Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

Don82

Naprosté zklamání! První film byl klidně mohl strčit do kapsy i některé epizody ze seriálu. Druhý film v šílenosti trochu polevil, ale stále nabízel futuramácký humor a dobrý příběh který se dal ještě překousnout. Třetí film? Sakra, co to bylo? Žádné vydařené gagy, děj naprosto domotaný a nezáživný, zkrátka nic nového co by člověka rozesmálo. Pár okamžiků by se našlo ale stále je to málo aby z toho byl podařený film. Některé scény byli úplně mimo a do filmu mi nezapadali. Bender a hlášky: taky nic. Navíc zde se mi zdá, že Bender hrál až vedlejší roli a zbytečně!! Nevím, jestli je to jen můj pocit ale od seriálu se Futurama začíná celkem odchylovat a začíná se projevovat takové to natahování a natahování které známe z jiných US seriálů. Pokud po prvním díle byl můj názor, že Futurama filmy jsou skvělej nápad, po třetím si to už nemyslím a docela se obávám co si pro nás autoři přichystali v čtvrtém filmu. Nechci se nikoho dotknout, ale stejně si myslím, že většina zdejšího hodnocení tohoto filmu je jen z principu, že je to Futurama a ta přeci nemůže být špatná. ()

fallanga

Nejlepší ze všech filmů na motivy futuramy. Nádherné přenesení slavné fantasy hry dračí doupě do animovaného filmu. Navíc zakomponování Pána prstenů dodává na zábavnosti. ()

snebka

Pocity mám podobné jako z dílu Futurama a jedno chapadlo. Navíc konec mi přišel dost uspěchaný. Teď už mi zbývá jen Futurama: Fialový trpaslík. Jsem docela zvědavý kde se kvalitativně zařadí - 1. Futurama Benderovo parádní terno, 2-3 Milion a jedno chapadlo a Benderova hra. 65/100 *** ()

Santic

Bezpochyby nejlepší celovečerní kousek ze tří již vyšlých a to i přesto, že kvalitě seriálu sahá cca po pas. Nicméně i zde se, když přehlédnete místy trapnou parodii na Pána Prstenů, najde více než dost úsměv vyvolávajících chvilek :-) Myslím si, že lepší pocit z této celovečerní Futuramy asi budou mít ti, kteří seriál nehltali tak jako já, ovšem malou dávku zalíbení si snad Futurama: Bender's Game vybojuje u většiny... ()

koudi

Zatim na mém žebříčku nejhorší ze 3 filmů futuramy .... příběh sice celkově nejefektnější, ale vytratil se vtip, kdy jsem se u předchozích dílů skoro celou hoďku a půl smál. ()

Mr.Roman

O niečo lepší ako Bender´s big score, no na kvality seriálu to stále strašne moc stráca, konečne by mali tvorcovia pochopiť, že celovečerný formát Futurame nesvedčí a natočiť novú sériu! ()

LuNaj

Dalo se to, pořád je to Futurama, i když dýchá z posledních sil. Za 1 rok 3 celovečeráky? To je docela hustá kadence. Oproti předchozím FF (Futurama filmům) slabší, přesto pořád ještě zábava. Bohužel pouze tříhvězdičková. ()

Averelli

tak já jdu zase proti proudu.. mě se tenhle film líbil nejmíň z celé série celovečeráků :) asi je to proto že mám averzi vůči Pánovi prstenů, ale prostě si nemůžu pomoct, každopádně je to futurama, a to ode mě nic jiného než 5* dostat nemůže :) ()

Elegnor

Ze všech 4 filmů pro mě jednoznačně nejslabší zážitek, i přes narážky na pána prstenů i dračí doupě.. ()

pekas

Užíval jsem si to v nemocnici a na nic jsem neměl náladu. Ale tahle Futurama zafungovala spolehlivě a aspoň na 88 minut jsem se odpoutal od svých problémů. Díky Futuramo, u mě si stále držíš místo v top2 seriálech. "Potřebujete ještě něco?... Škoda že už tu s námi není strom." ()

L3G1ON4R

Asi nejlepší film od tvůrců Futurami s poměrnou dávkou humoru a slepencem parodií na dost filmů a her. Doufejme, že roboti nebudou nikdy mít fantazii, podpořenou temnou hmotou. =oD ()

yaqwsx

Když jsem o předchozím filmu mluvil jako o katastrofě, tak jsem nevěděl, co mě čeká tady. Naprosto cáklý příběh, který mi byl krajně nesympatický, navíc končil "do prázdna". Naštěstí to zachránilo větší množství celkem kvalitních vtípků, ale i přesto už to není ono. ()

borohub

Nejlepší z celovečeráků, některé fóry fakt bomba, ovšem pokud spočtu koncentraci fóru na minutu, v normálním dílu seriálu je jich více. Každopádně smál jsem se, nenudilo to a to je přece hlavní! ()

george82

Parádní parodie na Pána prstenů v podání Futuramy a stejně jako vždy velmi vtipné...hlavně v podání Bendera. Tohle se povedlo. 👍🏻 ()

ostravak30

Mě osobně se tenhle film líbil nejvíc. Snad proto, že mám rád fantasy, snad proto, že Tolkien je můj oblíbený autor, či snad proto, že miluju Pána Prstenů. Ale snad nejvíc proto, že seriál se už odehrával v budoucnosti, v minulosti, ale tohle je docela novinka. ()

Enelya

Peníze hýbou světem, takže se obávám, že dokud budou autoři dostávat velký prachy za cokoliv, co vytvoří, budou vznikat takovéto filmy. Bender´s Game je Futurama filmem, který jsem dokoukala jen protože jsem do konce bláhově čekala něco skvělého. Bohužel nic skvělého nepřišlo. ()