Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  **

  Maličko lepší než příšerná původní verze (1980). Sice hezký holky, ale bez koziček, vraždy bez gore ... no srajda hrozná. Ale napínavý docela a lekaček spousta. Tak sem to nějak přetrpěl ... :))(11.3.2015)

 • nascendi
  odpad!

  No výborné, po nejakom čase zasa zaslúžený odpad. Škoda, že som si pred filmom nepozrel fotografiu režiséra.(13.1.2017)

 • 666teen
  *

  Pořádná vybíjená stojí a padá, mimo jiné, s charismatickým vrahounem. Popletený, zaláskovaný učitel se zavíracím nožíkem nažene strach jenom v případě, že propadáte z matematiky. Tenhle kousek smrdí reparátem.(8.12.2008)

 • M.a.t.t.
  **

  Odhliadnúc od toho, že mi nebolo jasné, prečo bol psychopatický vrah až tak zaťažený na hlúpu blondínu, som sa celkom bavil...prvé dve tretiny filmu, v ktorých sa síce vraždí poskromne, hlavní hrdinovia tradične nepoužívajú mozog ale atmosféra maturitného plesu ma dokázala príjemne naladiť. Počnúc evakuáciou hotelu však išiel scenár úplne do pekiel a nezachránil ho ani priehľadný záver, ktorý bol cítiť na míle ďaleko. Takže ďaľší nevydarený zástupca hororového žánru.(18.7.2008)

 • SLOTH
  *

  pokud si pamatuji svuj maturitni vecirek tak jsme jel mhd(tramvaji pak metrem )vystoupil na vysehrade sel jsme zaplatil strasne moc penez sedel jsem pak jsem si povidal s lidma jejiz jmena jsem neznal a ve svych teniskach a v obleku jsem dostal serpu nikdo nevyvolaval me jmeno a ani se ma fotka neobjevila na ohromne tabuli. pozdeji jse mjel domu mhd. opet(7.12.2008)

 • - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)

 • - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace