Maminčin mazánek

Mamičkin maznáčik

Komedie

USA, 2007, 94 min

• villon17

Zabít všechny! Všichni byli pošahaní a možná i kvůli tomuhle mám Diane Keaton ráda míň a míň(3.1.2011)

No, cekal jsem dalsi Hederovo komedii o tom, jak hraje nejvetsiho retarda pod sluncem a je to naprosta kokotina a ona tohle pritom byla docela solidne natocena a v ramci moznosti normalni komedie o chlapkovi bydlicim u matky. Jasne, je to predvidatelny od zacatku do konce, ale Heder nehraje tak vylizany pako jako obvykle a misty se dokonce snazi i trochu hrat, pribeh docela prijemne odsejpa a videt ve vedlejsich rolich zhulenou Faris, starickyho Wallacha, Helberga z Big Bang Theory nebo Chalke ze Scrubs je fajn. Takze sice nikterak zvlast vtipna, ale ani nijak zvlast trapna komedie. A i kdyz to neni na vic nez 3*, tak pro me docela prijemny prekvapeni.(8.3.2010)

Nebál bych se pustit více uzdu fantazie a naprat to přímo mezi gule. Chyběl mi tu právě náznak crazy komedie, která by se sem náramně hodila, ale špatné to rozhodně také nebylo. Anna měla skvělou vizáž. Takto upravené vlasy s ladícím make-upem jí moc slušely.(8.12.2013)

Byl jsem rád, že to nebyla jedna z řady tuctových teenagerských komedií, kde se objevují snad všechny druhy tělních tekutin:) Ale na druhou stranu, to nebylo až tak zábavné. Film se rozjede po necelých 50ti minutách, což je při jeho délce nic moc.(16.7.2008)

Jon Heder v roli maminčina mazánka zahrál co musel a já se u toho vcelku smál. Nejhorší je, že to takhle občas dost funguje, o to horší je realita pro toho člověka, o kterém je vlastně tento příběh. I když tady je to dost nereálný. Život je stejnak hrozně velká svině, i když to tady vidět není, ale jako komedie to ušlo.(4.9.2009)

• Eli Wallach