• Flipnic

Maličko lepší než příšerná původní verze (1980). Sice hezký holky, ale bez koziček, vraždy bez gore ... no srajda hrozná. Ale napínavý docela a lekaček spousta. Tak sem to nějak přetrpěl ... :))(11.3.2015)

• nascendi

No výborné, po nejakom čase zasa zaslúžený odpad. Škoda, že som si pred filmom nepozrel fotografiu režiséra.(13.1.2017)

• 666teen

Pořádná vybíjená stojí a padá, mimo jiné, s charismatickým vrahounem. Popletený, zaláskovaný učitel se zavíracím nožíkem nažene strach jenom v případě, že propadáte z matematiky. Tenhle kousek smrdí reparátem.(8.12.2008)

• M.a.t.t.

Odhliadnúc od toho, že mi nebolo jasné, prečo bol psychopatický vrah až tak zaťažený na hlúpu blondínu, som sa celkom bavil...prvé dve tretiny filmu, v ktorých sa síce vraždí poskromne, hlavní hrdinovia tradične nepoužívajú mozog ale atmosféra maturitného plesu ma dokázala príjemne naladiť. Počnúc evakuáciou hotelu však išiel scenár úplne do pekiel a nezachránil ho ani priehľadný záver, ktorý bol cítiť na míle ďaleko. Takže ďaľší nevydarený zástupca hororového žánru.(18.7.2008)

• SLOTH

pokud si pamatuji svuj maturitni vecirek tak jsme jel mhd(tramvaji pak metrem )vystoupil na vysehrade sel jsme zaplatil strasne moc penez sedel jsem pak jsem si povidal s lidma jejiz jmena jsem neznal a ve svych teniskach a v obleku jsem dostal serpu nikdo nevyvolaval me jmeno a ani se ma fotka neobjevila na ohromne tabuli. pozdeji jse mjel domu mhd. opet(7.12.2008)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)