poster

Cake Eaters, The

Drama / Romantický

USA, 2007, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • larelay
  ****

  Citlivo natocena drama, ktora sa na nic nehra, ale za to je neuveritelne opojna a ked skonci, poviete si sice, ze zivot je na prd, ale ma aj svoje svetle chvilky. Musim pochvalit herecke obsadenie a vyborny scenar.(25.3.2009)

 • LoLaa
  ****

  Oddychovka, které není v podstatě vůbec co vytknout. Kristen naprosto skvělá, bez ní by to opravdu nebylo ono..(18.6.2013)

 • sir-dave
  ***

  Nadprůměrný film, ale zdejší hodnocení asi trošku nadzvednuto díky Kristen Stewart. Samozřejmě, hrála tady perfektně postiženou dívku, její zvláštní výraz jsem neustále sledoval, protože ji mám taky hodně v oblibě, ale komplexně trochu "obyčejné". Něco tomu chybělo, něco většího, nějak to lépe zakončit. Měl jsem z filmu dobrý dojem a dobře odvedená práce vzhledem k nízkému rozpočtu, jenže zůstávám u silných 3* 65%(6.1.2010)

 • Pajky3
  **

  Hledal jsem další film ve kterém by hrála Kristen Stewart a který by byl dobře hodnocen. Našel jsem film ve kterém hrála (dobře to je pravda) a ve kterém se naučila ten útrpný výraz, kterého se nedokázala zbavit pro další filmy. Pro mě nic extra, na druhou stranu to rychle uteklo.(9.8.2013)

 • Langy10
  *****

  Tento film mi byl doporučen, ale i tak bych ho jednou ze zákona musel vidět :D ... Díky tomu, že zde hraje super roli Kristen Stewart. Úžasně natočený film , super příběh.. Bál jsem se, protože jsem viděl v ukázkách, že Kristen má ostříhaný vlasy, ale, co jsem teď dokoukal tento film, tak je mi jedno jaký měla vlasy, byla nádherná i tak! Jediný, co mě mrzelo bylo, že Kristen měla nějákou chorobu, takže to mě moc mrzelo :/((( , ale je to život a je to hlavně jenom film, takže v pohodě:) ...Normálně bych dal asi 4 hvězdy za příběh, kristen a jinak i celkové obsazení se mi moc líbilo . Přišlo mi to jako podle skutečné událostin, takový reálný :) ... Fakt super.. Ale jelikož na filmy s Kristen uplně ujíždim, tak dávám 5 hvězd!... :))(4.8.2010)

 • - Poté, co Georgia (Kristen Stewart) stráví noc s Beaglem (Aaron Stanford) a chystá se vstát z postele, je možné vidět otlačený popruh od podprsenky. Údajně ale Georga byla celou noc nahá. (Reesam)

 • - Režisérka při natáčení tohoto filmu spolupracovala s dvěma sestrami, které touto chorobou trpí. Jedna z nich po shlédnutí filmu řekla, že na začátku filmu si myslela, že Kristen touto chorobou opravdu trpí. (Reesam)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace