• PetrPan

S původním Prom Night z roku 1980 má tenhle údajný remake společný pouze ten maturitní ples. No i tak se zřejmě dá. Dobrý slasher by měl oplývat velkou dávku krvavého nadhledu nebo alespoň přiměřeným napětím, v ideálním případě obojím. Tahle nepovedená fraška nemá ani jedno ani druhé. Veškeré napětí je doslova umláceno způsobem vyprávění, kdy přesně víte co bude následovat. Stejně zábavné jako poker s otevřenými kartami. Po nadhledu není ani stopy, tohle je totiž vážný "sriler" a umírají tu lidé, dokonce i děti. Vrah má charisma pomateného bezdomovce s vizí konce světa, chyběla mu jen cedule s nápisem: "Bůh nás zatratil, tak musím ošukat Donnu" Škoda slov, stačilo možná napsat jen ztráta času. Za prvních deset minut s nádechem téměř skutečného slasheru, jednu ubohoučkou hvězdičku.(4.11.2015)

Ani né horor a ani ne moc lekačka takový pruměrný thriller o holce po které jde vrah... 45%(18.2.2012)

• Kaka

Další a naprosto zbytečná variace na poměrně profláklé Tajemství loňského léta. Změnily se hlavní tváře, vrah a lokace kde se děj odehrává. Zbytek konceptu zůstal neměnný. A tak se můžeme těšit na standartní lekačky, stále stejné zvraty i očekávatelný závěr. Za pozitivum se dá označit lehká nadsázka a poměrně koukatelní hlavní hrdinové, i když ty dialogy přece jen někdy lehce skřípou.(14.11.2008)

• Pro-EaZzy

V žádném případě se nejedná o remake v pravém slova smyslu. Kromě společného názvu a tématického zasazení, nenajdeme téměř žádné další souvislosti. Horší ale je, že tahle vyvražďovačka dojíždí na absenci zajímavého vraha, což je obyčejnej týpek v kšiltovce, přičemž vraždy samotné jsou většinou offscreen. Škoda, likvidace teenagerů může být pěkná zábava, ne však na maturitním plese s ratingem PG-13.(23.10.2012)

Oo, ted jsem Opravdu na vážkách zda dát 4* či 3*.. Velmi klišovitý námět.. Ale já mám pro Horory s psychouši slabost.. Záporná postava,byla chytrá,nekompromisná.. Perfektní předpoklady pro Vraha.. Ale po 40 minutách napětí vypršelo.. Přišlo mi, že se na to McCormick pěkně vybodl a odflákl to..! Což je škoda! Věřil jsem tomu!(16.4.2012)