Maminčin mazánek

Mama's Boy

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $658,601(16.11.2009)

Jon Heder se asi narodil do rolí smutných nešiků, se kterými se život nemazlí. Trochu přepísknutý scénář však nenudí a celkem to ubíhá. V mezivánočním čase proč ne.(28.12.2010)

Pěkné. Líbily se mi herecké výkony a párkrát jsem se i zasmál... :)(4.10.2009)

Vypnout mozky a jedemeee .. :) Opravdu nenáročná milá komedie. První polovina mi přišla až moc utahaná, poměrně nudná, povaha hl. hrdiny mi lezla krkem a i jsem přemýšlela o tom, že snímek vypnu, jenže jsem se nechala tak trošku ukecat přítomností Anny Faris, kterou mám ráda od Scary movie a film dokoukala. Druhá polovina je opravdu mnohem zábavnější a má lepší, mnohem lepší děj. Diane je už paní ve svém věku, takže od ní jiné role už ani neočekávám, tahle nebyla ničím výjimečná, ale rozhodně ani nijak nezklamala. Co se týče Jeffa, tak ten nám trošku ztloust a zestárl, ale dá se mu to odpustit, ono hašteření s hl. hrdinou bylo opravdu hodně vtipné, taková scénka s předplatným časopisu nebo promítačkou mě opravdu hodně rozesmála .. jen škoda těch komixů, to bych asi vraždila .. :) Anna už není tak rozkošná jako dřív, ale rozhodně je to zase posun dopředu a dokonce už se tady ani tak neksichtí, jak u ní bývá zvykem, grimasy si odpustila a nechala plynout jen čistou pohodu a to se mi opravdu líbilo. Závěr filmu byl krásný, sice se dal předvídat, ale co, tenhle film sám o sobě je jedna velká předvídatelnost a stejně jsem na to koukla. Jak jsem psala v úvodu - vypnout mozek a film se bude líbit .. :)(18.9.2008)

• honajz

V Americe asi žije hodně mladých buranů, o nichž je potřeba točit filmy, když se ve svých 29 letech odmítají pustit máminy sukně. Když byl Jeff ještě malý a tlustý, umřel mu tatínek. Když trochu povyrostl, nosil rovnátka a porazila ho v judu kdejaká holka. Pak mu chcípla želva. A teď dokonce za maminkou (Diane Keaton) začíná chodit nějaký chlápek, který prodává zaručeně pravé prostředky proti rakovině. A mladík - tedy puberťák středního věku - zjišťuje, že přichází o poslední jistotu na tomto světě. Právě druhá část filmu o soupeření mezi maminčiným nápadníkem a Jeffem, kdy si Jeff také najde přítelkyni, má ještě jakž takž sem tam nějaký nápad a nechybí vtipné scénky soubojů. Konec se pak zvrtne v doják a happy end. Celkově film, který neurazí a vyšumí vám z hlavy jako sliby předvolebních billboardů. Nic nového neříká, herecky hrubý průměr, co více říci?(17.12.2008)

• Anna Faris