál o hlavní hrdiny, všechno měli ošéfovaný, kde je nějaká krize? Zábava je to dobrá, ale to je vše a počítám, že za chvíli si na film ani nevzpomenu... 7/10 ()

stephano

O kousek horší než jednička a o hodně lepší než dvojka. V půlce filmu sem kamaráce řek, že se mi líbí jak je to režírovaný a sestříhaný. Jakkoliv se může scénař zdát propletený, tak tady je naprosto srozumitelná každá jeho cestička až do konce. A to se Soderberghovi podařilo na výbornou. Možná bych vytknul lehkou přehnanost a neskutečnost určitých plánů a vychytávek Danyho bandy. ()

wef

Trojka je podobná jedničce, ovšem je trochu škoda, že zmatek v hotelových kasinech nebyl tak velký jak mohl, a že parádních převleků jsme si mohli užít taky krapet víc. Děj není nijak složitý, ale každý si přijde na své. A i tentokrát se zasmějete. ()

Amadeo

Dokonalá , svižná a nápaditá oddychovečka opäť v atraktívnom prostredí kasína s ešte atraktívnejším obsadením akurát na strávenie príjemného večera v klimatizovanom kine v duchu hesla "Možno príde aj Oprah " alebo Čo sa stane ak Vám niečo zatieni bazén. Len kamarát nesmelo podotkol, že na konci sa Ray Liotta ako Jack vo Wild Hogs tváril lepšie než Andy Gracia. ()

Lukisjama

Velmi povedený film. Nezklamal a nenaplnil moje obavy. Při scéně kde se mění hercům obličeje jsem brečel smíchy. :-) ()

Baki

Proste klasicti Dannyho Partaci. Nikdy jsem k teto (uz) trilogii neprilnul. Nebylo tam nic, co by me oslovilo nebo nadchlo, zadny moment, krety utkvi v me pameti. Mnohem vice se mi libil anglicky serial Hustle, ktery je v podstate ze stejneho zahru. ()

unrocker

Je velmi příjemné vědět, že všechna pokračování amerických filmů nemusí být špatná.A naštěstí Dannyho parťíci k nim patří, oddychovka na nedělní večer, která nezklame... :) ()

Cortesz

Po velmi zábavné jedničce, a nudné dvojce přišla nudně zábavná trojka. První polovina byla tak nudná, že sem i usnul, ale druhá půlka to zachraňuje. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)