Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

DmKK

Asi ten nejlepší filmový díl Futuramy. Tenhle mě opravdu bavil. Jelikož jsem fanoušek takže se mě to líbí víc než jakýkoli animák od Disney atd. ()

kpt.Marťas

V souvislosti se starou dobrou futuramou je tohle dost nuda. Začátek i konec pro mě naprosto v pořádku a vtipnej jako vždycky. Vždyť postavičky jsou pořád stejné a chovají se stejně. Ale proč proboha je tam importována ta parodie na Pána prstenů? To je taková škoda!!! Navíc ono parodování je mnohdy dost obyčejné a nepřináší nic zajímavého (až na bumerang a klokany). Nebýt tam tato zbytečná půlhodina, vyrovnal by se film seriálu. Elektrický obojek je přece super! ()

danio

Kdo zná seriál, čeká hodinu a půl zábavy, ale skutek utek'. Ani parodie na Pána Prstenů mi nepřišla nijak zvlášť vtipná. Seriálu se prostě nevyrovná, raději si příště pustím pár běžných dílů... ()

tuberatanka

Asi najlepší futuramovský celovečerák. A možno ani nie, možno bola prvá časť lepšia. V každom prípade, Futurama je jedným z tých zriedkavých prípadov, keď celovečerák nie je o nič horší než 20minútový film - rozdiel tu nie je vo frekvencií ani sile nápadov, iba v minutáži. Bavila ma dokonca ešte aj tá LOTRovská paródia na konci - čo ma dosť príjemne prekvapilo, keďže v Simpsonovcoch takéto paródie príliš nezafungovali. Tento diel paroduje rovnou mierou sci-fi aj fantasy. Samozrejme, dejová zápletka je opäť veľmi jednoduchá, avšak pri filmoch ako je tento, zároveň nepodstatná. ()

Butch71

Futurama film? Asi stejný výsledek jako v případě celovečeráku Simpsonových. Má něco ze zábavnosti seriálu, ale celovečerní film to neutáhne. Stejně jako u Simpsonových, kouzlo a vtipnost Futuramy jsou spojeny s cca 20 - minutovou stopáží, kdy nepovedený díl se skryje v sérii za nadstandartní díly a v globálu to vypadá skvěle a vtipně. To ale v celovečeráku nejde... Futurama film je zábavný, má ale i hluchá a nudnější místa, která se neschovají a ve srovnání se seriálem jde určitě o zhoršení. I tak to ale není žádný propadák, jen jsem zvyklí na seriálové pojetí Futuramy, které ji dle mého názoru sedí více. Jinak tenhle film je jedna velká vykrádačka jiných úspešných filmů, nutno podotknout, že ne příliš povedená. V druhé polovině jsem se celkem nudil. ()

stuj

Čekal jsem větší zábavu. Nejvtipnější byla poslední část ve fantasy světě. Předtím se člověk moc nenasmál. ()