Maturitní ples

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 84 min

60%(9.4.2012)

• klerik

V rámci žánra je už odbavený halloween, valentín, piatok trinásteho, vianoce... Maturitný večierok si to skrátka pýtal... Bez inovácii, jednoducho plynúci dej... Šinie sa to v pohodovej šedivosti akú mal aj P2 či NEVIDITEĽNÉ ZLO. Prvé mordy sú síce trochu suché a týkajú sa personálu, ale minimálne polovica filmu toho veľa nekazí - obyčajnosť by nevadila, keby sa to vygradovalo... A ono sa to miesto toho zastaví, aby hrdinovia mohli oplakať pár mŕtvol a potom nasleduje nudné finále, ktoré pochováva tento film... Škoda. Téma si pýtala nonstop vraždenie pekne oblečených dievčat, nadržaných mladíkov a sem tam nejakého učiteľa... Nestalo sa... Pozrite si radšej ČIERNE VIANOCE...(22.12.2009)

Oo, ted jsem Opravdu na vážkách zda dát 4* či 3*.. Velmi klišovitý námět.. Ale já mám pro Horory s psychouši slabost.. Záporná postava,byla chytrá,nekompromisná.. Perfektní předpoklady pro Vraha.. Ale po 40 minutách napětí vypršelo.. Přišlo mi, že se na to McCormick pěkně vybodl a odflákl to..! Což je škoda! Věřil jsem tomu!(16.4.2012)

• Psema

84 minut se nikdy nezdálo tak nekonečných a ubíjejících jako v téhle rutinní směsi klišé bez pořádných krvavých orgií.(3.6.2013)

• 666teen

Pořádná vybíjená stojí a padá, mimo jiné, s charismatickým vrahounem. Popletený, zaláskovaný učitel se zavíracím nožíkem nažene strach jenom v případě, že propadáte z matematiky. Tenhle kousek smrdí reparátem.(8.12.2008)