Maturitní ples

Teror na plese

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008, 84 min

• teutates

Pomerne veľké fiasko. Miestami komédia, miestami paródia, pár ľakačiek, naivný scénar, skromné prevedenie - proste priemerná teenegerská "vyvraždovačka", ktorej nechýbaju sukne a ani uhladený mladíci. Lákavý plagát, 90min a daná téma (mimochodom premárnený potenciál) hrajú v prospech filmu. Osobne? veľké sklamanie... 3/10(15.7.2008)

• Kaka

Další a naprosto zbytečná variace na poměrně profláklé Tajemství loňského léta. Změnily se hlavní tváře, vrah a lokace kde se děj odehrává. Zbytek konceptu zůstal neměnný. A tak se můžeme těšit na standartní lekačky, stále stejné zvraty i očekávatelný závěr. Za pozitivum se dá označit lehká nadsázka a poměrně koukatelní hlavní hrdinové, i když ty dialogy přece jen někdy lehce skřípou.(14.11.2008)

Zaláskovaný učitel bodá jak vzteklá vosa, maturitní ovce si za ním spořádaně chodí do třetího patra na porážku a než liknavá policie učiní nějaké opatření, bude jediným živým v okruhu 100 metrů snad jen senilní vrátný na hotelovém parkovišti.. Nikterak inovativně vyplněný mustr "Mladí, krásní, brzy mrtví", s akutním nedostatkem napětí i krve, kdy vrah občas píchá (nožem) své oběti tak něžně, že jim ani neprotrhne košili.. I když tady musel hrát poldu, co by neuhlídal ani vlastní dítě na pískovišti, předpovídám Idrisi Elbovi zářnou budoucnost..(22.6.2012)

• SLOTH

pokud si pamatuji svuj maturitni vecirek tak jsme jel mhd(tramvaji pak metrem )vystoupil na vysehrade sel jsme zaplatil strasne moc penez sedel jsem pak jsem si povidal s lidma jejiz jmena jsem neznal a ve svych teniskach a v obleku jsem dostal serpu nikdo nevyvolaval me jmeno a ani se ma fotka neobjevila na ohromne tabuli. pozdeji jse mjel domu mhd. opet(7.12.2008)

• 2-Xtreme

Všetko klišé čo poznáte vsunuté do jedného filmu. Totálne bez nápadu, originality či nejakého aspoň priemerného hereckého výkonu. Najlepší na filme je asi poster. Dávam 20% za to, že film nebol dlhý a nemusel som až tak dlho trpieť.(15.7.2008)