Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  Slasher zaujímavý tým, že identitu vraha poznáme od začiatku a ktorý ako maskovanie používa maximálne šiltovku je, oproti originálu kde na prvú vraždu sme museli prečkať dve tretiny filmu, v celku slušným prírastkom do rodiny teenagerských vyvražďovačiek. Napriek nie veľmi sympatickej hrdinke máme možnosť počas celého filmu sledovať celkom schopné počínanie vraha čo rozhodne považujem za plus a preto tomu dávam o stupeň lepšie hodnotenie ako originálu.(10.1.2010)

 • 666teen
  *

  Pořádná vybíjená stojí a padá, mimo jiné, s charismatickým vrahounem. Popletený, zaláskovaný učitel se zavíracím nožíkem nažene strach jenom v případě, že propadáte z matematiky. Tenhle kousek smrdí reparátem.(8.12.2008)

 • Campbell
  ***

  Ale tak celkem to šlo. Přijde mi trochu nespravedlivé tohle házet a srovnávat s filemem s roku 1980, je to úplně o ničem jiném. Film je poměrně rychlý, a přesto dokáže nudit, nicméně scény v hotelu mě i bavily, jen škoda že režisér neudělal nějakou více nápaditou vraždu. Film sám o sobě za moc nestojí ale v té záplavě remaků a hlavně sraček typu Halloween 2 se dá říct že je to klenot(pozor na význam slova). Jiank je to další podprůměrný film z mnoha, ale i tak jsem se občas bavil.(2.10.2010)

 • FilmFan24
  *

  Tak nějak bez šťávy...Pár leknutí, vraždy pomalu jak na běžícím pásu, ale jaksi bez života....toho filmového. A to jsme na maturitním plese, kde by to mělo žít a ne blbě umírat! Slušná muzika, pár leknutí, ale jinak sterilní.(31.5.2010)

 • castor
  **

  „Pojďme udělat film, který bude úplně o ničem, vše podstatné se odehraje mimo záběr kamery a v rámci žánru nepřinese pranic nového!“ – „Platí. Myslíš, že to sfoukneme za týden?“ – „Určitě, hlavně musíme do režisérského křesla najít někoho, kdo se postará o nijakou atmosféru a naprosto rutinní lekačky.“ Mě osobně nejvíc děsí, jak něco takového mohlo utržit bezmála šedesát milionů amerických dolarů.(21.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace