Maminčin mazánek

Mama's Boy

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Byl jsem rád, že to nebyla jedna z řady tuctových teenagerských komedií, kde se objevují snad všechny druhy tělních tekutin:) Ale na druhou stranu, to nebylo až tak zábavné. Film se rozjede po necelých 50ti minutách, což je při jeho délce nic moc.(16.7.2008)

Byla to neskutečná kravina o 29 leté pupeční šňůře, která už nějak nešla bezbolestně ustřihnout. Laskavost maminky naštěstí měla své meze a novému papá taky trpělivost brzy došla. Chudák Eli musel bezohledného spratka ještě chvíli vytrpět, než mamelukovi naštěstí došlo, že je trapný kam se podívá. Vtipných vzkazů typu "Nikdy neříkej nikdy masturbaci!" mělo být víc a mohlo to být docela fajn.(28.12.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Anna Faris, Jon Heder, příjemný scénář, zdařilí český dabing -v komediálním směru slabší tah na branku/// Na první pohled tak trochu nenápadný film, který prošuměl i vodami DVD půjčoven. Pokud jste ho minuli tam, tak v televizi si ho určitě ujít nenechejte. Je sice znát, že se snaží hodně bavit a ne vždy mu to stoprocentně vychází. Ale jako příběh, ve kterém postavy z filmu můžeme denně potkávat mezi námi, je snímek velmi zdařili, v závěru dojemný a uvěřitelný. Postavy se chovají příjemně, přirozeně a civilně. Anna Faris si u mě opět hodně získala. Poslední dobou si vybírá podprůměrné filmy, ale zde se mi velice líbila. Snad jí to vydrží./// Celkem 77%///(6.5.2011)

• mysiak

Je to hrozné...ako vieme že Jon Heder môže hrať len nejakého pribrzdenca, ale že je tu aj Anna Faris...taká akurát vyčnieva...a zaslúži si jednu hviezdičku(20.2.2009)

Jon Heder v roli maminčina mazánka zahrál co musel a já se u toho vcelku smál. Nejhorší je, že to takhle občas dost funguje, o to horší je realita pro toho člověka, o kterém je vlastně tento příběh. I když tady je to dost nereálný. Život je stejnak hrozně velká svině, i když to tady vidět není, ale jako komedie to ušlo.(4.9.2009)

• Jon Heder