Krvavý Valentýn

• USA My Bloody Valentine (více)

Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Nyní, deset let poté, se Tom Hanninger vrací zpět do rodného města. Stále ho ale pronásleduje černá můra a možná se ozývá i svědomí... Rád by se s tím vším vyrovnal a proto vyhledá svou bývalou přítelkyni Sarah, která je nyní provdána za jeho nejlepšího kamaráda Axela, šerifa města. Právě této noci se ale náhle začne vynořovat cosi z temné minulosti... Volné pokračování hororu z roku 1981. (oficiální text distributora)

veverysiak

Hororík, ktorému by sa dalo vytknúť z každej oblasti niečo, ale ak si k tomu sadnete len s úmyslom rátať padajúce telá a ich časti, tak to ujde, tu treba uznať nadpriemerné úsilie tvorcov o kvantitu i kvalitu a keby tam casting obsadil krajšie babizne, bolo by možno o hviezdu viac, takže 65%. ()

brasek

Podľa mňa podarený snímok, Jensen Ackles by mohol aj lepšie zahrať svoju schizofréniu, chýbajúce napätie je nahrádzané brutalitou akou sú obete zavraždené. Možno, že až príliš veľa vyrezaných sŕdc, ale čo... však je Valentína a kedže Valentína aj ja nenávidím, tak samozrejme súcítim s postavou :-D ()

Petrik82 odpad!

nuda nuda nuda pusobící jako levny sitcom...takovou hloupost jsem uz dlouho nevidel...blahopřeji tvurcum...na dalši komentar nemam ani silu ani chut... ()

Shaij odpad!

Od začátku do konce, ve všech bodech - odpad. Půl hvězdičky za to, že jsem se celý film aspoň smála. ()

aichinka

Jeden z filmů, na který mě donutila se koukat kámoška s přítelem. Nesnáším to, krváky!!! Ačkoli jsem se krčila ke zdi strachy, musím říct, že mě překvapilo, jak dobře to bylo udělané, do poslední chvíle člověk nevěděl kdo že to vraždí... a jsem ráda, že jsem to neviděla ve 3Dčku, to bych asi utekla z kina:-D ()

Vitex26

Dítě v mateřské škole by vymyslelo inteligentnější dialogy, než předvedl scénárista tohoto dílka, ale v aktuální hororové bídě se na to ještě jakž takž dívat dá. Krve stokrát více než na vesnické zabíjačce, dlouhá sekvence s blondýnou v rouše Evině a finální odhalení, kdopak že ten horník vlastně je, až na samotném konci, lze do určité míry dokonce považovat i za pozitiva. Budu-li chtít někdy někoho zabít, určitě si na to vezmu krumpáč, alespoň to bude vypadat efektně ;-). ()

racing666

Náhodou, docela povedený snímek. Až do poslední minuty jsem nechtěl věřit, že to dělal ten, kdo to dělal. Herec na mě působil docela dost přesvědčivě. Pro mě 3,5* = 65% ()

freEDelL

Nečekal jsem mnoho a filmový zážitek byl takový, jaký jsem očekával. Děj filmu byla "béčková" filmová zápletka, která byla lehce předvídatelná. S hororem nemá nic moc společného, ani jedinkrát jsem se v průběhu tohoto filmu nebál. Kdyby tento film nebyl ve 3D, tak by ani moc nemělo cenu na něj jít. ()

david666

Oddechový horor pro děti, nic víc nic míň. Pozitivem je snad jen jedna nahá ženská (mohla vypadat líp) a to, že do konce nevíte kdo za tím stojí. ()

Hrus

Má to všechno, co má pořádný slasher mít. Nemá to nic navíc, možná kromě sympatického Jensena Ackelse a závěrečného poměrně hodně WTF dějového twistu (který ale vnímám spíš negativně). Pokud nebudete očekávat nic víc, než průměrný slasher, nemůžete pak být zklamáni a to byl i můj případ. ()

bajahor

Byly tam občas zajímavé krvavé scény, ale vadí mi (poslední dobou v hodně filmech) nelogické chování filmových postav :-( ()

SuzukiZ

Předně musím říct, že jsem film neviděla ve 3D, takže jsem asi ochuzena o zážitek. Asi proto bych tento snímek moc nenazývala hororem (poté zhlédnutí jsem si pustila fotbal, a to byl horor mnohem větší!) trochu naivní se mi i zdálo, že od začátku se divák domnívá, že zabiják každou chvíli zabije Toma - přece hlavní hrdina nemůže být zabit v 10. minutě filmu. Co by se tam pak dalších 90 minut dělo.. Bohužel:/ ()

Necrolock

Možná budu u hodnocení trochu ovlivněn tím, že je to první film co zkouším na nové 3D televizi, ale vážně mě to bavilo! Nejedná se o žádný kinematografický klenot, ale nenudilo mě to ani na chvilku. ()

Vala

Režie kapánek pokulhává,ale jinak to nenudilo a člověk se dobře bavil a i zhnusil nad vraždami.3* plus jedna hvězda navíc za úžasného Jensena Acklese,který jako vždy podal úžasný výkon! Ten dokáže fakt zahrát všechno,včetně takovéhle role schyzofrenického psychopata. ()

PatrikP4

Tady je napsáno že je to ,,Volné pokračování hororu z roku 1981" ale spíš mi to příjde jako remake. Nebo to asi přišlo jen mě, nevím. ()

DenisR

Velmi silná krvavá řežba, která neomrzí od začátku až do konce. Škoda jen klišé pasáží a nelogického chování hlavní hrdinky Sáry. Za mě solidní čtyři hvězdičky. ()

Pan.Antonin

Z remaků slavných hororových filmů, které se začaly objevovat se začátkem nového tisíciletí, jsem dosud viděl akorát Černé Vánoce a Mlhu, oboje o dost horší než originály. Tohle se kvalitou původnímu filmu blíží daleko víc, nicméně je to o trošku horší, a protože původní film tak tak dosáhl na tři, tomuhle dám pouze lepší dvě. Tohle víc sází na psychologie, hlavně v závěru jsme dost zmatení, kdo je vlastě vrahoun. Já bych ale raději nějaké pořádné napínavé důlní finále ()

mirror79

Vcelku zábavné pro nenáročného diváka, naštěstí není tak stupidní, jak by člověk čekal. Možnost předpovídání konce. ()

Raimi a horory pro celou rodinu

01.09.2009

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)