• choze

Další zbytečný hororový remake a snůška všech myslitelných vyvražďovacích klišé (především falešných poplachů a nefunkčních lekaček) kromě povinného ukázání koz, která děsí jen svou povážlivou prvoplánovostí. Asi takhle - dole je ples, nahoře vrah a vrah zoufale nenápaditě zabíjí každého, kdo k němu z plesu zabloudí. Tedy on ani originál nebyl nic složitého, ale aspoň nabídl tajemství obestírající identitu a motiv vraha, které tady ale od začátku známe a tak do poloviny filmu jsem odmítal věřit, že to je vše. Bylo to vše. Jednu hvězdu zato, že to i přesto rychle a víceméně bezbolestně uteklo a za luxusní plakát.(20.1.2009)

• Djoker

Pokud vám stejně jako mně hučí v kládě při pohledu na Brittany Snow a Jessicu Stroup, tak máte alespoň dva dost pochybné důvody jít do něčeho tak zbytečného, jakým je tento zástupce jalového subžánru nejzbytečnějšího filmového žánru. Otázkou však zůstává, co dělá Idris Elba v teen vyvražďovačce. V té době už měl slušnou reputaci. Za plus se dá označit i to, že scenáristická křeč byla doprovázena tvůrčí impotencí, takže film má velice příjemnou stopáž.(17.9.2014)

• blackrain

Příběh je neoriginální. Donna měla strašlivý osud. Její učitel se do ní před lety zamiloval, na tom by zase nebylo nic zajímavého, jenže se z něho stal magor, který vyvraždil její rodinu. Teď se přesuneme do současnosti. Donna se chystá na maturitní ples se svými přáteli. Občas má sice nějakou tu noční můru, ale přiznejme si to, kdo by ji neměl po tom všem. Jinak je úplně v pohodě. Má přátele, je zamilovaná, konec studia před sebou, co víc si může přát. Já vím, ta zavražděná rodina. Všechno se zdá být normální, jenže není. Stín minulosti se opět vynoří a začne řádit. Žádné brutální odchody na onen svět neočekávejte a krve bylo prolito taky poměrně málo. Na maturitní ples by se mělo vzpomínat v hezkém, ale tenhle radši hned zapomenete.(18.8.2009)

• Hakha

Během filmu jsem se snažil naladit a přijmout pravidla hry, ale nešlo to, film je tak neskonale hloupě nelogický a předvídatelný, že jsem opravdu trpěl a měl na jazyku slova: "to je ale blbost...". Dialogy jsou příšerně a o ničem, na logiku zde nenarazíte a ani hudba mě zde neseděla. Scénáristická a režisérská křeč bez špetky zajímavého nápadu. Tento zbytečný a nenapínavý horor, který se místy sám paroduje hodnotím 0,5 hvězdičky…(8.9.2009)

Hodně slušné! Když pominu/prominu některé "až moc" fakta typu: že se nám zabiják dostane s poldami napěchovaného hotelu, převlečený mezi personál, dále že se dostane až k domu dívce, kde přestříhne kabely elektrřiny, aby se detektiv nedovolal rodině, aby informoval, že zabiják už v hotelu není... Dále, že před domem zabije všechny hlídky kolem, dostane se až do domu, do pokoje dívky, zabije jejího kluka... Bylo toho co bylo nereálně více, ale i přesto velmi slušný Thriller/horor, kterému napětí rozhodně nechybělo a já s mojí holkou jsme si tento film perfektně užili..:-) Dávám 4*, kdybych dal 3, tak bych sám sobě lhal..(19.12.2010)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)