poster

Maturitní ples

 • USA

  Prom Night

 • Slovensko

  Prom Night

 • Slovensko

  Teror na plese

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 84 min

 • Shit
  ***

  Takhle by správná vyvražďovačka vypadat teda neměla, sice je pravda, že lekaček je tam celkem dost a na první pohled se zdaj být slušně zvládnutý, ale z nějakýho důvodu se mnou nepohnula ani jedna, bylo to v podstatě jako by se nic nestalo a jelo se dál. Krom toho vrahova osoba celkem ohraná a smysl jeho masovýho vraždění je mi do teď neznámej, vraždy v podstatě vycucaný z prstu. Ostatně celej ten příběh je taková natahovaná žvejkačka, která se furt prodlužuje, i když už cítíte, že to prostě dál nejde, nicméně stejně je vám jasný, že to bude pokračovat a co hůř, jak to bude pokračovat. 2,5*(16.7.2008)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Oo, ted jsem Opravdu na vážkách zda dát 4* či 3*.. Velmi klišovitý námět.. Ale já mám pro Horory s psychouši slabost.. Záporná postava,byla chytrá,nekompromisná.. Perfektní předpoklady pro Vraha.. Ale po 40 minutách napětí vypršelo.. Přišlo mi, že se na to McCormick pěkně vybodl a odflákl to..! Což je škoda! Věřil jsem tomu!(16.4.2012)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Hodně slušné! Když pominu/prominu některé "až moc" fakta typu: že se nám zabiják dostane s poldami napěchovaného hotelu, převlečený mezi personál, dále že se dostane až k domu dívce, kde přestříhne kabely elektrřiny, aby se detektiv nedovolal rodině, aby informoval, že zabiják už v hotelu není... Dále, že před domem zabije všechny hlídky kolem, dostane se až do domu, do pokoje dívky, zabije jejího kluka... Bylo toho co bylo nereálně více, ale i přesto velmi slušný Thriller/horor, kterému napětí rozhodně nechybělo a já s mojí holkou jsme si tento film perfektně užili..:-) Dávám 4*, kdybych dal 3, tak bych sám sobě lhal..(19.12.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

 • - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace