poster

Maminčin mazánek

 • USA

  Mama's Boy

 • Slovensko

  Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ***

  Není to zase tak hrozný, ten námět mě celkem bavil a parkrát jsem se zasmál. Komedie na jedno shlédnutí.(7.7.2016)

 • AngelAngie
  ***

  Vypnout mozky a jedemeee .. :) Opravdu nenáročná milá komedie. První polovina mi přišla až moc utahaná, poměrně nudná, povaha hl. hrdiny mi lezla krkem a i jsem přemýšlela o tom, že snímek vypnu, jenže jsem se nechala tak trošku ukecat přítomností Anny Faris, kterou mám ráda od Scary movie a film dokoukala. Druhá polovina je opravdu mnohem zábavnější a má lepší, mnohem lepší děj. Diane je už paní ve svém věku, takže od ní jiné role už ani neočekávám, tahle nebyla ničím výjimečná, ale rozhodně ani nijak nezklamala. Co se týče Jeffa, tak ten nám trošku ztloust a zestárl, ale dá se mu to odpustit, ono hašteření s hl. hrdinou bylo opravdu hodně vtipné, taková scénka s předplatným časopisu nebo promítačkou mě opravdu hodně rozesmála .. jen škoda těch komixů, to bych asi vraždila .. :) Anna už není tak rozkošná jako dřív, ale rozhodně je to zase posun dopředu a dokonce už se tady ani tak neksichtí, jak u ní bývá zvykem, grimasy si odpustila a nechala plynout jen čistou pohodu a to se mi opravdu líbilo. Závěr filmu byl krásný, sice se dal předvídat, ale co, tenhle film sám o sobě je jedna velká předvídatelnost a stejně jsem na to koukla. Jak jsem psala v úvodu - vypnout mozek a film se bude líbit .. :)(18.9.2008)

 • MikeCool
  ***

  Na Maminčina mazánka jsem se podíval jen kvůli Jonu Hederovi a musím říci, že jsem se hodně pobavil, hlavně když na scénu přišel Heder což v komedii a zároveň s jeho atypickým výrazem znamená neskutečně humornou podívanou.(19.11.2012)

 • Roman.Ticka
  ***

  Byla to neskutečná kravina o 29 leté pupeční šňůře, která už nějak nešla bezbolestně ustřihnout. Laskavost maminky naštěstí měla své meze a novému papá taky trpělivost brzy došla. Chudák Eli musel bezohledného spratka ještě chvíli vytrpět, než mamelukovi naštěstí došlo, že je trapný kam se podívá. Vtipných vzkazů typu "Nikdy neříkej nikdy masturbaci!" mělo být víc a mohlo to být docela fajn.(28.12.2010)

 • mat.ilda
  ***

  Natolik zábavné (rozuměj, na komedii tohoto ražení), že jsem překousla i věčného diblíka Keatonovou. Ani Jeff Daniels výjimečně nepůsobil jako ten "blbý a blbější", ale celá taškařice držela pohromadě hlavně díky kousavému J. Hederovi, škoda jen hluchomístné, morálně naučné druhé poloviny.(5.10.2010)

 • Jon Heder

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace