Maminčin mazánek

Mama's Boy

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $658,601(16.11.2009)

No, cekal jsem dalsi Hederovo komedii o tom, jak hraje nejvetsiho retarda pod sluncem a je to naprosta kokotina a ona tohle pritom byla docela solidne natocena a v ramci moznosti normalni komedie o chlapkovi bydlicim u matky. Jasne, je to predvidatelny od zacatku do konce, ale Heder nehraje tak vylizany pako jako obvykle a misty se dokonce snazi i trochu hrat, pribeh docela prijemne odsejpa a videt ve vedlejsich rolich zhulenou Faris, starickyho Wallacha, Helberga z Big Bang Theory nebo Chalke ze Scrubs je fajn. Takze sice nikterak zvlast vtipna, ale ani nijak zvlast trapna komedie. A i kdyz to neni na vic nez 3*, tak pro me docela prijemny prekvapeni.(8.3.2010)

"Tak jsme tady !! Je tu sice jen jedna postel, ale.." - "A opravdu ti nevadí, že budeš spát na zemi ??" - "Ale já myslel, že budeš spát na zemi ty !!" - "Ale já mám rozštěp obratle !!" -"Já mám osteoporózu !!" - "Ale já jsem alergický na prach !!" - "Mně je sakra jednadevadesát !!" ;)(16.5.2015)

• Pethushka

Maminčin mazánek..fůůů. Celý ten film mi připadal takový rozmazlený a lepkavý. Jon Heder nebyl vůbec špatný. Role mu naopak sedla jako ulitá, ale mohl se snažit sebevíc..scénář byl bída.(12.2.2011)

Pěkné. Líbily se mi herecké výkony a párkrát jsem se i zasmál... :)(4.10.2009)

• Jon Heder