Maturitní ples

Prom Night

Teror na plese

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 84 min

Ak chcete jednoduchý a nenáročný horor...toto je ten správny...viete postup, viete koniec...a môžte sa ďalej len zabávať(20.2.2009)

Ale tak celkem to šlo. Přijde mi trochu nespravedlivé tohle házet a srovnávat s filemem s roku 1980, je to úplně o ničem jiném. Film je poměrně rychlý, a přesto dokáže nudit, nicméně scény v hotelu mě i bavily, jen škoda že režisér neudělal nějakou více nápaditou vraždu. Film sám o sobě za moc nestojí ale v té záplavě remaků a hlavně sraček typu Halloween 2 se dá říct že je to klenot(pozor na význam slova). Jiank je to další podprůměrný film z mnoha, ale i tak jsem se občas bavil.(2.10.2010)

• argenson

Taky jsme měli maturitní ples v luxusním hotelu. Jenže na rozdíl tady od těch mládenců a slečen nám bylo 18. A nepřijeli jsme tam limuzínama. A v tom hotelu nebyl přiblblej sklep s igelitama. A vedli jsme smysluplnější dialogy. Atd.(5.9.2012)

Oo, ted jsem Opravdu na vážkách zda dát 4* či 3*.. Velmi klišovitý námět.. Ale já mám pro Horory s psychouši slabost.. Záporná postava,byla chytrá,nekompromisná.. Perfektní předpoklady pro Vraha.. Ale po 40 minutách napětí vypršelo.. Přišlo mi, že se na to McCormick pěkně vybodl a odflákl to..! Což je škoda! Věřil jsem tomu!(16.4.2012)

• Dale

Tak s hororom to má veľmi málo spoločné, lebo všetky krvavé scény sú ponechané len na divákovu predstavivosť, takže prístupnosť od 12 rokov úplne v pohode, tých pár kečupových fľakov ani deti nevydesí. Ľakačky tu sú, ale úplne primitívne a účelové, že bu a nič a bu a stále nič, toto nefunguje. Z psychopata nejde žiadny strach, policajti sú úplní amatéri, postavy sa chovajú typicky hororovo debilne a celé je to riadne pritiahnuté za vlasy, až som začal fandiť psychoušovi, aby tú štetku už konečne zapichol, nech je koniec.(4.10.2014)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 13. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 13. (beso74)

• - Remake stejnojmenného hororu z roku 1980 s Jamii Lee Curtisovou a Leslie Nielsenem v hlavních rolích. (Croma)