Maminčin mazánek

Jeffrey Manus žije ve svých 29 letech stále se svou matkou a toto soužití mu naprosto vyhovuje. Jednoho dne však jeho pohodlnou existenci nabourá nový maminčin nápadník, který si začíná přisvojovat více, než by se Jeffreymu líbilo. Jejich spor se vyostřuje a u Jeffreyho se začínají nečekaně objevovat známky dospělosti... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gixian

Trochu horší dvě hvezdičky, ale dát jednu, snad bych tomu i křivdil. Pěkne natočený úplně hloupý scénář, z mega odpudivou hlavní postavou, která byla tak stupidně šablonovitá, jak kdyby utekla z Harryho Pottera. Aspoň že tam byla roztomile přihlouplá Anna Faris... ()

Katcat

Ten Heder je fakt trapný debil... Zbytek by i šel. V pátek večer. K antibiotikům. Když už to nemůže být o moc horší. ()

Argondia

Jon Heder mě nikdy nezklame. Jeho hraní u mě budí smích a zároveň takový zvláštní soucit. Pobavila jsem se, potěšil mě pohodový soundtrack a příjemně mě překvapila malá a opět mimoňská role Simona Helberga v níž by se - stejně jako v The Big Bang Theory - už zase cpal na comic con. ()

Banger888

Tak jako úplná blbost to není. V první půlce filmu jsem se i párkrát zasmál, což je vzhledem k některým dnešním americkým "komediím" úspěch. Druhá půlka už ovšem upadá a nudí. Heder znovu odsouzen k roli vola, ten už se toho prostě nezbaví. ()

Zlaticko1

Tak trochu víc praštěné, až trapné, když pohledneme na 29 letého "chlapce", jenž závisí na své matce. Smál jsem se tomu, co on dokáže udělat za blbosti. A samozřejmě nesmí chybět správný happy end ;) ()

macetoma

Podprůměrná komedie o ničem....omlouvám se, vlasně o docela vážné věci, která je u některých lidí žel realitou. Dávám 2 hvězdy. ()

MaxForValue

Hoci mi jen Jon Heder ako herec vrcholne nesympatický, tak som sa u filmu celkom zabával, keďže ho dobre zastúpila dvojica Keaton a Daniels. Obzvlášť druhý menovaný bol v úlohe "záporáka" celkom presvedčivý, až mi je ľúto, že nedostal ešte o niečo viac priestoru. ()

MrSalieri

Tak hloupé, blbé a neskutečné, až je to zábavné. Hederova snaha uchránit svou maminku před vztahem je k smíchu, spousta narážek a gagů potěší a díky sympatickému obsazení se na to i slušně dívá. Druhá polovina je už nudnější, až moc poučuje, obsahuje to klasické klišé, kdy se všichni pohádají, aby se za chvíli mohli zase usmířit a film mohl skončit typickým happy-endem. Přesto jsem se dobře bavil. ()

Copter

No na to že je to komedie mě to vůbec nerozesmálo a bylo to docela nudný ale totální sračka to zas nebyla tak dám jednu hvězdu ()

Pythonator

Obtloustlý Jeff Daniels neměl chybu a Jon Heder zahrál svůj standardně trapný, přesto vtipný výkon. Mohla to být dost dobrá komedie, které bych neváhal dát 4 hvězdičky, protože stařík Eli Walllach i Anna Faris jako antiglobalizační písničkářka rozhodně potěšili. Bohužel tomu chyběl větší nášup humoru. Měla to být daleko více crazy komedie, než rodinný film s ulepeným koncem. ()

P@\/EL

Nepříliš výrazná komedie, která moc humoru nepředvedla. Několik světlých okamžiků, jako je například scéna na minigolfovém hřišti, je jinak utopeno v průměrné šedi. Myslel jsem, že vzájemné naschvály těch dvou vygradujou krapet víc. Tak alespoň že soundtrack mě potěšil. ()