Maminčin mazánek

Mama's Boy

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $658,601(16.11.2009)

Jednoduchá, vcelku příjemná komedie, která má dobré herecké obsazení, i když mně připadá, že moje oblíbená Diane Keaton již v ničem jiném než v podobných komediích nehraje a zrovna v téhle jí to až tak nesedlo. Takže, i když na komedii tu až tolik scén k smíchu není, na jedno podívání to určitě je.(21.5.2009)

Další komedie, ve které se "dítě" snaží zabránit sňatku rodiče s cizím člověkem. Roztomile-pitomý obličej Jona Hedera je pro nenáročné oddechovky tohoto typu jako stvořený, konkrétně v tomto filmu ho však válcuje i Daniels (a to má proti Jonovi poměrně obyčejnou roli). Účel filmu byl ale splněn a já si nestěžuju.;-)(28.12.2010)

Pěkné. Líbily se mi herecké výkony a párkrát jsem se i zasmál... :)(4.10.2009)

Upřímně mě to docela překvapilo, protože jsem se u toho dost slušně pobavila. Jon Heder byl pro tu roli dost dobrá volba, ty jeho výrazy byly naprosto dokonalý. Co mi teda celý ten film zkazilo byl ten příšernej (a předvídatelnej) konec, to bylo fakt strašný. Nevim proč mají Američani úchylky na happyendy. 3* btw. Simon Helberg snad nemůže mít ani jednu jedinou negeekovskou roli :D(26.8.2012)

• Anna Faris