Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos. Leon S. Kennedy a Claire Redfieldová, kteří před sedmi lety během tragédie v Raccoon City bojovali proti zločinné společnosti Umbrella, jsou zpátky. Podobně jako v předchozích snímcích série Resident Evil, i nyní jsou připraveni utkat se se zlem. Jejich protivníkem je tentokrát ničemný válečník, který poté, co přišel o celou rodinu v Raccoon City, touží po odplatě. Smrtelný G-Virus se začíná šířit a nová zmutovaná monstra se pouští do zběsilého řádění. Dokáže Claire s Leonem zastavit virus dřív, než se bude historie znovu opakovat? (oficiální text distributora)

-Ave-

Přibližně tak asi milionkrát lepší jako hraný RE se vzducholodí Millou Jovovich, ale přesto nesmírně stupidní,a plný klišé. Že sem tam padne narážka na RE2, sice zahřeje u srdce, ale celkově je to asi tak špatné jako nové herní díly série. Samá akce, žádný horror a pár odkazů na starši díly aby se neřeklo a nalákalo se co nejvic lidí. Tři hvězdy dávám jen z nostalgie, čekal jsem že samotný Capcom ukáže Hollywoodu jak má RE vypadat, jenže když už to neumí ani samotní tvůrci.. To by prostě ty lidi zabilo, kdyby místo dějové splácanice natočily film který by PŘESNĚ ! kopíroval nějaký jejich povedený titul ? ( Zero,1,2,3, code veronica ). Pamatujete si někdo ůvodní video z RE1 ?, kdyby takhle natočily celý film tak bych slintal blahem. ()

Tealc_EU

Další díl série Resident Evil. Tentokrát nás děj dovede do období 7 let po katastrofě v Racoon City. Tento díl je vytvořený za pomoci počítačové grafiky což sice umožňuje spoustu nových efektů, ale zase na druhou stranu nás animovaná verze připravila o Millu Jovovich, která tomu dala jistou dávku půvabu. Posuďte sami, která verze je lepší. ()

xhonza5

Nádherné zpracování kreslených postav a prostředí, pořád jsou v tom japonci mistři. Jinak od filmu jsem očekával nudu a počítal jsem s tím, že klasický resident evil bude stejně lepší, ale spletl jsem se. Jsem za to rád. Nad očekávání dobrý filmek! ()

Ponocnej

Lepsi nez vsechny ostatni filmy RE dohromady, no na to ze sem nikdy animecka moc nemusel a todle opravdu ma grafiku jak z te stare hry tak rozhodne stoji za to videt ()

miromir

Jakoz to velikyho fandau hry me tato japonska verze velmi potesila, je mnohem autentictejsi nez ta americka pohadka z Millou ()

Drky

Jsem fanouškem série RE, mám již dohrány veškeré díly této kultovní hry, ovšem co bylo tohle. Opravdu mě to hodně zklamalo.:-( Animované postavy sice jako by z oka vypadly postavám herním, ale naprosto jim chyběla nějaká zajímavost, něco co by milovníky RE nějak nakoplo, potěšilo, pohladilo po duši a taky pořádně zamrazilo jako tomu bylo ve skvělé herní sérii, kdy jsem při nočním hraní padal ze židle strachem a úlekem. A krásné sexy Mille Jovovich se to také rovnat nemohlo. Hodnocení 2* a 30% ()

Sorna

Ten, kdo je odchovaný na sérii her Resident Evil, bude nadšen. Konečně se zde objevuje postava Leona! Pokud nemáte ani tušení o tom, že nějaká herní série je, raději se na tento film ani nedívejte a zůstaňte u normální filmové série. Část dojmu z tohotu filmu totiž tvoří právě zkušenost z her. Já byla spokojená, označila bych to jako lepší průměr. Ovšem animace dokonalé, to se musí nechat! ()

Andy.222

Český dabing (jakože ho obvykle nehodnotím) byl dost příšerný, pokud se na to budu ještě někdy dívat, tak jedině v originále. Film samotný (hry jsem nehrál, mám jen velmi hrubou představu) nebyl špatný, sice měl několik hluchých míst, ale dalo se to snést. Leon byl vcelku sympaťák, záporáci už tolik ne, Clair nedostala skoro žádný prostor, abych si k ní mohl vytvořit nějaký vztah. Celkově bych to hodnotil jako ucházející béčko, které na první pokoukání zabaví, ale na větvi z něj rozhodně nejsem. Slabší 3* ()

Tomikxnm

Vynikající film hlavně pro příznivce Resident Evil her. S filmy v hlavní roli s Alicí to nemá společného téměř nic, ale proč taky, když to navazuje na hry že ? :) Dávám velké plus za Leona, který je asi mojí nejoblíbenější postavou RE a tady byl naprosto perfektní. Vytknul bych tomu snad jen tu animaci, která se mi zdála nedodělaná a místy i hodně nerealistická.. ()

Agent24

Parádní film, který konečně nedělá ostudu hrám od Capcomu. Je tady i můj oblíbenec Leon Kennedy. Co si víc přát. Japonci jsou prostě v animaci nepřekonatelní. 100% ()

leonskennedy

Claire a Leon jako ve hře takže super!Takhle nějak si to představuji jednoduchý děj dobrá akce a bez zbytečnejch keců přesně podle hry.A vzkaz pro ´Lateef´ určitě to neber jako 4 pokračovani série s Millou Jovovich! ()

Smashed odpad!

Pro mě ohromné zklamání. Nejprve jsem doufala, že animované bude jen intro a pak se rozjede film. Po půl hodině mi došlo, že film je ztracen někde v daleku. Asi dobrý je to v tom, že to chytlo podobu hry na 100% ale mě to neoslovilo, to jsem si rovnou mohla pustit Scooby doo a vyšlo mi to na stejno... ()

CheeseFigure

Aj som sa tešil na zombie akciu na letisku, ale celkom skoro tieto priestory opustíme. Škoda. Body za duo Claire a Leon, ktorých je vždy radosť vidieť spolu. Inak je to také...príbeh je zvláštny, dokonca aj na pomery značky. Pôsobí trochu ako scenár nezrealizovanej hry, ktorý sa rozhodli prekopať do filmu. Niektoré veci riadne nedotiahnuté, skôr len načrtnuté. Body za to, že to aspoň nenudilo. ()

Cool.Mila

Film byl dějově docela průměrný a velmi rychle vygradoval bez nějakých napínavějších "meziher". Začátek něco takového sliboval, ale pak se dlouho nic extra nedělo, což je škoda. Ságu resident evil mám rád a stejně tak povedené byly animace, zvlášť ty denní. Byly by to tři hvězdičky, ale za techniku a nostalgii - čtyři hvězdičky těsně ()

tekedozai

Po jednotke asi najlepsi filmovy pocin tejto skvelej hry a mizernej filmovej prerabky. Skoda hanobit nieco tak dobre. Ale spat k Degeneracii. Nie je to az tak "zdegenerovane" ako som cakal, takze docela prijemne prekvapenie. Aj napriek tomu ze chybali prvky neodmyslitelne k hre a celych 90 minut som si myslel ze pozeram na prestrihove materialy videi z hry. ()

ondy1985

4 hviezdicky len preto, ze som fanusik hernej serie. Ti, co v zivote ziadnu RE hru nehrali, si jednu hviezdicku mozu odmysliet. ()

Gr!mReefer

Nové zpracovnání, které dle mýho názoru, filmu prospělo a přispělo k celkovému oživení i když pro některé to může až moc připomínat počítačové hry, což není moc pozitivní. ()