Maminčin mazánek

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

• villon17

Zabít všechny! Všichni byli pošahaní a možná i kvůli tomuhle mám Diane Keaton ráda míň a míň(3.1.2011)

"Máte tu něco, co není k zblití?" Drobná kritika rychlého občerstvení mne nikdy neomrzí, ale o tom tento snímek není. Je o týpkovi, kterého by jeho pravý otec, kdyby byl po ruce, jistě s chutí přejel autem a dobře by udělal. Jon Heder se snad narodil pro role zabržděných trotlů s ohromným egem, takže už skoro nevěřím tomu, že je hraje, ale to je jedno. Tohle je zkrátka zábava natolik prostoduchá, že mi chvílemi připadala skoro až milá.(18.4.2016)

Vypnout mozky a jedemeee .. :) Opravdu nenáročná milá komedie. První polovina mi přišla až moc utahaná, poměrně nudná, povaha hl. hrdiny mi lezla krkem a i jsem přemýšlela o tom, že snímek vypnu, jenže jsem se nechala tak trošku ukecat přítomností Anny Faris, kterou mám ráda od Scary movie a film dokoukala. Druhá polovina je opravdu mnohem zábavnější a má lepší, mnohem lepší děj. Diane je už paní ve svém věku, takže od ní jiné role už ani neočekávám, tahle nebyla ničím výjimečná, ale rozhodně ani nijak nezklamala. Co se týče Jeffa, tak ten nám trošku ztloust a zestárl, ale dá se mu to odpustit, ono hašteření s hl. hrdinou bylo opravdu hodně vtipné, taková scénka s předplatným časopisu nebo promítačkou mě opravdu hodně rozesmála .. jen škoda těch komixů, to bych asi vraždila .. :) Anna už není tak rozkošná jako dřív, ale rozhodně je to zase posun dopředu a dokonce už se tady ani tak neksichtí, jak u ní bývá zvykem, grimasy si odpustila a nechala plynout jen čistou pohodu a to se mi opravdu líbilo. Závěr filmu byl krásný, sice se dal předvídat, ale co, tenhle film sám o sobě je jedna velká předvídatelnost a stejně jsem na to koukla. Jak jsem psala v úvodu - vypnout mozek a film se bude líbit .. :)(18.9.2008)

Pěkné. Líbily se mi herecké výkony a párkrát jsem se i zasmál... :)(4.10.2009)

Byla to neskutečná kravina o 29 leté pupeční šňůře, která už nějak nešla bezbolestně ustřihnout. Laskavost maminky naštěstí měla své meze a novému papá taky trpělivost brzy došla. Chudák Eli musel bezohledného spratka ještě chvíli vytrpět, než mamelukovi naštěstí došlo, že je trapný kam se podívá. Vtipných vzkazů typu "Nikdy neříkej nikdy masturbaci!" mělo být víc a mohlo to být docela fajn.(28.12.2010)

• Anna Faris